BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Promyk 2

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Promyk 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Promyk 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Promyk 2 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 151.83 m²
 • powierzchnia garażu 32.66 m²
 • powierzchnia zabudowy 157.67 m²
 • powierzchnia dachu 138.00 m²
 • kubatura 497.67 m³
 • wysokość 8.60 m
 • min. gabaryty działki 25.19 × 18.73 m

Technologia wykonania

dach: blacha dachówkowa, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe
ściany: 2-warstwowe - bloczek silikatowy + styropian
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Promyk 2.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Promyk 2.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Promyk 2 wynosi 300 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Kompleksowa budowa domu

Zamów bezpłatną wycenę budowy domu

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Kredyt
hipoteczny
Zmiany
w projekcie

Wraz z projektem otrzymujesz

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 300
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Promyk 2

Promyk 2 to projekt domu z użytkowym poddaszem i jednostanowiskowym garażem, którego stylistyka nawiązuje do stylu nowoczesnej stodoły. Nowoczesny sposób wykończenia elewacji charakteryzuje się eleganckim zestawieniem kolorów i materiałów. Jasny tynk ociepla wykończenie parteru z cegły klinkierowej. Minimalistyczną, prostą bryłę budynku  podkreśla dach bez okapów, który pokrywa blacha na rąbek w kolorze grafitowym. Wejście główne do budynku zostało lekko cofnięte, dzięki czemu powstał praktyczny podcień, natomiast zaaranżowana strefa relaksu na tarasie została osłonięta drewnianą pergolą.

Komfortowe użytkowanie wnętrza
Zaprojektowany układ funkcjonalny zapewnia mieszkańcom komfortowe użytkowanie wnętrza domu. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną z przestronnym salonem, jadalnią oraz kuchnią z przylegającą do niej spiżarnią. Praktyczny barek śniadaniowy łączy przestrzeń jadalni z kuchnią, zaś wysokie okno w jadalni idealnie doświetla wnętrze. Szerokie przeszklenia w salonie otwierają wnętrze na ogród, co dodatkowo powiększa przestrzeń dzienną domu. Program parteru uzupełnia gabinet z wyjściem na taras, funkcjonalna łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze z funkcją kotłowni. Strefa wypoczynkowa na poddaszu wyróżnia się optymalnym zagospodarowaniem powierzchni. Sypialnia rodziców dysponuje własną garderobą, natomiast w dwóch pozostałych pokojach przewidziano sporo miejsca  do odpoczynku i nauki. Na poddaszu zaprojektowano także pralnię oraz łazienkę z miejsce na wannę i prysznic.

Inne wersje

Projekty podobne

więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
Nikt jeszcze nie ocenił tego projektu