koszyk
lupka

Projekt Cykada 6

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
Projekt
Cykada 6
86 200 zł
 • Projekt na zapytanie
 • Bezpłatna wysyłka
 • Zwrot/wymiana 14 dni

Porozmawiaj o projekcie

wyślij pytanie

Z uwagi na konieczną aktualizację dokumentacji technicznej do WT2021 i Eurokodów prezentowane na stronie dane techniczne i ceny mogą ulec zmianie.

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 1090.72 m²
 • powierzchnia piwnicy 268.36 m²
 • powierzchnia zabudowy 846.21 m²
 • powierzchnia dachu 1365.52 m²
 • kubatura 5124.50 m³
 • wysokość 9.79 m
 • min. gabaryty działki 64.27 × 33.06 m

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: pensjonat
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
stropy: żelbetowe, wylewane lub TERIVA
dach: dachówka, kąt nachylenia 35° i 30°
ogrzewanie: na paliwo stałe

Piwnica

Projekt pensjonatu Cykada 6 - rzut piwnicy

Parter

Projekt pensjonatu Cykada 6 - rzut parteru

Poddasze

Projekt pensjonatu Cykada 6 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt pensjonatu Cykada 6 - usytuowanie na działce
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie
radaptacja projektu ikona

Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki

W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.


Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.

Wyślij pytanie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Cykada 6.
Zadzwoń: 577 007 206

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Bezpłatny PAKIET DODATKÓW

dodatek Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
dodatek Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
dodatek Dziennik budowy
Dziennik budowy
dodatek BIOZ
BIOZ

Dodatki w DOBREJ CENIE

Zamów razem z projektem
dodatek Kosztorys budowlany
Kosztorys budowlany
Na zapytanie
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
25860
dodatek Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
12930
dodatek Schemat szamba
Schemat szamba
70zł 60
dodatek Projekt altanki
Projekt altanki
420
dodatek Projekt garażu
Projekt garażu
840
dodatek Gotowe moduły ogrodów
Gotowe moduły ogrodów
80
dodatek Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji
600
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Cykada 6

Cykada 6  to projekt pensjonatu z użytkowym poddaszem oraz podpiwniczeniem, który z powodzeniem może pełnić rolę obiektu gastronomicznego, pensjonatu, hotelu oraz domu weselnego. Rozłożysta bryła budynku zyskała urokliwy charakter, dzięki zastosowanym materiałom wykończeniowym,  które w naturalny sposób wpisują budynek w otaczający go krajobraz. Grafitowa dachówka idealnie współgra z jasnym tynkiem połączonym z naturalną okładziną taką jak drewno oraz kamień. Drewniana stolarka, lukarny na dachu oraz rozłożysty, zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem podkreślają niepowtarzalny charakter budynku.

Reprezentacyjne strefa wejściowa
Wejście główne do budynku zostało praktycznie zadaszone balkonem wspartym na kolumnach, wykończonych kamienną okładziną. Wejście prowadzi do obszernego holu, który tworzy otwartą przestrzeń, rozdzielającą część noclegową od restauracyjnej. Znajduje się w nim miejsce na recepcję z szatnią przy wejściu, bar przy którym można ustawić wygodne miejsca do odpoczynku i spotkań towarzyskich oraz toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Sala weselna i restauracyjna
Na parterze zaprojektowano dużą salę bankietową z wysokim sufitem, na którym odsłonięte elementy konstrukcyjne podkreślą tradycyjny charakter obiektu. Atutem projektu jest taras okalający salę restauracyjną z trzech stron, na którym zaprojektowano zewnętrzny kominek. Jest to zadaszona przestrzeń, mogąca służyć jako powiększenie części restauracyjnej, bądź miejsce do odpoczynku przy kominku, niezależnie od warunków pogodowych. W sąsiedztwie sali restauracyjnej znajduje się dobrze zorganizowane zaplecze kuchenne oraz techniczne, które umożliwia sprawną obsługę dużej ilości gości. Część pomieszczeń gospodarczych, socjalnych oraz kotłownia zostały ulokowane w piwnicy, co pozwoliło na zaoszczędzenie powierzchni użytkowej na parterze. Projekt Cykada 6 zaprojektowano zgodnie z wymogami, które powinny spełniać obiekty pełniące funkcję hotelu, czyli posiada minimum siedem pokoi przeznaczonych pod wynajem oraz spełnia wszystkie normy świadczenia usług żywieniowych dla gości.

Baza noclegowa 
Część hotelowa została podzielona pomiędzy parter i poddasze. W części noclegowej na parterze zlokalizowano cztery 2-osobowe pokoje gościnne, część rekreacyjno-sportową oraz toalety dla gości. Dodatkowo na parterze znajduje się również część konferencyjna z wyjściem na prywatny taras, którą w razie potrzeby można przeznaczyć na dodatkowy pokój, bądź powiększenie części rekreacyjnej. Na poddaszu zaprojektowano dwanaście pokoi gościnnych, przeznaczonych dla ok. 30 osób. Wszystkie pokoje zostały dobrze doświetlone, dzięki lukarnom, bądź podwójnym drzwiom balkonowym. Każdy z pokoi posiada łazienkę  z prysznicem, podwójne łóżko oraz zestaw mebli wypoczynkowych i szafę do przechowywania. Poza pokojami 2-osobowymi oraz 3-osobowymi zaprojektowano również dwa rodzinne apartamenty. Składają się one z pokoju dziennego z miejscem do spania dla rodziców, oddzielnego pokoju dla dzieci oraz łazienki. Oba apartamenty posiadają wyjście na wspólny, zadaszony taras zlokalizowany od strony ogrodu. Na poddaszu zaprojektowano również otwartą przestrzeń wspólną z miejscem do spotkań towarzyskich.

Inne wersje projektu Cykada 6

ZOBACZ WIĘCEJ

Projekty podobne do projektu Cykada 6

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń