przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
45 000 zł
miniaturka

Projekt Cykada 6 Pensjonat, Hotel, Dom weselny

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
45 000 zł
Realizacja zamówienia w 14-28 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - na zapytanie

Porozmawiaj o projekcie

577 007 517

577 007 517

wyślij pytanie
50
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Piwnica

Projekt pensjonatu Cykada 6 - rzut piwnicy

Parter

Projekt pensjonatu Cykada 6 - rzut parteru

Poddasze

Projekt pensjonatu Cykada 6 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt pensjonatu Cykada 6 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 1090.72 m²
 • powierzchnia piwnicy 268.36 m²
 • powierzchnia zabudowy 846.21 m²
 • powierzchnia dachu 1365.52 m²
 • kubatura 5124.50 m³
 • wysokość 9.79 m
 • min. gabaryty działki 64.27 × 33.06 m

Technologia wykonania

dach: dachówka, kąt nachylenia 30° i 35°
stropy: żelbetowe, wylewane lub TERIVA
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
ogrzewanie: na paliwo stałe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Cykada 6.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Cykada 6 wynosi 4200 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Cykada 6

Cykada 6  to projekt pensjonatu z użytkowym poddaszem oraz podpiwniczeniem, który z powodzeniem może pełnić rolę obiektu gastronomicznego, pensjonatu, hotelu oraz domu weselnego. Rozłożysta bryła budynku zyskała urokliwy charakter, dzięki zastosowanym materiałom wykończeniowym,  które w naturalny sposób wpisują budynek w otaczający go krajobraz. Grafitowa dachówka idealnie współgra z jasnym tynkiem połączonym z naturalną okładziną taką jak drewno oraz kamień. Drewniana stolarka, lukarny na dachu oraz rozłożysty, zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem podkreślają niepowtarzalny charakter budynku.

Reprezentacyjne strefa wejściowa
Wejście główne do budynku zostało praktycznie zadaszone balkonem wspartym na kolumnach, wykończonych kamienną okładziną. Wejście prowadzi do obszernego holu, który tworzy otwartą przestrzeń, rozdzielającą część noclegową od restauracyjnej. Znajduje się w nim miejsce na recepcję z szatnią przy wejściu, bar przy którym można ustawić wygodne miejsca do odpoczynku i spotkań towarzyskich oraz toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Sala weselna i restauracyjna
Na parterze zaprojektowano dużą salę bankietową z wysokim sufitem, na którym odsłonięte elementy konstrukcyjne podkreślą tradycyjny charakter obiektu. Atutem projektu jest taras okalający salę restauracyjną z trzech stron, na którym zaprojektowano zewnętrzny kominek. Jest to zadaszona przestrzeń, mogąca służyć jako powiększenie części restauracyjnej, bądź miejsce do odpoczynku przy kominku, niezależnie od warunków pogodowych. W sąsiedztwie sali restauracyjnej znajduje się dobrze zorganizowane zaplecze kuchenne oraz techniczne, które umożliwia sprawną obsługę dużej ilości gości. Część pomieszczeń gospodarczych, socjalnych oraz kotłownia zostały ulokowane w piwnicy, co pozwoliło na zaoszczędzenie powierzchni użytkowej na parterze. Projekt Cykada 6 zaprojektowano zgodnie z wymogami, które powinny spełniać obiekty pełniące funkcję hotelu, czyli posiada minimum siedem pokoi przeznaczonych pod wynajem oraz spełnia wszystkie normy świadczenia usług żywieniowych dla gości.

Baza noclegowa 
Część hotelowa została podzielona pomiędzy parter i poddasze. W części noclegowej na parterze zlokalizowano cztery 2-osobowe pokoje gościnne, część rekreacyjno-sportową oraz toalety dla gości. Dodatkowo na parterze znajduje się również część konferencyjna z wyjściem na prywatny taras, którą w razie potrzeby można przeznaczyć na dodatkowy pokój, bądź powiększenie części rekreacyjnej. Na poddaszu zaprojektowano dwanaście pokoi gościnnych, przeznaczonych dla ok. 30 osób. Wszystkie pokoje zostały dobrze doświetlone, dzięki lukarnom, bądź podwójnym drzwiom balkonowym. Każdy z pokoi posiada łazienkę  z prysznicem, podwójne łóżko oraz zestaw mebli wypoczynkowych i szafę do przechowywania. Poza pokojami 2-osobowymi oraz 3-osobowymi zaprojektowano również dwa rodzinne apartamenty. Składają się one z pokoju dziennego z miejscem do spania dla rodziców, oddzielnego pokoju dla dzieci oraz łazienki. Oba apartamenty posiadają wyjście na wspólny, zadaszony taras zlokalizowany od strony ogrodu. Na poddaszu zaprojektowano również otwartą przestrzeń wspólną z miejscem do spotkań towarzyskich.

Inne wersje

Pokoje 11| Łazienki 11| Garaż 0
Cykada 612 m2
Pokoje 21| Łazienki 23| Garaż 0
Cykada 3 1120 m2
Pokoje 11| Łazienki 9| Garaż 0
Cykada 2 550 m2
Pokoje 13| Łazienki 17| Garaż 0
Cykada 4 1059 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 20| Łazienki 24| Garaż 0
Horyzont 817 m2
Pokoje 20| Łazienki 20| Garaż 0
Polana 3 832 m2
Pokoje 12| Łazienki 12| Garaż 0
Świerszcz 977 m2
Pokoje 11| Łazienki 20| Garaż 0
Libera 783 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń