Gwarancja najniższej ceny Bezpłatna wysyłka w 24h Zwrot 30 dni Wymiana 60 dni Projekty domów DOMY w Stylu Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Zadzwoń577 007 517
Biuro projektów
Już 25 lat jesteśmy z Wami. Dziękujemy.

Projekty bliźniaków, domów dwurodzinnych i szeregówek

Specjalnie dla osób, które chcą mieszkać blisko znajomych lub rodziny przygotowaliśmy kategorię bliźniaczych projektów domów. Projekty przedstawione w tej kategorii zapewniają poczucie bezpieczeństwa, a dzięki oddzielnym wejściom dają pełną niezależność i komfort mieszkania. W ofercie posiadamy projekty domów średnich do 140 m2 oraz projekty dużych domów o powierzchni użytkowej zbliżonej do 200 m2.

pokaż wyszukiwarkę lupa
 • Pistacjowy jest propozycją domu dwurodzinnego typu bliźniak. Program funkcjonalny tworzą...
 • Projekt Karminowy jest propozycją domu piętrowego w zabudowie bliźniaczej. Program...
 • Jarząb to projekt domu w zabudowie szeregowej. Tradycyjna bryła pokryta wielospadowym dachem...
 • Turkusowy to projekt domu w zabudowie bliźniaczej. Układ funkcjonalny odpowiada potrzebom 4...
 • Dąb 2 to projekt domu w zabudowie szeregowej. Tradycyjna bryła pokryta wielospadowym dachem. To,...
 • Limba to projekt budynku w zabudowie szeregowej. Poszczególne segmenty zostały zaprojektowane z...
 • Dąb to projekt domu w zabudowie szeregowej. Nowoczesna bryła nawiązuje do cenionej estetyki...
 • Nieduży dom dwurodzinny. W prostej bryle zaprojektowano dwa mieszkania ze wspólną kotłownią....
 • Sekwoja to projekt domu w zabudowie szeregowej. Budynek posiada dwie pełne kondygnacje. Brak...
 • Goździk 2 to projekt domu dwurodzinnego z podpiwniczeniem. Projekt cechuje klasyczna bryła...
 • Duet to projekt domu w zabudowie bliźniaczej, posiadający użytkowe poddasze. Bliźniak...
 • Alga to projekt niepodpiwniczonego domu w zabudowie bliźniaczej. W każdym segmencie może...
 • Jest to parterowy, niepodpiwniczony dom dwurodzinny. Posiada odrębne wejścia, lokale mieszkalne...
 • Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, charakteryzuje się nowoczesną architekturą i ciekawą,...

Projekty bliźniaków to opcja często wybierana przez spokrewnione lub zaprzyjaźnione rodziny, które mają podobne potrzeby mieszkaniowe. Obydwa segmenty domu są identyczne, bowiem jeden z nich jest odbiciem lustrzanym drugiego i mogą prezentować się bardzo elegancko.

Oferta projektowa domów bliźniaczych

Oferta projektowa domów do zabudowy bliźniaczej jest zróżnicowana zarówno pod kątem rodzaju zabudowy oraz ilości kondygnacji. W ofercie posiadamy domy w zabudowie szeregowej, które umożliwiają budowę tylko dwóch segmentów oraz typowe domy bliźniaków. Są to zarówno projekty domów piętrowych, z użytkowym poddaszem, z piwnicą oraz parterowe. Projekty są zróżnicowane pod względem wykończenia. Znajdują się tutaj projekty domów tradycyjnych z lukarnami i wykuszami oraz w stylu nowoczesnym z kopertowym lub płaskim dachem i nowoczesnymi elementami wykończenia elewacji.

Zalety domów w zabudowie bliźniaczej

Takie domy mają wiele zalet: są tańsze w budowie, a nawet w eksploatacji (oszczędności na ogrzewaniu, bo nie ma jednej ściany zewnętrznej). Właściciele mogą podzielić się kosztami przyłączy, mogą wspólnie negocjować ceny materiałów budowlanych oraz ekipy budowlanej.
Bezpośrednia obecność sąsiada sprzyja również bezpieczeństwu mienia. Projekty domów bliźniaczych łatwiej jest wkomponować na wąską działkę z wejściem od dłuższego boku, gdyż nie ma potrzeby zachowywania odległości od budynku sąsiada.

Projekty domów dwurodzinnych

Projekty domów dwurodzinnych tym się różnią od bliźniaków, że nie dzielą się wyraźnie na segmenty. Mają odrębne wejścia, a wielkość mieszkań może się znacznie różnić. Są to idealne domy dla rodzin wielopokoleniowych, które chcą mieszkać osobno, a jednocześnie blisko, by móc sobie pomagać bądź się sobą opiekować (dziadkowie wnukami, dorosłe dzieci starszymi rodzicami itp.). Wygląd domu z zewnątrz może przypominać dom jednorodzinny, gdyż wejście do poszczególnych mieszkań są po różnych stronach budynku, bądź znajdują się w środku budynku, który posiada wspólny przedsionek.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.