Projekt domu Tercja 6
ten projekt w ciągu 7 dni
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 159.60 m²
- powierzchnia zabudowy 215.20 m²
- powierzchnia dachu 305.60 m²
- kubatura 1045.00 m³
- wysokość 7.19 m
- EP 21.90 kWh/(m²rok)
Technologia wykonania
dach: | dachówka, kąt nachylenia 30° i 35° |
stropy: | żelbetowe, wylewane |
ściany: | 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian |
ogrzewanie: | na paliwo stałe |
Rysunki szczegółowe
Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.
Koszty budowy
+ zestawienie materiałów



wycena budowy domu

Zapytaj o bezpłatną wycenę
Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.
Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.





Dodatki do projektu
Opis do projektu Tercja 6
Tercja 6 propozycja projektu domu parterowego nawiązująca do tradycyjnych polskich dworków. Odnaleźć tu można lukarny wsparte na komunach, okiennice oraz prosty czterospadowy dach. Układ funkcjonalny domu został zamknięty w 160 m2 powierzchni użytkowej. Centralną część domu zajmuje strefa dzienna, na którą składają się przestronny salon z kominkiem, jadalnia z miejscem na duży stół z krzesłami oraz zamknięta kuchnia ze spiżarnią. Program funkcjonalny kuchni zapewnia wygospodarowanie zarówno miejsca na blaty robocze, jak i dodatkowy stół do spożywania posiłków. Część nocną tworzą dwie sypialnie oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni posiada aż 42 m2 powierzchni użytkowej, dzięki czemu zaaranżować ją można według własnych potrzeb, np. wydzielając miejsce na prywatną łazienkę i garderobę. W projekcie pojawiła się również duża kotłownia przeznaczona do ogrzewania paliwem stałym oraz przestronny wiatrołap, w którym zmieści się duża szafa. Kotłownia posiada niezależne wyjście na zewnątrz, co ułatwia wnoszenie opału.
Czy ktoś z Państwa zbudował może ten dom lub buduje w województwie Małopolskim? Bardzo chciałbym zobaczyć jak prezentuje się na żywo, lub chociaż na zdjęciach. Może ktoś wklei zdjęcie? Pozdrawiam i dziękuję.
bardzo fajny projekt, ale wg. mnie brakuje dwóch sypialni i pomieszczenia gospodarczego