Wszystkie projekty domów

Projekty domów z oferty Domy w Stylu to pakiet ponad 800 projektów gotowych zróżnicowanych pod względem powierzchni użytkowej, ilości kondygnacji oraz stylu wykończenia. Posiadamy bogatą ofertę projektów parterowych, np. Ariel 6, projektów na wąską działkę, np. Dalia, z wjazdem od południa, takich jak Neptun 5 i Alicja.

wyszukiwarka zaawansowana

Osoby planujące budowę domu rozpoczynają ten proces od poszukiwań odpowiedniego projektu domu. Wybór gotowych projektów domów jest bardzo szeroki. W bogatej ofercie projektów Domy w Stylu znajdują się projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym i dwukondygnacyjnych o różnej stylistyce i powierzchni użytkowej. Osoby posiadające wąskie działki oraz działki z wjazdem od południa znajdą odpowiedni projekt domu w tej ofercie. Część z propozycji projektowych zawiera piwnicę, jedno- lub dwustanowiskowy garaż, a także kotłownię na paliwo stałe.

Wszystkie projekty z oferty Domy w Stylu wyróżniają się rzetelną dokumentacją, przygotowaną zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym przez zespół fachowców. Umożliwiamy wprowadzanie zmian w projektach, tak aby wybrany projekt mógł być dostosowany do potrzeb i oczekiwań każdego z inwestorów. Kupno projektu to dopiero początek procesu realizacji marzenia o własnym domu. Nasz zespół doradców projektowych wspiera Inwestorów na każdym etapie realizacji inwestycji, umożliwiając bezpośredni kontakt z autorem projektu.

Decydując się na zakup projektu z oferty Domy w Stylu otrzymujcie 4 egzemplarze projektu wraz z instalacjami (elektryczna i sanitarna). Do każdego projektu dołączamy pakiet dodatków, w tym schemat wentylacji mechanicznej z rekuperacją, zestawienie materiałów, kosztorys, tablica informacyjna, czy dziennik budowy.

Oferta Domy w Stylu zawiera również projekty przeznaczone pod inwestycje dla deweloperów. W ofercie posiadamy projekty budynków wielorodzinnych, w zabudowie szeregowej oraz pensjonaty, które doczekały się wielu realizacji.

Powiązane kategorie