przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł 4 150 zł
miniaturka

Projekt domu Malmo 3

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 450 zł 4 150 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
200
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Malmo 3 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Malmo 3 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 116.94 m²
 • powierzchnia zabudowy 154.13 m²
 • powierzchnia dachu 239.72 m²
 • kubatura 505.00 m³
 • wysokość 6.71 m
 • min. gabaryty działki 23.19 × 20.29 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 25°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Malmo 3.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Malmo 3 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Malmo 3

MALMO 3 to projekt domu parterowego z kolekcji inspirowanej skandynawskim budownictwem. Minimalizm i przestrzeń to główne atuty tej koncepcji. Cały program funkcjonalny znajduje się na jednym poziomie i obejmuje między innymi trzy sypialnie i przestrzenny salon. Dzięki uniwersalnej stylistyce projekt doskonale wpisze się w wiejski krajobraz, a także dopasuje do otoczenia eleganckich domów na przedmieściach.

Dom w skandynawskim stylu
Oszczędne dekoracje, neutralna kolorystyka i prostota są charakterystyczne dla skandynawskiej architektury. Znakiem rozpoznawczym krajów Północy jest także fascynacja naturalnymi materiałami. Wszystkie te cechy odzwierciedla nasz projekt domu MALMO 3. Prosta bryła i dwuspadowy dach podkreślają minimalistyczny charakter koncepcji, a elewacja została pokryta panelami w jasnym odcieniu drewna. Aranżację zewnętrzną uzupełnia drewniana stolarka okienna.

Atrakcyjna strefa dzienna
Program funkcjonalny zakłada wyraźne oddzielenie strefy dziennej od nocnej. Wchodząc do wnętrza domu przechodzimy przez praktyczny ganek z zadaszeniem wspartym na betonowym filarze. Strefę dzienną zaprojektowano po lewej stronie od wejścia i składa się na nią przestrzenny salon z półotwartą kuchnią. Takie rozwiązanie stanowi kompromis pomiędzy zamkniętą przestrzenią kuchenną, zapobiegającą rozprzestrzenianiu się oparów i zapachów w reszcie domu, a otwartym wnętrzem, które wydaje się optycznie większe, gdy kuchnia nie jest oddzielona od salonu. Zamykana spiżarnia oraz miejsce na liczne blaty kuchenne to kolejne atuty projektu. W rozległym salonie znajdziemy liczne przeszklenia w postaci wysokich okien, dzięki którym krajobraz staje się częścią wnętrza i uprzyjemnia odpoczynek w kąciku telewizyjnym.

Rozbudowana strefa wypoczynkowa
Ogromną zaletą projektu MALMO 3 są dwa zadaszone tarasy z oddzielnymi wejściami. Jeden z nich został usytuowany od strony kuchni, a drugi – od strony salonu. Taki zabieg architektoniczny zapewni możliwość wyboru miejsca relaksu na świeżym powietrzu – możesz wybierać pomiędzy tarasem nasłonecznionym a zacienionym.

Projekt domu dla 4-osobowej rodziny
Prezentowany dom jest idealną propozycją dla 3-4-osobowej rodziny. We wnętrzu znajdziemy trzy przestrzenne sypialnie wyraźnie oddzielone od reszty pomieszczeń. Nowość w odniesieniu do projektu MALMO z tej samej kolekcji to wyposażenie sypialni gospodarzy w prywatną łazienkę i garderobę. Oprócz tego w domu zaprojektowano dużą, ogólnodostępną łazienkę dla całej rodziny oraz pomieszczenia gospodarcze w postaci kotłowni z oddzielnym wejściem od strony ogrodu oraz praktycznego schowka przy wejściu głównym.

Dom parterowy – większy komfort użytkowania
Ulokowanie programu funkcjonalnego na jednym poziomie jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, które ucieszy nie tylko starszych domowników, ale również rodziców z małymi dziećmi. Kolejna zaleta to mniejszy koszt budowy domu w porównaniu do budynków z użytkowym poddaszem oraz krótszy czas realizacji inwestycji.

Projekt domu MALMO 3 doskonale pasuje do działek z wjazdem od strony północy i wschodu. Zauroczy wszystkich wielbicieli minimalistycznej, skandynawskiej architektury.

 

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Malmo 109 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 2 122 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Wakacyjny 76 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Mahoń 3 103 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 120 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń