przewiń do góry

Projekt domu Sopran 8

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Sopran 8
4 450 zł 4 150 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
58
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 167.92 m²
 • powierzchnia garażu 23.48 m²
 • powierzchnia zabudowy 137.94 m²
 • powierzchnia dachu 232.48 m²
 • kubatura 950.00 m³
 • wysokość 8.91 m
 • min. gabaryty działki 21.31 × 23.87 m
 • EP 62.49 kWh/(m²rok)

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: jednorodzinny
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Parter

Projekt domu Sopran 8 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Sopran 8 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Sopran 8 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Sopran 8.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Sopran 8 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

logo Lendi

Otrzymaj kredyt na budowę domu

Umów bezpłatną konsultację

Dodatki do projektu

Darmowe dodatki

dodatek Rzut w skali 1:500 Rzut w skali 1:500
Gratis!
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna Charakterystyka energetyczna
Gratis!
dodatek Zgoda na zmiany Zgoda na zmiany
Gratis!
dodatek BIOZ BIOZ
Gratis!
dodatek Poradnik kolorów Poradnik kolorów
Gratis!
wypełnij formularz
dodatek Konfigurator ogrzewania Konfigurator ogrzewania
Gratis!
dodatek Poradnik Hormann Poradnik Hormann
Gratis!
wypełnij formularz

Ekstra dodatki

dodatek Kosztorys budowlany Kosztorys budowlany 600
dodatek Tablica informacyjna Tablica informacyjna 60zł 20
dodatek Dziennik budowy Dziennik budowy 10zł 1,23
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu Dodatkowy egzemplarz projektu 1335
dodatek Elektroniczna wersja projektu Elektroniczna wersja projektu 668
dodatek Schemat szamba Schemat szamba 70zł 60
dodatek Projekt altanki Projekt altanki 420
dodatek Projekt garażu Projekt garażu 840
dodatek Schemat rekuperacji Schemat rekuperacji 750
zobacz więcej dodatków
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
System grzewczy
grafika Viessmann
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Sopran 8

SOPRAN 8 to projekt domu z użytkowym poddaszem, zachwycający swoją ciekawą formą architektoniczną z wysuniętym poza bryłę budynku garażem - co jest typową cechą całej kolekcji. Można go zaliczyć do kategorii domów średniej wielkości. Zapewni pełen komfort i bezpieczeństwo 4-5-osobowej rodzinie.

Nowoczesny projekt domu
SOPRAN 8 przykuwa wzrok dzięki swojej ciekawej aranżacji zewnętrznej. Z jednej strony minimalistyczny, a z drugiej - urzeka swoimi dopracowanymi w najmniejszym szczególe detalami. Podcień wejścia głównego tworzy efektowny balkon ze szklaną balustradą, wsparty na estetycznych filarach. Smaku dodają ozdobne belki stropowe dopasowane kolorystycznie do drewnianych paneli elewacyjnych, pokrywających znaczną część elewacji frontowej. Całą kompozycję dopełnia jasny tynk, grafitowy dach i stolarka okienno-drzwiowa w podobnym odcieniu. Dom urzeka swoim pięknem również od strony ogrodu. Filary podtrzymujące rozległy balkon tworzą przepiękną kolumnadę, nadającą projektowi nieco klasycystycznego charakteru.

Przemyślany program użytkowy
W projekcie domu SOPRAN 8 zaproponowano wyjątkowo praktyczny układ funkcjonalny, uwzględniający wyraźny podział na strefę dzienną, nocną i gospodarczą. Przekraczając próg domu trafimy do przedsionka, z którego można dostać się przez pomieszczenie przejściowe do garażu wyposażonego w oddzielną kotłownię z własnym wyjściem na zewnątrz. Wzdłuż holu ulokowano ogólnodostępną łazienkę i schody, a naprzeciwko wejścia głównego – dodatkowy pokój, mogący posłużyć jako sypialnia, gabinet czy też pokój gościnny. Jest to ogromny atut projektu, ponieważ coraz więcej inwestorów poszukuje projektów domów z dodatkowym pomieszczeniem na parterze.

Serce domu – strefa dzienna
Po lewej stronie od frontu znajduje się strefa dzienna w postaci przestronnego salonu z otwartą kuchnią. Została ona subtelnie oddzielona od holu i reszty pomieszczeń praktyczną ścianką podporową w formie filaru z zagłębieniem na szafę. W związku z tym, że pokój dzienny z kuchnią zajmują całą zachodnią część budynku, jest ona odpowiednio doświetlona, ponieważ z każdej ze stron znajdują się otwory okienne. Od frontu zaplanowano wygodną kuchnię z miejscem na liczne blaty kuchenne. Przy wysokich oknach obok przestrzeni kuchennej zaproponowano część jadalnianą. Natomiast od strony ogrodu usytuowano wygodną strefę wypoczynkową z kominkiem. Przez wysokie okna będzie można przejść na piękny, zadaszony taras.

Gdy nadejdzie noc…
W SOPRANIE 8 część nocna ulokowana została na poddaszu, co powoduje, że cały dom staje się bardziej kompaktowy i zajmuje mniejszą powierzchnię na działce, a domownicy mają zapewniony spokój i ciszę podczas odpoczynku. W tej części znajdziemy 3 sypialnie, dużą, rodzinną łazienkę i schowek. Największy z pokoi sypialnych wyposażono dodatkowo we własną garderobę oraz dostęp do rozległego balkonu. Drugi z balkonów zaprojektowano przy łazience. Dzięki obecności dwóch balkonów i zadaszonego tarasu, znacząco wzrasta ilość przestrzeni umożliwiającej wypoczynek na świeżym powietrzu. 

Projekt domu SOPRAN 8 doskonale wpisze się w krajobraz wiejski, a także miejski. Jego duża powierzchnia użytkowa sprawi, że każdy z członków 4-5-osobowej rodziny znajdzie w nim swoją własną przestrzeń do odpoczynku, pracy i nauki

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie SOPRAN 8 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

 

Inne wersje projektu Sopran 8

ZOBACZ WIĘCEJ

Projekty podobne do projektu Sopran 8

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń