Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517
Biuro projektów

Projekty w specjalnej cenie

Projekty domów w specjalnej cenie to kategoria, w której znajdują się projekty cieszące się popularności kilka lat temu, przed wprowadzeniem nowych warunków technicznych. Projekty te wymagają większego nakładu pracy przy ich aktualizacji, stąd ich specjalna cena. Są to zarówno projekty domów tradycyjnych oraz nowoczesnych, które odpowiadają współczesnym trendom w architekturze.

pokaż wyszukiwarkę lupa
 • Komfortowy budynek dwurodzinny dla licznej rodziny bez przejścia pomiędzy lokalami. Możliwy do...
 • Przytulny dom w zabudowie bliźniaczej doskonale prezentujący się na podmiejskich osiedlach....
 • Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony....
 • Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, z garażem dwustanowiskowym. Na...
 • Dom z dużym salonem oraz dodatkowym pokojem na parterze. Funkcjonalne wnętrze. Idealny dla 4 –...
 • Dom mieszkalny jednorodzinny przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Łukowe elementy połaci dachu...
 • Duży, przestronny dom z wieloma pokojami dla licznej rodziny. Na parterze zaprojektowano...
 • Dom jednorodzinny, parterowy, na fragmencie dwukondygnacyjny z garażem jednostanowiskowym,...
 • Obszerny reprezentacyjny parter, stanowiący ciąg z jadalnią i kuchnią. Duży strych oraz...
 • Dom mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem i...
 • Dom mieszkalny, jednorodzinny, dwukondygnacyjny z garażem dwustanowiskowym. Na parterze część...
 • Dom dwurodzinny zaprojektowany na działkę z wjazdem od południa, z niebanalnym widokiem w...
 • Duży dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, z dwustanowiskowym garażem. Na...
 • Prosty, funkcjonalny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem dla 4 – 5-osobowej rodziny. Dom...

Dlaczego w specjalnej cenie?

Projekty domów w specjalnej cenie zostały zaprojektowane klika lat temu. Na skutek ciągle zmieniających się warunków technicznych projekty te wymagają nieco więcej pracy przy adaptacji do działki. Ponieważ projekty te cieszą się zainteresowaniem inwestorów, nadal pozostają w naszej ofercie, dostępne w specjalnej cenie.

Nowe warunki techniczne WT2017

Nowe warunki techniczne, które obowiązują od 2017 roku, nakładają bardziej restrykcyjne wymagania na nowo budowane i projektowane domy jednorodzinne. Jedną z najistotniejszych zmian jest obniżenie dopuszczalnego współczynnika przenikania ciepła ścian. Nowo budowane domy będą musiały być skuteczniej izolowane, przez zwiększenie grubości materiału izolacyjnego tak, by wartość współczynnika U nie przekraczała 0,23 [W/m2K].

Znowelizowane wymagania dotyczą również izolacyjności cieplnej przegród zewnętrznych, w stolarki okiennej i drzwiowej. Od 1 stycznia 2017 roku w domach jednorodzinnych można montować okna pionowe, których współczynnik przenikalności cieplnej Uw nie przekracza 1,1 [W/m2K], zaś Uw dla okien połaciowych nie może być wyższy niż 1,3 [W/m2K].

Uniwersalny charakter

Gotowe projekty domów mają uniwersalny charakter. Niezależnie od tego czy zostały zaprojektowane w stylu tradycyjnym bądź nowoczesnym, idealnie dopasowane do działki i do otaczającego ją krajobrazu będą ponadczasowe. Są to zarówno projekty domów parterowych, jak i z poddaszem użytkowym oraz piętrowe. Zróżnicowane pod względem powierzchni użytkowej, choć w przeważającej większości są to projekty dużych domów powyżej 140 m2 z dachami wielospadowymi, z lukarnami na elewacji frontowej, balkonami i wykuszami. Tradycyjny styl przejawiający się w tych budynkach cieszy się popularności do dziś. Dobierając odpowiednie wykończenie domu, poprzez kolor na elewacji i materiały wykończeniowe, w prosty sposób dostosujemy charakter domu do otoczenia, stylizując go na dom wiejskim stylu, bądź nowoczesną podmiejską rezydencję.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.


phone-icon577 007 517