przewiń do góry

Adaptacja projektu w Białymstoku i okolicy

Kupując projekt gotowy, musisz mieć świadomość tego, że należy go dostosować do warunków miejscowych. Wybierając projekt gotowy z naszej oferty, możemy wprowadzić zmiany w projekcie oraz wykonać adaptację projektu na terenie Białegostoku oraz gmin ościennych (powiat Białostocki).

Zapraszamy do biura na spotkanie z architektem. Pomożemy wybrać projekt zgodny z warunkami zabudowy i spełniający Wasze oczekiwania. Konsultacje z architektem są bezpłatne.

Zadzwoń i umów się na spotkanie
Tel: 85-740-87-50

Projekt domu Bogatka
Projekt domu Bogatka

Adaptacja projektu jest niezbędna do uzyskania pozwolenia na budowę i polega na:

  • wrysowaniu projektu domu i przyłączy instalacyjnych na mapie w skali 1:500 (1:1000),
  • wykonaniu opisu do projektu zagospodarowania oraz bilansu powierzchni terenu,
  • uzupełnieniu projektu o dodatkowe dokumenty oraz pozwolenia wymagane przez urząd i przepisy.
Projekt domu Promyk
Projekt domu Promyk

Zmiany w projekcie

Jeśli w wybranym projekcie gotowym chcesz wprowadzić zmiany, pamiętaj, że istnieje taka możliwość. Możesz to zrobić bezpośrednio u autora projektu, czyli w naszym Biurze Projektowym.

Dokonując zmian w projekcie pracujemy na oryginalnych plikach DWG, dzięki czemu otrzymujesz przejrzysty, gotowy projekt z już wprowadzonymi zmianami. Zlecając nam wykonanie zmian w projekcie zyskujesz również czas, ponieważ praca na elektronicznej wersji projektu zdecydowanie przyspiesza ten proces.

Zadzwoń i umów się na spotkanie
Tel: 85-740-87-50

Projekt domu Kiwi 3
Projekt domu Kiwi 3

Zamów wycenę zmian

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń