Projekt domu Ambrozja 12
- Dostępny w 24H
- Bezpłatna wysyłka
- Zwrot/wymiana 14 dni
- Drukuj kartę projektu
-
Dodaj do ulubionych
- Porównaj ulubione
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 167.03 m²
- powierzchnia garażu 33.79 m²
- powierzchnia piwnicy 8.82 m²
- powierzchnia zabudowy 256.07 m²
- powierzchnia dachu 421.00 m²
- kubatura 1438.83 m³
- wysokość 7.34 m
- EP 69.01 kWh/(m²rok)
Technologia i rodzaj zabudowy
zabudowa: | jednorodzinny |
ściany: | 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika |
stropy: | żelbetowe, wylewane |
dach: | dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30° |
ogrzewanie: | gazowe |
Rysunki szczegółowe
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki
W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.
Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.
Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Ambrozja 12.
Zadzwoń: 577 007 206
Cena kosztorysu dla projektu Ambrozja 12 wynosi 816 zł.
Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.
Kosztorys budowlany zawiera:- tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
- przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
- zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
- zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
- zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.
Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.
Bezpłatny PAKIET DODATKÓW
Pobierz wycenę w 3 minuty
Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Opis do projektu Ambrozja 12
Ambrozja 12 to projekt domu parterowego o komfortowym układzie pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Jasna bryła budynku idealnie współgra z płytkami elewacyjnymi oraz dachówką w kolorze ceglastym. Budynek dzięki naturalnej kolorystyce idealnie wpisuje się zarówno w krajobraz miejski jak i bardziej zalesiony, co zaakcentowaliśmy na wizualizacjach.
Komfortowy układ pomieszczeń
Projekt powstał jako lekko zmodyfikowana wersja projektu Ambrozja 6. W układzie funkcjonalnym zmieniony został nieznacznie układ okien, łazienka zyskała miejsce na wydzieloną pralnię oraz została zaprojektowana piwniczka pod garażem. Strefę dzienną tworzy przestronny salon z jadalnią, który płynnie łączy się z otwartą kuchnią. Atutem kuchni jest przylegająca do niej spiżarnia oraz wyspa z miejscem do spożywania posiłków. Zarówno z salonu jak i jadalni znajduje się wyjście na częściowo zadaszony taras. W części nocnej znajdują się cztery sypialnie, rodzinna łazienka z wydzieloną pralnią, toaleta oraz garderoba przy wejściu. Główna sypialnia gospodarzy posiada dodatkowo prywatną garderobę oraz łazienkę. Uzupełnieniem układu funkcjonalnego jest dwustanowiskowy garaż z przejściem do kotłowni oraz pomieszczenia gospodarczego w piwnicy.
Grupa budujących - Budujemy Ambrozje
Wszystkich, którzy zastanawiają się na wyborem projektu z serii Ambrozja zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Ambrozje, którą założyliśmy na Facebooku. To idealne miejsce do wymiany zdobytych doświadczeń, komentowania, wyrażenia swoich opinii i zamieszczenia zdjęć z realizacji. W grupie zawsze raźniej.