Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517
m2
m2
kondygnacje
pokoje
rodzaj dachu
garaż

Krótko o zmianach w projekcie

  • Jeśli w zakupionym projekcie gotowym chcesz wprowadzić zmiany, pamiętaj, że istnieje taka możliwość. Możesz to zrobić bezpośrednio u autora projektu, czyli w naszym Biurze Projektowym.
  • Dokonując zmian w projekcie pracujemy na oryginalnych plikach DWG, dzięki czemu otrzymujesz przejrzysty, gotowy projekt z już wprowadzonymi zmianami. Zlecając nam wykonanie zmian w projekcie zyskujesz również czas, ponieważ praca na elektronicznej wersji projektu zdecydowanie przyspiesza ten proces.

Projekt + zmiany w MTM STYL

  • fachowe doradztwo
  • oszczędność czasu
  • gwarancja jakości
  • bezpośredni kontakt z autorem projektu

Zamów wycenę zmian

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Adaptacja projektu

Kupując projekt gotowy, musisz mieć świadomość tego, że należy go dostosować do warunków miejscowych. Zadanie to powierzamy współpracującym z nami od lat rzetelnym i sprawdzonym biurom projektowym.

Skontaktuj się z nami a polecimy Ci godnego zaufania architekta adaptującego z twojej miejscowości. Uwaga: Nasze Biuro Projektowe wykonuje adaptację projektu na terenie Białegostoku oraz gmin ościennych.

Adaptacja projektu jest niezbędna do uzyskania pozwolenia na budowę i polega na:

  • wrysowaniu projektu domu i przyłączy instalacyjnych na mapie w skali 1:500 (1:1000),
  • wykonaniu opisu do projektu zagospodarowania oraz bilansu powierzchni terenu,
  • uzupełnieniu projektu o dodatkowe dokumenty oraz pozwolenia wymagane przez urząd i przepisy.
Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517