Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail. Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Koszty budowy
Poziom cen: Sekocenbud III kw 2011, dostawcy, producenci
14%
65%
21%
stan zerowy
(fundamenty i ściany fundamentowe)
62 383 zł
stan surowy otwarty
(ściany konstrukcyjne i działowe, konstrukcja dachu z pokryciem)
190 368 zł
stolarka okienna i drzwiowa
40 012 zł
∑ =
stan surowy zamknięty
(bez instalacji)
292 763 zł
Szacunkowe koszty budowy + zestawienie materiałów
15 ofert kredytu w jednym miejscu
Pobierz wycenę w 3 minuty
Bezpłatna wycena budowy domu
Zapytaj o bezpłatną wycenę
Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.
Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.
Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie ▸
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie ▸
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie ▸
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie ▸
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
Nowoczesny dom mieszkalny, projektowany według standardów przyjętych w domach energooszczędnych. W dużych, przestronnych wnętrzach parteru zaprojektowano oranżerię. Na poddaszu są trzy sypialnie oraz pokój zabaw lub hobby nad garażem. Na parterze znajduje się dodatkowy pokój.
Inne wersje
Pokoje 5|Łazienki 2|Garaż 2
Jaspis 2192 m2
Pokoje 5|Łazienki 2|Garaż 1
Jaspis 4171 m2
Pokoje 6|Łazienki 3|Garaż 2
Jaspis 6233 m2
Pokoje 5|Łazienki 2|Garaż 1
Jaspis177 m2
więcej
Projekty podobne
Pokoje 4|Łazienki 3|Garaż 2
Onyks205 m2
więcej
Komentarze o projekcie
Ewa Tarnowska-Wrona
Pani Sylwio niestety nie mamy grupy budujących projekty z serii Jaspis. Warto poszukać informacji na ogólnych grupach budujących.
Sylwia
Witam, czy istnieje jakies forum, grupa budujących Jaspis-y?Zastanawiamy sie nad tym projektem i dobrze bylo by najpierw poczytac, a pozniej powymieniac się doswiadczeniami.
Michał Świątczak
Witam
Mam pytanie jak mniej więcej zmieniła by się cena jeżeli dom miałby zostać wybudowany z paneli sip
Łukasz Latus
Czy podana w opisie kubatura tego projektu (916 m3) jest poprawna? Jeśli tak, to z czego to wynika, że jest ona mniejsza niż kubatura wersji o dużo mniejszej powierzchni użytkowej (np. Jaspis 1, Jaspis 2).
Przemek
Budujemy ten projekt - obecnie jest wykańczany wewnątrz.
Budynek w przypadku budowy w technologii ściany trójwarstwowej (pustak ceramiczny + styro + klinkier) nie jest tani, gdyż wymaga zastosowania szeregu konsol do mocowania klinkieru nad oknami i przemyślenia sposobu mocowania drewna do elewacji. Klinkier, konsole i drewno swoje kosztują. Prezentuje się ślicznie. Obecnie czekamy na szklane balustrady zewnętrzne.Jeżeli chodzi o słupy na parterze to u nas obrobione zostały płytami drewnianymi z wstawkami pasków aluminiowych - wyglądają bardzo ładnie.
Budowa pod Warszawą.
Daniel
Witam dom mi się bardzo podoba jest funkcjonalny ale ile w rzeczywistości kosztuje budowa tego domu czy różni się od założonego kosztorysu i w jakim stopniu ile ekipa budowlana chce za postawienie takiego budynku proszę jeżeli można o wartości netto
- stan zero
- stan surowy otwarty
- stan surowy zamknięty
- do stanu deweloperskiego
z góry dziękuję za informację ile muszę mieć by startować z taką budową
arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl
Witam,
niestety nie są to zdjęcia wnętrz, takich na razie nie posiadamy, a tylko ich wizualizacje. Architekt, który je wykonywał nie stosował, jak to się robi w przypadku opracowywania projektu wnętrz, materiałów wybranych u konkretnego dostawcy, które posiadają swoją nazwę czy numer katalogowy. Jest to tylko propozycja dotycząca doboru kolorystyki czy sposobu zagospodarownia przestrzeni.
kamila
Witam, pytanie do architektów: czy można prosić o informację z czego wykonane są słupy na zdjęciach wnętrz, czy to jest deska zebrano lub jabłoń indyjska, albo okleina? dziękuję z góry za informację
Paulina Ż
Witam czy jest ktoś w stanie wysłać zdjęcia z poszczególnych fragmentów budowy ?Z góry bardzo dziękuje.
mail fblelek@wp.pl
arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl
Witam,
zgodę na wprowadzenie zmiany w projekcie dołączamy do zakupionego u nas projektu. Proszę telefonicznie (85 732 08 79, 85 740 87 53) lub na adres: magdalena.namojlik@mtmstyl.pl podać numer zamówienia, prześlemy wówczas zgodę na zmiany na podany przez Panią adres.
Sylwia Rywalska
Proszę o
Zgodę na zmiany w projekcie:
Zewnętrzne:
- podwyższenie ścianki kolankowej pomieszczenia nad garażem, za czym idzie podwyższenie kalenicy,
- zmiana elewacji (ściana szczytowa garażu) poprzez dobudowę balkonu,zmiana wymiarów i przesunięcie okna
- zabudowa oranżerii (przedłużenie dachu) i zmiana sposobu użytkowania na część mieszkalną,
- zmiana wymiarów okna w kuchni.
Lista kategorii, w których można znaleźć projekt Jaspis 3
Zostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, jaki jest termin ukończenia projektu.
Jeśli zostawisz nam swój adres e-mail, otrzymasz powiadomienie o dostępności projektu Jaspis 3. W momencie gdy projekt będzie gotowy wyślemy Ci wiadomość.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 577 007 206
Wprowadzenie zmian w projekcie gotowym jest możliwe. Nasza pracownia wyraża bezpłatną zgodę na następujące zmiany:
dostosowanie fundamentów do warunków geotechnicznych w miejscu posadowienia budynku
realizacja budynku w lustrzanym odbiciu
zmiana technologii wykonania domu: materiałów ściennych, izolacyjnych i wykończeniowych przy spełnieniu wymaganych normą własności użytkowych ścian
zmiany wymiarów rzutu poziomego budynku w granicach 5%
zmiana rodzajów stropów przy zachowaniu układu konstrukcyjnego oraz wymaganej wytrzymałości
zmiana pokrycia dachowego na ciężkie po dostosowaniu konstrukcji budynku do zwiększonego ciężaru pokrycia dachowego
zmiana kąta nachylenia dachu w granicach 5 °
podpiwniczenie budynku lub rezygnacja z podpiwniczenia
zmiana lokalizacji ścian działowych i wewnętrznych otworów drzwiowych (przy zachowaniu nośności elementów konstrukcyjnych budynku)
zmiana wykonania wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych zgodnie z uzyskanymi warunkami zapewnienia dostaw mediów do budynku mieszkalnego
zmiana ilości, wielkości i usytuowania otworów okiennych i drzwiowych
Inne zmiany, które nie zostały uwzględnione w standardowej zgodzie wymagają odrębnej zgody pracowni. Prosimy o ich podanie podczas składania zamówienia na projekt.
Pani Sylwio niestety nie mamy grupy budujących projekty z serii Jaspis. Warto poszukać informacji na ogólnych grupach budujących.
Witam, czy istnieje jakies forum, grupa budujących Jaspis-y?Zastanawiamy sie nad tym projektem i dobrze bylo by najpierw poczytac, a pozniej powymieniac się doswiadczeniami.
Witam Mam pytanie jak mniej więcej zmieniła by się cena jeżeli dom miałby zostać wybudowany z paneli sip
Czy podana w opisie kubatura tego projektu (916 m3) jest poprawna? Jeśli tak, to z czego to wynika, że jest ona mniejsza niż kubatura wersji o dużo mniejszej powierzchni użytkowej (np. Jaspis 1, Jaspis 2).
Budujemy ten projekt - obecnie jest wykańczany wewnątrz. Budynek w przypadku budowy w technologii ściany trójwarstwowej (pustak ceramiczny + styro + klinkier) nie jest tani, gdyż wymaga zastosowania szeregu konsol do mocowania klinkieru nad oknami i przemyślenia sposobu mocowania drewna do elewacji. Klinkier, konsole i drewno swoje kosztują. Prezentuje się ślicznie. Obecnie czekamy na szklane balustrady zewnętrzne.Jeżeli chodzi o słupy na parterze to u nas obrobione zostały płytami drewnianymi z wstawkami pasków aluminiowych - wyglądają bardzo ładnie. Budowa pod Warszawą.
Witam dom mi się bardzo podoba jest funkcjonalny ale ile w rzeczywistości kosztuje budowa tego domu czy różni się od założonego kosztorysu i w jakim stopniu ile ekipa budowlana chce za postawienie takiego budynku proszę jeżeli można o wartości netto - stan zero - stan surowy otwarty - stan surowy zamknięty - do stanu deweloperskiego z góry dziękuję za informację ile muszę mieć by startować z taką budową
Witam, niestety nie są to zdjęcia wnętrz, takich na razie nie posiadamy, a tylko ich wizualizacje. Architekt, który je wykonywał nie stosował, jak to się robi w przypadku opracowywania projektu wnętrz, materiałów wybranych u konkretnego dostawcy, które posiadają swoją nazwę czy numer katalogowy. Jest to tylko propozycja dotycząca doboru kolorystyki czy sposobu zagospodarownia przestrzeni.
Witam, pytanie do architektów: czy można prosić o informację z czego wykonane są słupy na zdjęciach wnętrz, czy to jest deska zebrano lub jabłoń indyjska, albo okleina? dziękuję z góry za informację
Witam czy jest ktoś w stanie wysłać zdjęcia z poszczególnych fragmentów budowy ?Z góry bardzo dziękuje. mail fblelek@wp.pl
Witam, zgodę na wprowadzenie zmiany w projekcie dołączamy do zakupionego u nas projektu. Proszę telefonicznie (85 732 08 79, 85 740 87 53) lub na adres: magdalena.namojlik@mtmstyl.pl podać numer zamówienia, prześlemy wówczas zgodę na zmiany na podany przez Panią adres.
Proszę o Zgodę na zmiany w projekcie: Zewnętrzne: - podwyższenie ścianki kolankowej pomieszczenia nad garażem, za czym idzie podwyższenie kalenicy, - zmiana elewacji (ściana szczytowa garażu) poprzez dobudowę balkonu,zmiana wymiarów i przesunięcie okna - zabudowa oranżerii (przedłużenie dachu) i zmiana sposobu użytkowania na część mieszkalną, - zmiana wymiarów okna w kuchni.