Projekty domów na wąską działkę piętrowych z dachem wielospadowym

5 projektów

Projekt domu Bagatela -500 zł
Pokoje 5| Łazienki 4| Garaż 1
Projekt domu
Bagatela
6 249 zł
5 749 zł
186 m2
Projekt domu Limba W -500 zł
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Limba W
5 549 zł
5 049 zł
118 m2
Projekt domu Limba W2 -500 zł
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Limba W2
5 549 zł
5 049 zł
118 m2
Projekt domu Dąb 2 W -500 zł
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Dąb 2 W
5 549 zł
5 049 zł
112 m2
Projekt domu Sekwoja W -500 zł
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Projekt domu
Sekwoja W
5 549 zł
5 049 zł
118 m2

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.

Zamknij filtry