Gwarancja najniższej ceny Bezpłatna wysyłka w 24h Zwrot 30 dni Wymiana 60 dni Projekty domów DOMY w Stylu Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Zadzwoń577 007 517
Biuro projektów
m2
m2
kondygnacje
pokoje
łazienki
garaż
więcej opcji »
Już 25 lat jesteśmy z Wami. Dziękujemy.

Projekty w specjalnej cenie

Projekty domów w specjalnej cenie to kategoria, w której znajdują się projekty cieszące się popularności kilka lat temu, przed wprowadzeniem nowych warunków technicznych. Projekty te wymagają większego nakładu pracy przy ich aktualizacji, stąd ich specjalna cena. Są to zarówno projekty domów tradycyjnych oraz nowoczesnych, które odpowiadają współczesnym trendom w architekturze.

wyszukiwarka zaawansowana
 • Dom mieszkalny jednorodzinny przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Łukowe elementy połaci dachu...
 • Duży, przestronny dom z wieloma pokojami dla licznej rodziny. Na parterze zaprojektowano...
 • Dom jednorodzinny, parterowy, na fragmencie dwukondygnacyjny z garażem jednostanowiskowym,...
 • Obszerny reprezentacyjny parter, stanowiący ciąg z jadalnią i kuchnią. Duży strych oraz...
 • Dom mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem i...
 • Dom mieszkalny, jednorodzinny, dwukondygnacyjny z garażem dwustanowiskowym. Na parterze część...
 • Dom dwurodzinny zaprojektowany na działkę z wjazdem od południa, z niebanalnym widokiem w...
 • Duży dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, z dwustanowiskowym garażem. Na...
 • Prosty, funkcjonalny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem dla 4 – 5-osobowej rodziny. Dom...
 • Prosty, funkcjonalny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem dla 4 – 5-osobowej rodziny. Dom...
 • Wolnostojący dom jednorodzinny, niepodpiwniczony z użytkowym poddaszem. Na parterze pokój...
 • Prosty, niewielki i funkcjonalny dom. Stosunkowo duży salon połączony z jadalnią.
 • Prosty, niewielki i funkcjonalny dom. Dodatkowy pokój na parterze.
 • Dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Niewielki dom o tradycyjnej,...

Dlaczego w specjalnej cenie?

Projekty domów w specjalnej cenie zostały zaprojektowane klika lat temu. Na skutek ciągle zmieniających się warunków technicznych projekty te wymagają nieco więcej pracy przy adaptacji do działki. Ponieważ projekty te cieszą się zainteresowaniem inwestorów, nadal pozostają w naszej ofercie, dostępne w specjalnej cenie.

Nowe warunki techniczne WT2017

Nowe warunki techniczne, które obowiązują od 2017 roku, nakładają bardziej restrykcyjne wymagania na nowo budowane i projektowane domy jednorodzinne. Jedną z najistotniejszych zmian jest obniżenie dopuszczalnego współczynnika przenikania ciepła ścian. Nowo budowane domy będą musiały być skuteczniej izolowane, przez zwiększenie grubości materiału izolacyjnego tak, by wartość współczynnika U nie przekraczała 0,23 [W/m2K].

Znowelizowane wymagania dotyczą również izolacyjności cieplnej przegród zewnętrznych, w stolarki okiennej i drzwiowej. Od 1 stycznia 2017 roku w domach jednorodzinnych można montować okna pionowe, których współczynnik przenikalności cieplnej Uw nie przekracza 1,1 [W/m2K], zaś Uw dla okien połaciowych nie może być wyższy niż 1,3 [W/m2K].

Uniwersalny charakter

Gotowe projekty domów mają uniwersalny charakter. Niezależnie od tego czy zostały zaprojektowane w stylu tradycyjnym bądź nowoczesnym, idealnie dopasowane do działki i do otaczającego ją krajobrazu będą ponadczasowe. Są to zarówno projekty domów parterowych, jak i z poddaszem użytkowym oraz piętrowe. Zróżnicowane pod względem powierzchni użytkowej, choć w przeważającej większości są to projekty dużych domów powyżej 140 m2 z dachami wielospadowymi, z lukarnami na elewacji frontowej, balkonami i wykuszami. Tradycyjny styl przejawiający się w tych budynkach cieszy się popularności do dziś. Dobierając odpowiednie wykończenie domu, poprzez kolor na elewacji i materiały wykończeniowe, w prosty sposób dostosujemy charakter domu do otoczenia, stylizując go na dom wiejskim stylu, bądź nowoczesną podmiejską rezydencję.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.