przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 150 zł
miniaturka

Projekt domu Promyk 2

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
4 150 zł
Realizacja zamówienia w 30 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
76
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Promyk 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Promyk 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Promyk 2 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 151.83 m²
 • powierzchnia garażu 32.66 m²
 • powierzchnia zabudowy 157.67 m²
 • powierzchnia dachu 138.00 m²
 • kubatura 497.67 m³
 • wysokość 8.75 m
 • min. gabaryty działki 25.19 × 18.73 m

Technologia wykonania

dach: blacha dachówkowa, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe
ściany: 2-warstwowe - bloczek silikatowy + styropian
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe
stolarka: okna dachowe marki Velux,
brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Promyk 2.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Promyk 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Promyk 2 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Promyk 2

Promyk 2 to projekt domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem, który jest idealnym przykładem na to, iż prosta bryła budynku nie musi oznaczać nudy i braku nowoczesnych rozwiązań. Dwukondygnacyjny budynek z użytkowym poddaszem to idealne rozwiązanie dla 4-osobowej rodziny. Funkcjonalne wnętrze domu z wydzieloną, obszerną strefą dzienną oraz zlokalizowanymi na poddaszu sypialniami świadczy o nowoczesnym charakterze projektu. Z kolei dwuspadowy dach i budynek w kształcie stodoły to nawiązanie do tradycyjnego budownictwa. Zwarta bryła stanowi duży atut – pozwala zminimalizować straty ciepła i wpływa na oszczędność energii. Zaletą jest tutaj brak mostków termicznych w postaci balkonów, lukarny i wykuszy.

Estetyka budynku
Charakterystyczne cechy projektu to minimalistyczna, prosta bryła, liczne i duże przeszklenia oraz nowoczesna elewacja. Sprawiają one, iż projekt kwalifikuje się do kategorii projekty domów nowoczesnych. Wykończenie białym tynkiem i drewnianą szalówką nawiązuje do nowoczesnego budownictwa i wpływa na ocieplenie wyglądu całego budynku. Dużym atutem jest pergola usytuowana wzdłuż jego dłuższej ściany i tworząca estetyczny element architektoniczny, który osłania obszerny taras przed silnym słońcem.

Przestronna strefa dzienna
Do środka domu wprowadza nas zadaszone wejście usytuowane w podcieniu. Zlokalizowana na parterze strefa dzienna jest dobrze doświetlona naturalnym światłem i przestronna. Zgodnie z aktualnie panującymi trendami w aranżacji wnętrz i wymaganiami wielu inwestorów, kuchnia została otwarta na jadalnię i połączona z salonem. Takie wnętrze jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią spędzać czas z rodziną, a podczas przygotowywania posiłków pozostawać w kontakcie z przebywającymi w salonie gośćmi. Doskonałym uzupełnieniem układu pomieszczeń na parterze jest niewielki pokój, który może pełnić zarówno funkcję gabinetu, jak i sypialni dla gości. Projekt domu Promyk 2 obejmuje też zlokalizowaną na parterze kotłownię z osobnym wyjściem do ogrodu oraz z przejściem do jednostanowiskowego garażu. Jest to projekt domu należący do kategorii projektów domów z kotłownią na paliwo stałe.

Stwarzające poczucie prywatności poddasze
W projekcie przewidziano dwie funkcjonalne łazienki, z czego jedna została zlokalizowana na parterze, druga na poddaszu. Obszerne i ustawne sypialnie stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne i pozwalają na wkomponowanie funkcjonalnych i pojemnych szaf. Dużym atutem jest również połączona z główną sypialnią garderoba oraz niewielka pralnia, która pozwala na zaoszczędzenie miejsca w zlokalizowanej na poddaszu łazience, dzięki czemu ta może zostać przekształcona w wygodny pokój kąpielowy. Budynek łączy w sobie minimalistyczną formę z elegancją i funkcjonalnością.

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie Promyk 2 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie Promyk 2  został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Promyk 152 m2

Projekty podobne

Pokoje 7| Łazienki 3| Garaż 1
Jeżyna 2 167 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 2 90 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 3 142 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Denar 160 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń