BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Weranda 3

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 900 zł 3 600 zł
Oferta ważna do 18.11.2019
Realizacja zamówienia w ciągu 24H
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny
arch. Przemysław Sobieszuk - MTM STYL
Porozmawiajmy o projekcie
arch. Przemysław Sobieszuk

85 740 87 62

85 740 87 62

lub
wyślij pytanie
541
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Weranda 3 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Weranda 3 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Weranda 3 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 110.83 m²
 • powierzchnia zabudowy 94.09 m²
 • powierzchnia dachu 138.44 m²
 • kubatura 587.13 m³
 • wysokość 8.12 m
 • min. gabaryty działki 19.61 × 17.33 m

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + wełna mineralna
ogrzewanie: na paliwo stałe, gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
bezpłatna
wycena budowy domu

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Weranda 3.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Weranda 3 wynosi 390 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Zmiany
w projekcie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 390
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Weranda 3

Nowoczesny projekt domu Weranda 3.
Zakochaliście się w pierwowzorze – czyli gotowym projekcie domu Weranda dr-s, należącym do kategorii projektów domów drewnianych. Są też jednak zwolennicy klasycznych rozwiązań, a mowa tu oczywiście o technologii murowanej. Z myślą o nich opracowaliśmy projekt domu Weranda 3. Duże przeszklenia, nowoczesna bryła, kominek na tarasie to niezmienne auty tego projektu. Ale zacznijmy od początku.

Wygląd zewnętrzny
Weranda 3 to nowoczesny dom dedykowany 4 osobowej rodzinie. Program funkcjonalny został starannie przemyślany. Składa się on z 3 stref użytkowych, które idealnie współgrają ze sobą i się uzupełniają. Część dzienna i gospodarcza zostały zaprojektowane na parterze natomiast przestrzeń nocna została przewidziana na użytkowym poddaszu. Od strony ogrodu znajduje się zadaszony taras wraz z zewnętrznym kominkiem, z którego można korzystać niezależnie od pogody. Projekt domu Weranda 3 posiada dość prostą bryłę, zaprojektowany został w technologii tradycyjnej. Bryła budynku posiada dwa praktyczne wejścia: jedno główne, a drugie od strony wiaty na samochód prowadzące do strefy gospodarczej. Ostatnie z wymienionych rozwiązań świetnie sprawdza się w przypadku projektów domów na paliwo stałe. Dodatkowym plusem takiego zabiegu jest ułatwienie wnoszenia zakupów czy innych materiałów, które będą przechowywane w części gospodarczej domu.

Funkcjonalna przestrzeń
Nowoczesny projekt domu Weranda 3 ucieszy miłośników domów z użytkowym poddaszem. Osoby, które decydują się na wybudowanie tego domu, poczują się swobodnie na dużych, otwartych przestrzeniach. Strefa dzienna to przepiękny 41 metrowy salon z otwartą kuchnią, która posiada miejsce na wszystkie sprzęty kucharskie. W projekcie zadbano również o  jak najlepsze doświetlenie strefy dziennej. Duże okna wychodzą na wszystkie strony świata, dzięki temu niezależnie od pory roku możecie cieszyć się sporą dawką naturalnych promieni słonecznych.

Strefa wypoczynku
Kolejnym atutem tego projektu jest zaplanowanie strefy nocnej projektu na poddaszu. Składa się ona z 3 ustawnych sypialni oraz łazienki. Projekt domu Weranda 3 należy bowiem do kategorii domów od 100m2 do 140 m2, zapewni on domownikom wygodę mieszkania, a 4-osobowa rodzina będzie miała optymalną przestrzeń zarówno do wypoczynku jak i spędzania wspólnie czasu wolnego.

Inne wersje

 • Weranda dr-S 111 m2
 • Weranda 2 111 m2

Projekty podobne

 • Calineczka 3 139 m2
 • Wanilia 114 m2
 • Pogodny 138 m2
 • Promyk 152 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
Nikt jeszcze nie ocenił tego projektu