Projekty w specjalnej cenie

Projekty domów w specjalnej cenie to kategoria, w której znajdują się projekty cieszące się popularności kilka lat temu, przed wprowadzeniem nowych warunków technicznych. Projekty te wymagają większego nakładu pracy przy ich aktualizacji, stąd ich specjalna cena. Są to zarówno projekty tradycyjne: Boguśka, Marta oraz odpowiadające współczesnym trendom jak projekt Ewka.

wyszukiwarka zaawansowana

Projekty domów w specjalnej cenie zostały zaprojektowane klika lat temu. Na skutek ciągle zmieniających się warunków technicznych projekty te wymagają nieco więcej pracy przy adaptacji do działki. Polega to głównie na pogrubieniu izolacji cieplnej budynku oraz częściowym przeredagowaniu opisu. Ponieważ projekty te cieszą się zainteresowaniem inwestorów, nadal pozostają w naszej ofercie, dostępne w specjalnej cenie.

Gotowe projekty domów mają uniwersalny charakter. Niezależnie od stylu w jakim zostały zaprojektowane, tradycyjnym bądź nowoczesnym, idealnie dopasowane do działki i do otaczającego ją krajobrazu będą ponadczasowe. Są to domy zarówno parterowe, jak i z poddaszem użytkowym oraz piętrowe. Zróżnicowane pod względem powierzchni użytkowej, choć w przeważającej większości są to domy duże z dachami wielospadowymi, z lukarnami na elewacji frontowej, balkonami i wykuszami. Tradycyjny styl przejawiający się w tych budynkach cieszy się popularności do dziś. Dobierając odpowiednie wykończenie domu, poprzez kolor na elewacji i materiały wykończeniowe, w prosty sposób dostosujemy charakter domu do otoczenia, stylizując go na dom wiejskim stylu, bądź nowoczesną podmiejską rezydencję.

Powiązane kategorie