koszyk
lupka

Projekt domu Szyszka 3 dr-S

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Szyszka 3 dr-S
3 149 zł 2 899 zł
Najniższa cena 30 dni przed promocją 2699 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Projekt w niższej cenie
Sprawdź
Kosztorys
-200
Rekuperacja
-200
Dziennik
GRATIS !
 • Dostępny w 24H
 • Bezpłatna wysyłka
 • Zwrot/wymiana 14 dni

Porozmawiaj o projekcie

wyślij pytanie

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 20.94 m²
 • powierzchnia zabudowy 34.85 m²
 • powierzchnia dachu 41.04 m²
 • kubatura 143.00 m³
 • wysokość 5.21 m
 • min. gabaryty działki 18.43 × 17.07 m

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: letniskowy
ściany: drewniane, szkieletowe
stropy: belki drewniane
dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 18°
ogrzewanie: kominkowe

Parter

Projekt domu Szyszka 3 dr-S - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Szyszka 3 dr-S - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Szyszka 3 dr-S - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie
radaptacja projektu ikona

Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki

W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.


Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.

Wyślij pytanie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Szyszka 3 dr-S.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Szyszka 3 dr-S wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Bezpłatny PAKIET DODATKÓW

dodatek Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
pobierz
dodatek Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
dodatek Dziennik budowy
Dziennik budowy
dodatek BIOZ
BIOZ

Dodatki w DOBREJ CENIE

Zamów razem z projektem
dodatek Kosztorys budowlany
Kosztorys budowlany
500zł 300
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
945
dodatek Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
472
dodatek Schemat szamba
Schemat szamba
70zł 60
dodatek Projekt altanki
Projekt altanki
420
dodatek Projekt garażu
Projekt garażu
840
dodatek Gotowe moduły ogrodów
Gotowe moduły ogrodów
80
dodatek Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji
600zł 400
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Szyszka 3 dr-S

SZYSZKA 3 DR-S to projekt nowoczesnego domku letniskowego. Podobnie jak pozostałe projekty z tej samej kolekcji, SZYSZKA 3 DR-S swoją formą architektoniczną oraz drewnianym wykończeniem elewacji w wyraźny sposób nawiązuje do natury i kształtu górskich szczytów.

Komfortowy dom letniskowy
Program użytkowy budynku obejmuje parter i poddasze w formie antresoli. Na dole znajdziemy dwuosobowy pokój sypialny, łazienkę z miejscem na wannę oraz sporych rozmiarów część dzienną z aneksem kuchennym. W salonie zmieści się zestaw wygodnych mebli wypoczynkowych, a obecne we wnętrzu duże przeszklenia optycznie powiększą pomieszczenie. Uzupełnieniem strefy dziennej jest duży taras. Jego część znajduje się w podcieniu budynku - dzięki temu nawet podczas niekorzystnej pogody możliwy będzie odpoczynek na świeżym powietrzu i podziwianie natury. Na antresoli ulokowano dodatkową sypialnię.

Projekt domku letniskowego nie tylko dla dwojga
Romantyczny wypad za miasto we dwójkę? A może spotkanie z grupą znajomych? Prezentowany projekt domu będzie odpowiedni nawet dla 5-6 osób podczas weekendowego wypoczynku. Dom posiada dwie sypialnie, ale salon podczas pory nocnej może bez problemu zostać przekonwertowany na dodatkową przestrzeń do spania. Dzięki sprytnemu rozplanowaniu układu funkcjonalnego, z pozoru nieduży budynek okazuje się zaskakująco przestronny i pojemny.

Nowoczesny projekt domu letniskowego
Odważne, geometryczne kształty, naturalne materiały i oszczędne środki dekoracyjne – tak można opisać w skrócie aranżację zewnętrzną projektu domku letniskowego SZYSZKA 3 DR-S. Cała konstrukcja opiera się na planie prostokąta, a elementem wysuniętym poza bryłę jest taras. Budynek zwieńczono płaskim, skośnym, dachem. Wykończenie elewacji tworzą drewniane panele w odcieniu grafitu i jasnego, naturalnego drewna.

Trwały i funkcjonalny
Dokumentacja projektowa uwzględnia wykonanie budynku w technologii murowanej. Dzięki temu dom będzie niesamowicie trwały i posłuży przez długie lata, a straty ciepła będą niewielkie. Do wnętrza domku prowadzi praktyczny ganek z zadaszeniem, ozdobiony drewnianymi filarami. Architekt zadbał również o optymalne doświetlenie wnętrz. W tym celu każde pomieszczenie wyposażono w odpowiedni, indywidualnie dopasowany rodzaj okien. W salonie znajdziemy imponujące przeszklenia, które tworzą piękną, szklaną ścianę. Taki zabieg architektoniczny wpuszcza krajobraz do wnętrza i pozwala mieszkańcom jeszcze bardziej cieszyć się otoczeniem przyrody.

Dzięki minimalistycznej formie i oszczędnym środkom dekoracyjnym, cała koncepcja ma bardzo nowoczesny, wyrazisty charakter, a wykończenie elewacji naturalnymi materiałami sprawia, że SZYSZKA 3 DR-S doskonale wpisze się w otoczenie natury.

Projekt domu na zgłoszenie - projekt domu bez pozwolenia
Szyszka 3 dr-S to kolejny projekt domu w naszej ofercie, który posiada powierzchnię zabudowy do 70 m2. Daje to możliwość jego budowy na zgłoszenie. Budowa domu na zgłoszenie to jedno z założeń programu Nowy Polski Ład. Program zaczął obwiązywać od 1 stycznia 2022 roku. Wszystkie projekty, których powierzchnia zabudowy nie przekracza 70 m2 będą mogły być realizowane bez pozwolenia na budowę. Budowa taka nie będzie również wymagała kierownika budowy oraz prowadzenia dziennika budowlanego. Inwestor, który zdecyduje się na budowę domu bez pozwolenia, razem z projektem będzie musiał złożyć oświadczenie, że inwestycja jest realizowana celem zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Wszystkie budowane domy o powierzchni do 70 m2 muszą być budynkami wolnostojącymi i posiadać nie więcej niż dwie kondygnacje. Obszar oddziaływania budowanego domu musi natomiast w całości mieścić się na działce lub działkach, na których jest realizowana inwestycja. Oczywiście każda budowa domu o powierzchni zabudowy do 70 m2 w drodze zgłoszenia musi spełniać warunki Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego bądź wydane przez urząd Warunki Zabudowy.

Inne wersje projektu Szyszka 3 dr-S

Projekty podobne do projektu Szyszka 3 dr-S

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń