przewiń do góry
Konkurs fotograficzny

Jeśli Twój wymarzony dom został zbudowany według projektu DOMY w Stylu, przyślij nam jego zdjęcia i weź udział w Konkursie.

Zobacz Regulamin Konkursu Pobierz Formularz zgłoszeniowy w pdf Wskazówki - co zrobić, żeby wygrać

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnienie niniejszego formularza zgłoszeniowego uprawnia do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym „DOMY W STYLU”.

/

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA:

Akceptuje Regulamin Konkursu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MTM STYL Sp. z o.o. Sp. k., ul. Podleśna 14, 15-227 Białystok, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu. Jednocześnie zezwalam na publikację danych laureata konkursu (imię i nazwisko) na stronie internetowej www.domywstylu.pl . Ma Pan/Pani prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia udział w konkursie fotograficznym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez MTM STYL Sp. z o.o. Sp. k., ul. Podleśna 14, 15-227 Białystok, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.). Zgoda, o której mowa powyżej, obejmuje również przetwarzanie danych osobowych w przyszłości przez w/w firmę, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania.

Ogólne zasady udziału w Konkursie:

  1. Akcja promocyjna Konkurs Fotograficzny – Domy w Stylu obejmuje okres od 06.05.2019 do 31.07.2019.
  2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie minimum 10 zdjęć (co najmniej 5 zdjęć z zewnątrz i 5 wewnątrz) domu wybudowanego według projektu DOMY w Stylu.
  3. Zdjęcia należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: konkurs@mtmstyl.pl lub bezpośrednio korzystając z formularza kontaktowego zamieszczonego powyżej.
  4. Zdjęcia nadesłane w inny sposób lub bez kompletnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego nie będą brały udziału w Konkursie.
  5. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin Konkursu jest dostępny powyżej.
  6. Przewiduje się jedno rozstrzygnięcie konkursu oraz wyłonienie trzech laureatów.
  7. Laureaci otrzymają wyróżnienie w postaci Karty Podarunkowej o wartości 500 zł do wybranego sklepu RTV EURO AGD. Nagrody nie podlegają wymianie na inne.
Trwa wysyłanie zdjęć. Proszę czekać.