przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
6 200 zł 5 900 zł
miniaturka

Projekt domu Karminowy 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
6 200 zł 5 900 zł
Realizacja zamówienia w 5-7 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
91
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Karminowy 2 - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Karminowy 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Karminowy 2 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 133.42 m²
 • powierzchnia garażu 19.99 m²
 • powierzchnia zabudowy 114.51 m²
 • powierzchnia dachu 257.00 m²
 • kubatura 904.00 m³
 • wysokość 8.72 m
 • min. gabaryty działki 25.10 × 24.25 m
 • EP 63.65 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 18°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Karminowy 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Karminowy 2 wynosi 500 zł. Kosztorys opracowany dla jednego segmentu.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Karminowy 2

KARMINOWY 2 to projekt domu piętrowego przeznaczonego do zabudowy bliźniaczej. Budzi zachwyt swoją przestronnością i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Będzie odpowiedni dla 4-osobowej rodziny. 

Imponująca strefa dzienna
Projekt domu cechuje przestronność pomieszczeń. Na strefę dzienną znajdującą się na parterze składa się duży salon z jadalnią oraz oddzielna kuchnia. W salonie zaplanowano dużo wolnej przestrzeni, więc bez problemu będzie można wyposażyć go w zestaw wygodnych mebli wypoczynkowych, które pozwolą na relaks całej rodziny przy kominku. Odpoczynek umili widok na ogród rozpościerający się z wysokich okien tarasowych. W strefie jadalnianej zmieści się duży stół z krzesłami. Będzie ona świetnym miejscem na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Kuchnię ulokowano tuż obok pokoju dziennego - dzięki temu łączy ona zalety otwartej kuchni oraz zamkniętej, która zapobiega przedostawaniu się zapachów do pozostałych pomieszczeń. Uzupełnieniem przestrzeni kuchennej jest spiżarnia.

Projekt funkcjonalnego domu do zabudowy bliźniaczej
Program użytkowy parteru dopełnia ogólnodostępna łazienka, praktyczny hol z miejscem na szafy, a także jednostanowiskowy garaż z przejściem do kotłowni. A co znajduje się na piętrze? Trzy wyjątkowo ustawne sypialnie. Największa z nich ma ponad 20 mkw. i wyposażono ją w oddzielną garderobę. Użytkownicy dwóch pozostałych również nie będą narzekać na brak przestrzeni. Z pewnością będą one mogły służyć jako miejsca do odpoczynku, nauki, pracy czy też innych aktywności takich jak na przykład aktywność sportowa. Na tym poziomie zaprojektowano oczywiście także dużą, rodzinną łazienkę. Projekt domu uwzględnia obecność pełnowymiarowego piętra, a co za tym idzie – pomieszczenia będą wydawać się jeszcze bardziej przestronne, a dobór odpowiednich mebli nie sprawi problemu.

Nowoczesny projekt bliźniaka
Eleganckie wykończenie elewacji tworzą drewniane panele w głębokim odcieniu naturalnego drewna. Bryła budynku jest prosta, zbudowana na planie prostokąta, z wysuniętym w stronę frontu garażem. Ganek znajduje się w podcieniu garażu. Całą koncepcję cechuje minimalistyczny, nowoczesny styl.

Projekt domu KARMINOWY 2 jest idealną propozycją dla osób, które chciałyby zamieszkać tuż obok swoich bliskich. Mieszkanie w domu jednorodzinnym wiąże się z mniejszą interakcją z sąsiadami, w porównaniu do mieszkania w bloku. Nie każdy preferuje życie z dala od ludzi. Projekty domów w zabudowie bliźniaczej oferują zalety mieszkań w bloku – bliskość znajomych osób - a jednocześnie dostęp do własnego skrawka zieleni i intymność we własnym domu. Takie domy zajmują także mniej przestrzeni na działce niż tradycyjne domy wolnostojące.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie Karminowy 2 zostały zaprojektowane dwa jednostanowiskowe garaże, które wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Jeśli marzy Ci się zamieszkanie obok rodziny lub przyjaciół, wybierz projekt w zabudowie bliźniaczej! Projekt domu KARMINOWY daje również możliwość adaptacji na dom w zabudowie wolnostojącej.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Karminowy 121 m2

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń