Realizacje

DOM W OBIEKTYWIE- KONKURS FOTOGRAFICZNY „POKAŻ SWÓJ STYLOWY DOM”


Allegro 2
allegro 2Na realizację domu wg projektu Allegro 2 zdecydowaliśmy się, ponieważ uznaliśmy, że ten dom jest spełnieniem naszych marzeń. Jest po prostu piękny, ma cudowną bryłę i co najważniejsze ma piękne duże okna, które były dla nas podstawą przy wyborze projektu. Po prostu nie chcieliśmy zasłaniać naszego ślicznego widoku na jezioro. Jeśli chodzi o sam projekt, to wprowadziliśmy tutaj bardzo mało zmian, ponieważ wszystko jest w nim idealne. Dom jest duży i przestronny, dlatego szczególnie polecam wybór właśnie tego projektu. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybrać projekt, to zdecydowanie byłoby to Allegro 2. To dom marzeń.
Małgorzata Rumińska, Wąbrzeźno

Batuta 2 dr
batutazrzut_ekranu-1Batuta 2 dr to projekt niezwykle urokliwy i wdzięczny w realizacji. Dla firmy wykonawczej takiej jak nasza, liczy się terminowość i rzetelność. Niezwykle ważnym narzędziem naszej pracy jest dokumentacja projektowa. Projekt Batuta 2 dr nie nastręczał żadnych problemów na etapie realizacji, ponieważ dokumentacja została przygotowana bardzo profesjonalnie i szczegółowo. Jesteśmy dumni z tego obiektu i chętnie pokazujemy go naszym potencjalnym klientom. Wybudowany obiekt jest do obejrzenia w miejscowości Cekcyn niedaleko Tucholi.
Andrzej Dziurzyński
firma Heban domy z drewna Sp. z o.o.
www.domyheban.pl

Aria 3

Aria 3Projekt Aria 3 dostrzegliśmy w jednym z katalogów z projektami. O jego wyborze zdecydowała oryginalna bryła oraz dobrze rozplanowana przestrzeń. Podczas realizacji nie zostały wprowadzone żadne zmiany, a budowa przebiegała szybko i sprawnie pod nadzorem dobrych fachowców. Dom wspaniale komponuje się na naszej 20-arowej działce, w cichej, spokojnej okolicy.
Violetta Koza, Golkowice


zrzut_ekranu

Arizona 2
arizona 2Nasze marzenie o własnym domu były proste: ma być duży, jasny, przestronny z minimalną ilością mebli. Decyzja o budowie domu była powiązana z przeprowadzką za miasto i powiększeniem rodziny. Konsekwencją tego miał być dom. Szukając projektu wiedziałam, że chcę dom piętrowy, nowoczesny i z dużymi oknami. Oczywiście metraż również miał znaczenie. Szukaliśmy domu odpowiedniego do naszego budżetu – około 200-240 m². Arizona 2 spełniała wszystkie te kryteria, poza tym miała kuchnię połączoną z salonem, co również nam odpowiadało.
Ilona Florek, Marianów

Amber
amberO wyborze projektu AMBER zdecydowała ciekawa architektura idealnie wtapiająca się w tereny podmiejskie. Elewacja ogrodowa z tarasem i wbudowanym grillem stanowi namiastkę małej architektury ogrodowej i uzupełnienie ogrodu. Niezwykły klimat domu połączony z funkcjonalnością sprawia, że spotykam się wyłącznie z pozytywną opinią osób rozważających zakup tego domu. Większość z nich
uważa, że ten rodzaj architektury to coś nowego na rynku deweloperskim. Dom zbudowany według tego projektu posiada prostą bryłę, która nie sprawiła problemów podczas realizacji, jak również jest bardzo praktyczna i ekonomiczna w eksploatacji. Zawsze staram się doradzać osobom planującym budowę lub zakup domu, by wybierały proste rozwiązania, ponieważ wykusze, lukarny, wieżyczki itp. nie mają nic wspólnego z komfortem.
Franciszek Trójca, właściciel firmy budowlanej „Trójca”
www.trojca-pszczyna.pl

Bora 3
bora 3O wyborze projektu Bora 3 zdecydowało przede wszystkim rozmieszczenie pomieszczeń, ich metraż oraz ogólne walory estetyczne budynku. Dom zbudowaliśmy zgodnie z projektem, dokonaliśmy jedynie drobnych przeróbek: na górze powiększyliśmy łazienkę, a kosztem garderoby powiększyliśmy WC i przerobiliśmy na łazienkę dla gości. W przyszłości planujemy wykonać zadaszenie tarasu.
Marzena Kulesza, Nowodworce

Szczegóły i ogólne zasady udziału w konkursie fotograficznym na stronie www.domywstylu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »