BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Ambrozja 13

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 400 zł 3 100 zł
Oferta ważna do 31.10.2019
Realizacja zamówienia w ciągu 24H
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny
arch. Przemysław Sobieszuk - MTM STYL
Porozmawiajmy o projekcie
arch. Przemysław Sobieszuk

577 007 517

577 007 517

lub
wyślij pytanie
167
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Ambrozja 13 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Ambrozja 13 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 135.45 m²
 • powierzchnia garażu 33.72 m²
 • powierzchnia zabudowy 217.40 m²
 • powierzchnia dachu 363.00 m²
 • kubatura 1060.00 m³
 • wysokość 6.80 m
 • min. gabaryty działki 24.85 × 27.65 m
 • EP 2017 68.67 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
bezpłatna
wycena budowy domu

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Ambrozja 13.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Ambrozja 13 wynosi 390 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Zmiany
w projekcie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 390
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Ambrozja 13

Ambrozja 13 to projekt parterowego, przestronnego domu opartego na planie zbliżonym do litery T. Budynek doskonale spełni oczekiwania 4-osobowej rodziny. Autor projektu podzielił go na dwie strefy funkcjonalne: część dzienną, która obejmuje salon połączony z jadalnią i zamkniętą kuchnię ze spiżarnią oraz część nocną, w której zlokalizowano trzy sypialnie, łazienkę i wc. Dodatkowo zaplanowano w nim pomieszczenie gospodarcze z kotłownią oraz dwustanowiskowy garaż.

Reprezentacyjna strefa dzienna
Atutem projektu są duże i liczne przeszklenia strefy dziennej, zaplanowane na trzech ścianach. Dzięki temu pomieszczenie jest jasne i doświetlone z różnych stron. Wyraźny podział na strefę dzienną oraz nocną sprzyja możliwości odpoczynku w zacisznej części budynku, gdy pozostała część domowników prowadzi aktywne życie w strefie dziennej. Wyodrębnienie takich stref jest powszechnie stosowanym rozwiązaniem, często spotykanym w projektach domów nowoczesnych.

Rozłożysta bryła budynku doskonale komponuje się ze średnią i dużą działką, a liczne przeszklenia strefy dziennej dodatkowo powiększają wnętrze i sprzyjają wzajemnemu przenikaniu się przestrzeni salonu i jadalni z ogrodem. Ogromnym atutem są też drzwi prowadzące do ogrodu. Autor projektu Ambrozja 13 przewidział aż trzy takie wyjścia: z salonu, jadalni i jednej sypialni. Wyjście z salonu i sypialni prowadzi na duży taras, na którym można zaaranżować komfortową strefę wypoczynku. Wyjście z jadalni zostało połączone z nieco mniejszym, zadaszonym tarasem.

Nowoczesny dom jednorodzinny
Projekt domu jednorodzinnego Ambrozja 13 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które preferują rozłożysty układ parterowy, zamiast budynku dwukondygnacyjnego. Dzięki temu życie rodzinne koncentruje się na jednym poziomie domu, co sprzyja wzajemnym kontaktom domowników oraz ułatwia komunikację. Projekt Niepodważalną zaletą projektu jest elegancka, a zarazem minimalistyczna elewacja. Połączenie jasnego tynku i drewnianej szalówki dobrze komponuje się z otaczającą budynek zielenią i wpisuje projekt w poczet nowoczesnych domów jednorodzinnych. Optymalna powierzchnia domu kwalifikuje go do kategorii projekty domów średnich od 100 m² do 140 m².

Grupa budujących - Budujemy Ambrozje
Popularność projektów domów z serii Ambrozja doprowadziła do założenia na serwisie społecznościowym grupy Budujemy Ambrozję. Do dołączenia do niej zachęcamy wszystkich, którzy są zainteresowani budową domu według tego lub innych projektów z tej serii i chcą podzielić się swoimi doświadczeniami. Na grupie można zamieszczać zdjęcia, komentować, doradzać i samemu korzystać z uwag i doświadczeń innych inwestorów.

 

Inne wersje

 • Ambrozja 6 165 m2
 • Ambrozja 3 158 m2
 • Ambrozja 7 145 m2
 • Ambrozja 14 134 m2
więcej

Projekty podobne

 • Decyma 9 149 m2
 • Ariel 4 139 m2
 • Kiwi 5 115 m2
 • Ariel 6 129 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
Nikt jeszcze nie ocenił tego projektu