koszyk
lupka

Projekt domu Sopran 8

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Sopran 8
5 849 zł 5 499 zł
Najniższa cena 30 dni przed promocją 5349 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Projekt w niższej cenie
Sprawdź
 • Dostępny w 3-5 dni
 • Bezpłatna wysyłka
 • Zwrot/wymiana 14 dni

Porozmawiaj o projekcie

wyślij pytanie

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 167.92 m²
 • powierzchnia garażu 23.48 m²
 • powierzchnia zabudowy 137.94 m²
 • powierzchnia dachu 232.48 m²
 • kubatura 950.00 m³
 • wysokość 8.91 m
 • min. gabaryty działki 21.31 × 23.87 m
 • EP 62.49 kWh/(m²rok)

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: jednorodzinny z użytkowym poddaszem
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Parter

Projekt domu Sopran 8 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Sopran 8 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Sopran 8 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie
radaptacja projektu ikona

Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki

W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.


Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.

Wyślij pytanie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Sopran 8.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Sopran 8 wynosi 720 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Bezpłatny PAKIET DODATKÓW

dodatek Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna
Charakterystyka energetyczna
dodatek Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
dodatek Dziennik budowy
Dziennik budowy
dodatek BIOZ
BIOZ

Dodatki w DOBREJ CENIE

Zamów razem z projektem
dodatek Kosztorys budowlany
Kosztorys budowlany
720
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
1755
dodatek Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
877
dodatek Schemat szamba
Schemat szamba
70zł 60
dodatek Projekt altanki
Projekt altanki
420
dodatek Projekt garażu
Projekt garażu
840
dodatek Gotowe moduły ogrodów
Gotowe moduły ogrodów
80
dodatek Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji
900zł 700
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Sopran 8

SOPRAN 8 to projekt domu z użytkowym poddaszem, zachwycający swoją ciekawą formą architektoniczną z wysuniętym poza bryłę budynku garażem - co jest typową cechą całej kolekcji. Można go zaliczyć do kategorii domów średniej wielkości. Zapewni pełen komfort i bezpieczeństwo 4-5-osobowej rodzinie.

Nowoczesny projekt domu
SOPRAN 8 przykuwa wzrok dzięki swojej ciekawej aranżacji zewnętrznej. Z jednej strony minimalistyczny, a z drugiej - urzeka swoimi dopracowanymi w najmniejszym szczególe detalami. Podcień wejścia głównego tworzy efektowny balkon ze szklaną balustradą, wsparty na estetycznych filarach. Smaku dodają ozdobne belki stropowe dopasowane kolorystycznie do drewnianych paneli elewacyjnych, pokrywających znaczną część elewacji frontowej. Całą kompozycję dopełnia jasny tynk, grafitowy dach i stolarka okienno-drzwiowa w podobnym odcieniu. Dom urzeka swoim pięknem również od strony ogrodu. Filary podtrzymujące rozległy balkon tworzą przepiękną kolumnadę, nadającą projektowi nieco klasycystycznego charakteru.

Przemyślany program użytkowy
W projekcie domu SOPRAN 8 zaproponowano wyjątkowo praktyczny układ funkcjonalny, uwzględniający wyraźny podział na strefę dzienną, nocną i gospodarczą. Przekraczając próg domu trafimy do przedsionka, z którego można dostać się przez pomieszczenie przejściowe do garażu wyposażonego w oddzielną kotłownię z własnym wyjściem na zewnątrz. Wzdłuż holu ulokowano ogólnodostępną łazienkę i schody, a naprzeciwko wejścia głównego – dodatkowy pokój, mogący posłużyć jako sypialnia, gabinet czy też pokój gościnny. Jest to ogromny atut projektu, ponieważ coraz więcej inwestorów poszukuje projektów domów z dodatkowym pomieszczeniem na parterze.

Serce domu – strefa dzienna
Po lewej stronie od frontu znajduje się strefa dzienna w postaci przestronnego salonu z otwartą kuchnią. Została ona subtelnie oddzielona od holu i reszty pomieszczeń praktyczną ścianką podporową w formie filaru z zagłębieniem na szafę. W związku z tym, że pokój dzienny z kuchnią zajmują całą zachodnią część budynku, jest ona odpowiednio doświetlona, ponieważ z każdej ze stron znajdują się otwory okienne. Od frontu zaplanowano wygodną kuchnię z miejscem na liczne blaty kuchenne. Przy wysokich oknach obok przestrzeni kuchennej zaproponowano część jadalnianą. Natomiast od strony ogrodu usytuowano wygodną strefę wypoczynkową z kominkiem. Przez wysokie okna będzie można przejść na piękny, zadaszony taras.

Gdy nadejdzie noc…
W SOPRANIE 8 część nocna ulokowana została na poddaszu, co powoduje, że cały dom staje się bardziej kompaktowy i zajmuje mniejszą powierzchnię na działce, a domownicy mają zapewniony spokój i ciszę podczas odpoczynku. W tej części znajdziemy 3 sypialnie, dużą, rodzinną łazienkę i schowek. Największy z pokoi sypialnych wyposażono dodatkowo we własną garderobę oraz dostęp do rozległego balkonu. Drugi z balkonów zaprojektowano przy łazience. Dzięki obecności dwóch balkonów i zadaszonego tarasu, znacząco wzrasta ilość przestrzeni umożliwiającej wypoczynek na świeżym powietrzu. 

Projekt domu SOPRAN 8 doskonale wpisze się w krajobraz wiejski, a także miejski. Jego duża powierzchnia użytkowa sprawi, że każdy z członków 4-5-osobowej rodziny znajdzie w nim swoją własną przestrzeń do odpoczynku, pracy i nauki

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie MANDARYNKA 2 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Inne wersje projektu Sopran 8

ZOBACZ WIĘCEJ

Projekty podobne do projektu Sopran 8

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń