przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne Komentarze
3 650 zł
miniaturka

Projekt domu Dąb 2 W

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 650 zł
Realizacja zamówienia w 30 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
77
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Dąb 2 W - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Dąb 2 W - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Dąb 2 W - usytuowanie na działce

Uwaga

Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i wymogów przeciwpożarowych.

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 111.64 m²
 • powierzchnia garażu 17.85 m²
 • powierzchnia zabudowy 98.06 m²
 • powierzchnia dachu 125.58 m²
 • kubatura 661.10 m³
 • wysokość 8.34 m
 • min. gabaryty działki 14.59 × 22.53 m

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 16°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Dąb 2 W.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Dąb 2 W.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Dąb 2 W wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Dąb 2 W

Projekt domu jednorodzinnego DĄB 2 W doskonale wpisze się w wąskie działki. Jest on projektem budynku wolnostojącego, jednak z powodzeniem może być zaadaptowany na dom w zabudowie bliźniaczej, a nawet szeregówkę. Propozycja ta uszczęśliwi 4-osobową rodzinę.

Projekt domu na wąską działkę
Szerokość bryły budynku wynosi jedynie 7,59 m, dzięki czemu projekt dopasuje się do wąskich działek. Możliwe jest usytuowanie go przy granicy działki, jeśli miejscowy plan zagospodarowania lub warunki zabudowy pozwalają na takie działanie. Dzięki wydłużeniu bryły w stronę ogrodu, we wnętrzu zaplanowano funkcjonalny i komfortowy program użytkowy z optymalną ilością przestrzeni. Dodatkowo, obecność 2 kondygnacji ułatwi aranżowanie wnętrz na piętrze i sprawi, że optycznie będą one wydawać się większe.

Wygodny rozkład pomieszczeń
W projekcie domu DĄB 2 W, na końcu ciągu komunikacyjnego parteru zaplanowano duży salon z jadalnią i kominkiem. Kuchnia została zaprojektowana jako wydzielone pomieszczenie, co ucieszy osoby, które nie przepadają za nowoczesnym, otwartym układem funkcjonalnym. W przypadku chęci uzyskania salonu z otwartą kuchnią, wystarczy jedynie zlikwidować ściankę działową w celu otworzenia przestrzeni kuchennej. Pozostałe pomieszczenia znajdujące się na tym poziomie to ogólnodostępna łazienka, kotłownia i jednostanowiskowy garaż. Wchodząc na górę po wygodnych, szerokich schodach znajdziemy się na piętrze, a tam zobaczymy 3 przestronne sypialnie, rodzinną garderobę, mogącą służyć również jako schowek, oraz dużą łazienkę z miejscem na wszystkie niezbędne sprzęty. Atutem projektu jest obecność 2 balkonów: od strony frontu i ogrodu.

Radośnie przytulny
Prosta forma architektoniczna budynku podkreśla nowoczesny charakter projektu. Architekci zastosowali oszczędne środki dekoracyjne. Przyjemną dla oka aranżację zewnętrzną tworzy jasny tynk, drewniane panele w słonecznym odcieniu i rdzawopomarańczowa dachówka. Od frontu bryłę urozmaica wysunięty garaż oraz zaprojektowany nad nim balkon, wsparty częściowo na ozdobnym filarze, tworzący jednocześnie podcień wejścia głównego. Szyku dodaje drewniana stolarka okienna. Tylna elewacja domu jest niesamowicie interesująca. Wysokie okna nadają całej koncepcji lekkości i gwarantują odpowiednie naświetlenie wnętrz. Na piętrze znajduje się również drugi balkon i francuskie okna z balustradą.

Dzięki prostej konstrukcji i minimalistycznej stylistyce, projekt domu DĄB 2 W będzie stosunkowo tani w realizacji. Nieduże gabaryty sprawiają, że budynek pasuje na wąskie działki, a także idealnie wpisuje się w każde otoczenie.

 

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Dąb W 121 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Dąb 2 W2 175 m2
Pokoje 18| Łazienki 8| Garaż 4
Dąb 2 573 m2
Pokoje 16| Łazienki 8| Garaż 4
Dąb 489 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Daglezja W 137 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Amarylis 2 148 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Limba W 101 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Limba W2 101 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Ewa Tarnowska-Wrona DOMY w Stylu

Niestety nie mamy opracowanego kosztorysu do tego projektu i nie jesteśmy w stanie na dzień dzisiejszy podać kosztów budowy. Realne koszty budowy uzyska Pan od firmy wykonawczej.

Marek

Bardzo podoba mi się ten projekt, można się dowiedzieć ile mniej więcej kosztuje postawienie domu w stan deweloperski?