koszyk
lupka

Projekt domu Limba W2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Limba W2
4 149 zł 3 899 zł
Najniższa cena 30 dni przed promocją 3699 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Projekt w niższej cenie
Sprawdź
Rekuperacja
-200
Dziennik
GRATIS !
 • Dostępny w 2-3 dni
 • Bezpłatna wysyłka
 • Zwrot/wymiana 14 dni

Porozmawiaj o projekcie

wyślij pytanie

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 118.16 m²
 • powierzchnia garażu 17.33 m²
 • powierzchnia zabudowy 105.10 m²
 • powierzchnia dachu 139.69 m²
 • kubatura 722.15 m³
 • wysokość 8.14 m
 • min. gabaryty działki 14.15 × 24.25 m
 • EP 67.84 kWh/(m²rok)

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: dwukondygnacyjny
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 15°
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Uwaga

Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i wymogów przeciwpożarowych.

Parter

Projekt domu Limba W2 - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Limba W2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Limba W2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie
radaptacja projektu ikona

Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki

W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.


Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.

Wyślij pytanie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Limba W2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Limba W2 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Bezpłatny PAKIET DODATKÓW

dodatek Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna
Charakterystyka energetyczna
dodatek Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
dodatek Dziennik budowy
Dziennik budowy
dodatek BIOZ
BIOZ

Dodatki w DOBREJ CENIE

Zamów razem z projektem
dodatek Kosztorys budowlany
Kosztorys budowlany
600
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
1245
dodatek Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
622
dodatek Schemat szamba
Schemat szamba
70zł 60
dodatek Projekt altanki
Projekt altanki
420
dodatek Projekt garażu
Projekt garażu
840
dodatek Gotowe moduły ogrodów
Gotowe moduły ogrodów
80
dodatek Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji
780zł 580
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Limba W2

LIMBA W2 to projekt domu, który można zaliczyć do kategorii projekty domów piętrowych średniej wielkości. Jest bardzo minimalistyczny, a jednocześnie oryginalny i piękny. Oferuje powierzchnię użytkową i rozkład pomieszczeń odpowiednie dla 4-osobowej rodziny.

Praktyczny i tani w budowie
Projekt domu LIMBA W2 cechuje prosta forma architektoniczna zaprojektowana na planie prostokąta, z wysuniętym w stronę frontu garażem. Dwuspadowy dach, stosunkowo nieduża powierzchnia i minimum środków dekoracyjnych sprawiają, że dom jest propozycją projektową atrakcyjną pod względem ekonomicznym, która nie przysporzy gigantycznych wydatków podczas realizacji. Inna zaleta projektu to jego kompaktowość. Bryła domu będzie odpowiednia na wąskie działki. W związku z brakiem okien na bocznych elewacjach projekt może być usytuowany nawet na granicy działki, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy.

Elegancja i nowoczesność
Tłem całej kompozycji jest jasny tynk pokrywający elewację. Beżowa cegła klinkierowa, jasnoszary dach i dopasowana kolorystycznie stolarka okienna tworzą harmonijną całość. Wyróżniający się akcent stanowi brama garażowa w naturalnym odcieniu drewna. Wejście główne do domu osłania praktyczne zadaszenie wsparte na prostym filarze podkreślającym nowoczesną stylistykę projektu. Elewację urozmaica również balkon ze szklaną balustradą zaprojektowany od strony tarasu. Aranżacja zewnętrzna projektu domu jest bardzo przyjemna dla oka.

Wygodny rozkład pomieszczeń
Układ funkcjonalny domu jest wydłużony, co jest typowym zabiegiem architektonicznym w przypadku projektów domów na wąską działkę. Mimo kompaktowych gabarytów LIMBA W2 kryje w sobie bardzo wygodne, przestronne wnętrza. Architekt zaplanował wyraźny podział pomieszczeń na strefę dzienną na parterze, nocną na piętrze i wydzieloną część gospodarczą w postaci jednostanowiskowego garażu z kotłownią i ogólnodostępną łazienką.

Funkcjonalne wnętrza
Przekraczając próg domu znajdziemy się w holu. Mijając kuchnię, na końcu ciągu komunikacyjnego zobaczymy przestronny salon z jadalnią i kominkiem. Część jadalniana została subtelnie wydzielona i zaproponowana we wnęce. Całe pomieszczenie będzie optymalnie doświetlone dzięki wysokim oknom stanowiącym wyjście na taras. Taka komfortowa przestrzeń zdecydowanie uprzyjemni czas spędzany wspólnie z rodziną. Na uwagę zasługuje również oddzielna przestrzeń kuchenna. Duża liczba blatów kuchennych oraz zamykana spiżarnia sprawią, że przyrządzanie posiłków będzie o wiele bardziej komfortowe. Część nocna znajdująca się na piętrze jest bardzo atrakcyjna. Dom oferuje 3 bardzo przestrzenne sypialnie. Największą z nich dodatkowo wyposażono w oddzielną garderobę oraz dostęp do balkonu. Dwa pozostałe pokoje sypialne również zachwycają swoją przestronnością. Program użytkowy na piętrze uzupełnia rodzinna łazienka.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie LIMBA W2 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Projekt domu LIMBA W2 to połączenie nowoczesnej stylistyki z funkcjonalnymi rozwiązaniami, w efekcie czego powstała propozycja projektowa, idealnie dopasowana do potrzeb współczesnych inwestorów.

Inne wersje projektu Limba W2

Projekty podobne do projektu Limba W2

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń