przewiń do góry

Szyper 6 DR-S zwycięzca w kategorii domy letniskowe

czasopismo: Najciekawsze projekty Domów

Szyper 6 dr-S to stosunkowo niewielki dom letniskowy, który wyróżnia się na tle projektów konkurencyjnych niebanalną i charakterystyczna bryłą. Na niewielkiej powierzchni udało się zaprojektować funkcjonalną przestrzeń.

Okładka do artykułu: 'Szyper 6 DR-S zwycięzca w kategorii domy letniskowe'

Heban zwycięzcą w kategorii domy parterowe

czasopismo: Najciekawsze Projekty Domów

Popularności projektu Heban należy upatrywać na kilku poziomach: ekonomicznym, funkcjonalnym i stylistycznym. Nic więc dziwnego, ze został wyróżniony przez jury i zdobył tytuł: Projektu Roku 2013.

Okładka do artykułu: 'Heban zwycięzcą w kategorii domy parterowe'

Funkcjonalnie na niewielkim metrażu

czasopismo: Kreator-Projekty 1/2013

Projekt Albit wyraża oczekiwania współczesnych inwestorów, którzy po pierwsze marzą, by zamieszkać w domu z ogrodem, po drugie posiadają fundusze, które mocno ograniczają ich możliwości, po trzecie chcą, by w przyszłości dom nie generował wysokich kosztów utrzymania.

Okładka do artykułu: 'Funkcjonalnie na niewielkim metrażu'

Meteor 2 udany kompromis

czasopismo: Domy w stylu 1(30)/2013

Za każdym sprzedanym projektem stoi ciekawa historia, dlatego chętnie śledzimy losy inwestorów, którzy wybierają projekt z oferty MTM STYL. Tym razem udaliśmy się z wizytą do Państwa Małgorzaty i Sylwestra, którzy wybudowali dom według projektu METEOR 2.

Okładka do artykułu: 'Meteor 2 udany kompromis'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Zięba jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Kaszmir jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Teo jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Kalcyt jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Ptyś jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Jodła 2 jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Neo jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Jodła jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Mahoń jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Balbinka jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'

Wyjątkowy, mazurski zakątek

czasopismo: Dom w stylu 2(29)/2012

Mazurskie Siedlisko Kruklin to ciekawe odkrycie i wyjątkowy punkt na turystycznej mapie Krainy Jezior. To raj dla „zbłąkanych wędrowców” kochających przyrodę, konie i dobrą kuchnię. Zapraszamy do obejrzenie fotoreportażu.

Okładka do artykułu: 'Wyjątkowy, mazurski zakątek'

Dom nie tylko dla przyjaciela

czasopismo: Domy w stylu 2(29)/2012

Podobno pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a dopiero trzeci dla siebie. Przysłowie to pokazuje, że najlepszym doradcą, a potem weryfikatorem naszych wyborów jest doświadczenie. Przekonali się o tym Państwo Agnieszka i Krzysztof, którzy mieszkają w domu zbudowanym wg projektu MTM STYL – BRZOZA.

Okładka do artykułu: 'Dom nie tylko dla przyjaciela'

Onyks - Czarny koń kolekcji

czasopismo: Wnętrze i ogród 1(28)2012

Do powstania projektu Onyks zainspirowała architekta chęć pokazania, iż projekty „katalogowe” nie zasługują na miano tych gorszych. Zbyt łatwo przylgnęła do nich łatka infantylizmu architektonicznego. A przecież mogą inspirować i intrygować, zmuszać do głębszego zainteresowania się projektem.

Okładka do artykułu: 'Onyks - Czarny koń kolekcji'

Dom w obiektywie

czasopismo: Domy w stylu 3(27)/2011

Projekt Lara 4 powstał na indywidualne zamówienie inwestora, który poszukiwał idealnego rozwiązania w ramach projektów z tej serii. Realizacja jest zlokalizowana na dużej, częściowo zalesionej działce stykającej się z Kampinoskim Parkiem Narodowym i idealnie komponując się z otoczeniem.

Okładka do artykułu: 'Dom w obiektywie'

Dom w obiektywie

czasopismo: Domy w stylu 3(27)/2011

Projekt Jaspis po raz pierwszy ujrzałem na okładce katalogu z projektami i z miejsca przykuł moją uwagę. Zdecydowanie wyróżniał się od wszystkich projektów, które oglądałem w Internecie. Zależało mi na znalezieniu niebanalnego projektu, wybudowaniu domu w celu jego późniejszej sprzedaży.

Okładka do artykułu: 'Dom w obiektywie'

Dom w obiektywie

czasopismo: Domy w stylu 3(27)/2011

Bryła domu nawiązuje do klasycznych polskich dworków, przede wszystkim ze względu na spadziste dachy i ganek z filarami. Dom sprawia wrażenie ciepłego i przytulnego. Duże możliwości aranżacji wnętrza daje salon wraz z klatką schodową, gdzie w ciekawy sposób można wykorzystać światło i przestrzeń.

Okładka do artykułu: 'Dom w obiektywie'