Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Więźba dachowa
wypełnij
Pokrycie dachowe
wypełnij
Blacha na rąbek
wypełnij
System grzewczy
wypełnij
Zmiany w projekcie
wypełnij
Opis do projektu Polana 3
Polana 3 to projekt pensjonatu z użytkowym poddaszem oraz piwnicą. W podpiwniczeniu zlokalizowano ciąg kuchenny z magazynami i kotłownią. Wygląd budynku nawiązuje do starych polskich tradycji. Rozłożysta bryła budynku, przykryta dwuspadowym dachem z naczółkami została pokryta dachówką ceramiczną w kolorze ceglastym. Lukarny na dachu, okna ze szprosami oraz wejście głównej wsparte na owalnych kolumnach dodatkowo podkreślają tradycyjny charakter pensjonatu. Cały budynek wykończono w jasnym kolorze, na tle którego wybija się brązowa stolarka oraz kamienne elementy wykończenia.
Część mieszkalna z wydzielonym mieszkaniem gospodarzy Wejście główne do budynku zostało praktycznie zadaszone wspartym na kolumnach balkonem. Po bokach budynku mieszczą się dwa dodatkowe balkony, dostępne z korytarza oraz czterech pokoi na poddaszu. Wejście główne prowadzi do holu, który dzieli parter budynku na dwa skrzydła mieszkalne. W holu znajduje się miejsce na recepcję oraz poczekalnię dla gości. Naprzeciwko wejścia głównego zaprojektowano wejście do sali głównej z miejscem do spożywania posiłków oraz rekreacji. W jednym ze skrzydeł budynku znajduje się biuro oraz część mieszkalna gospodarzy o powierzchni ponad 70 m2. Właściciele obiektu mają do swojej dyspozycji salon połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienkę. Obok mieszkania właścicieli zaprojektowano część kuchenną do obsługi żywieniowej gości oraz ogólnodostępne toalety. Część pomieszczeń z zaplecza kuchennego, socjalnego oraz technicznego zostały ulokowane w piwnicy, aby zaoszczędzić powierzchnię na parterze.
Rozbudowana baza noclegowa Na parterze zaprojektowano pięć pokoi gościnnych z łazienkami, zlokalizowane w drugim skrzydle budynku z bocznym wyjściem ewakuacyjnym, które umożliwia gościom bezpośrednie wyjście na ogród. Na poddaszu znajduje się dodatkowe jedenaście pokoi dostosowanych do zakwaterowania 24 osób. Wszystkie pokoje zostały dobrze doświetlone, zapewniając gościom komfortowy wypoczynek i przestrzeń potrzebną do wygodnego funkcjonowania. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem oraz mały hol z pojemną szafą wnękową. Na poddaszu znajduje się także wydzielone pomieszczenie, zaprojektowane centralnie nad wejściem głównym, w którym można urządzić pokój rekreacyjny bądź bibliotekę z miejscem do wypoczynku dla gości.
Część konferencyjno-szkoleniowa Na poddaszu została wydzielona część konferencyjna, na którą składa się obszerny hol, dwa pomieszczenia techniczne oraz główna sala konferencyjna. Jest to idealne miejsce do organizacji szkoleń, przy jednoczesnym zakwaterowaniu uczestników. Od strony ogrodu znajduje się zadaszony taras, zwieńczony owalnymi kolumnami, nawiązując tym samym do stylu wejścia głównego. Ze względu na bogaty układ funkcjonalny pensjonat Polana 3 może pełnić funkcję obiektu agroturystycznego, hotelu bądź domu weselnego.
Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail. Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.
Zostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, jaki jest termin ukończenia projektu.
Jeśli zostawisz nam swój adres e-mail, otrzymasz powiadomienie o dostępności projektu Polana 3. W momencie gdy projekt będzie gotowy wyślemy Ci wiadomość.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 577 007 206
Wprowadzenie zmian w projekcie gotowym jest możliwe. Nasza pracownia wyraża bezpłatną zgodę na następujące zmiany:
dostosowanie fundamentów do warunków geotechnicznych w miejscu posadowienia budynku
realizacja budynku w lustrzanym odbiciu
zmiana technologii wykonania domu: materiałów ściennych, izolacyjnych i wykończeniowych przy spełnieniu wymaganych normą własności użytkowych ścian
zmiany wymiarów rzutu poziomego budynku w granicach 5%
zmiana rodzajów stropów przy zachowaniu układu konstrukcyjnego oraz wymaganej wytrzymałości
zmiana pokrycia dachowego na ciężkie po dostosowaniu konstrukcji budynku do zwiększonego ciężaru pokrycia dachowego
zmiana kąta nachylenia dachu w granicach 5 °
podpiwniczenie budynku lub rezygnacja z podpiwniczenia
zmiana lokalizacji ścian działowych i wewnętrznych otworów drzwiowych (przy zachowaniu nośności elementów konstrukcyjnych budynku)
zmiana wykonania wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych zgodnie z uzyskanymi warunkami zapewnienia dostaw mediów do budynku mieszkalnego
zmiana ilości, wielkości i usytuowania otworów okiennych i drzwiowych
Inne zmiany, które nie zostały uwzględnione w standardowej zgodzie wymagają odrębnej zgody pracowni. Prosimy o ich podanie podczas składania zamówienia na projekt.
Wspaniale rozwiazana gora , tak powinno byc , kazdy pokoj z lazienka . Podoba mi sie
ładny pensjonat