BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Weranda dr-S

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 600 zł 3 300 zł
Oferta ważna do 31.10.2019
Realizacja zamówienia w ciągu 24H
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny
arch. Przemysław Sobieszuk - MTM STYL
Porozmawiajmy o projekcie
arch. Przemysław Sobieszuk

577 007 517

577 007 517

lub
wyślij pytanie
1497
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Weranda dr-S - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Weranda dr-S - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Weranda dr-S - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 111.38 m²
 • powierzchnia zabudowy 92.47 m²
 • powierzchnia dachu 139.92 m²
 • kubatura 561.50 m³
 • wysokość 8.12 m
 • min. gabaryty działki 23.53 × 19.10 m
 • EP 2017 23.61 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Classic Ruukki, kąt nachylenia 40°
stropy: w konstrukcji drewnianej
ściany: drewniane, szkieletowe
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
bezpłatna
wycena budowy domu

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Weranda dr-S.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Weranda dr-S wynosi 390 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Zmiany
w projekcie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 390
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Weranda dr-S

Projekt domu Weranda DR-S to doskonała alternatywa dla inwestorów, którzy cenią sprawdzone pomysły i nowoczesną stylistykę. Weranda DR-S jest praktycznym rozwiązaniem dla 4-osobowej rodziny. To dom o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, należący do kategorii: projekty domów jednorodzinnych z użytkowym poddaszem.

Układ pomieszczeń i funkcjonalność wnętrza
W projekcie domu Weranda DR-S mamy do czynienia z praktycznym rozwiązaniem, które zakłada przestrzenne oddzielenie strefy dziennej od tej, która służy do wypoczynku nocnego. Taki układ jest spotykany w większości współczesnych projektów i niesie ze sobą wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość spokojnego odpoczynku nawet w środku dnia, podczas gdy reszta domowników nie ogranicza swoich codziennych, prowadzonych zazwyczaj aktywności. To idealne opcja dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych oraz pracujących w systemie wielozmianowym.

Zaprojektowana na parterze strefa dzienna to wyjątkowo reprezentacyjna i wyróżniająca się dużym metrażem przestrzeń. Część wypoczynkowa salonu została połączona z jadalnią i otwartą kuchnią, co daje domownikom możliwość wspólnego spędzania czasu i pozostawania w kontakcie z odwiedzającymi gośćmi. Atutem salonu są duże przeszklenia, które pozwalają dobrze doświetlić pomieszczenie i umożliwiają wzajemne przenikanie się przestrzeni domu i ogrodu. Na parterze zaprojektowano również łazienkę z prysznicem, pralnię oraz kotłownię, z której można wyjść na zewnątrz budynku do zaparkowanego pod wiatą samochodu.

Poddasze domu Weranda DR-S to dająca poczucie intymności i możliwość spokojnego wypoczynku strefa nocna. Zaprojektowano w niej trzy sypialnie i łazienkę. Zaplanowana nad salonem antresola sprawia, że dom nabiera wyjątkowego charakteru. Dzięki niej wnętrze zostaje otwarte, a obie kondygnacje wizualnie połączone. Sprzyja też integracji domowników. To niewątpliwy atut dla osób, które lubią otwarte pomieszczenia i cenią zalety, jakie wynikają z ich zastosowania dla życia rodzinnego. Antresola pozwala na uzyskanie nowej perspektywy widokowej na wnętrze domu. Na galerii, która stanowi jednocześnie korytarz łączący pomieszczenia poddasza, można zaaranżować dodatkową niewielką przestrzeń wypoczynkową lub kącik czytelniczy. Atutem są również zaprojektowane nad otwartą przestrzenią okna połaciowe, dzięki którym zarówno poddasze, jak i parter zostają dodatkowo doświetlone. Projekt domu Weranda DR-S łączy w sobie wiele nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Dzięki temu budynek wygląda stylowo oraz stwarza komfortowe warunki do zamieszkania.

Opis zewnętrzny budynku
Projekt domu Weranda DR-S został zaprojektowany w technologii szkieletowej. Jego klasyczną bryłę o kształcie prostokąta i dwuspadowym dachu urozmaicono poprzez zastosowanie dużej pergoli, dającej możliwość odpoczynku w zacienionym miejscu. Atutem projektu jest również wiata garażowa, która pozwala osłonić samochód przed opadami atmosferycznymi, a w upalne dni przed nadmiernym nagrzaniem.

Na elewacji budynku autor projektu zaplanował naturalne i doskonale wpisujące się w stylistykę nowoczesnego budownictwa materiały. Mamy tu kamień i drewnianą szalówkę, które bardzo dobrze korespondują z otaczającą budynek przyrodą. Zaletą projektu jest usytuowanie kalenicy równolegle do drogi, co w wielu miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego stanowi warunek konieczny do uzyskania pozwolenia na budowę.

Dużym atutem jest też zaprojektowany na zadaszonym tarasie zewnętrzny kominek. To idealna przestrzeń do wypoczynku na powietrzu, nawet w chłodniejsze dni. Pozwala stworzyć na tarasie klimatyczny nastrój, który sprzyja relaksowi i pozwala spędzić przyjemnie czas w gronie rodziny i przyjaciół. Zadaszony taras w naturalny sposób przechodzi w ażurową pergolę. Jego pozostała część jest niezadaszona i daje możliwość odpoczynku w miejscu nasłonecznionym.

 

 

Projekty podobne

 • Malutki dr-S 79 m2
 • Pogodny 138 m2
 • Wakacyjny 76 m2
 • Słoneczny 184 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
Nikt jeszcze nie ocenił tego projektu
arch. Justyna Rozbicka DOMY w Stylu

Zachęcam do kontaktu z naszym biurem, przedstawimy koszty szacunkowe budowy domu na podstawie projektów podobnych, ewentualnie można u nas zamówić kosztorys budowlany przygotowywany przez firmę kosztorysową.

Imię

Zamieszczajcie proszę, orientacyjny koszt budowy. To ułatwia zainteresowanie projektem.