przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 850 zł 3 550 zł
miniaturka

Projekt domu Aruba 3

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
3 850 zł 3 550 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
89
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Aruba 3 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Aruba 3 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 100.04 m²
 • powierzchnia zabudowy 133.88 m²
 • powierzchnia dachu 205.09 m²
 • kubatura 288.44 m³
 • wysokość 6.41 m
 • min. gabaryty działki 21.44 × 19.34 m

Technologia wykonania

dach: dachówka, kąt nachylenia 35°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek silikatowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Aruba 3.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Aruba 3.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Aruba 3 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Aruba 3

Projekt domu Aruba 3 inspiracją do jego nazwy były egzotyczne wakacje na niewielkiej wulkanicznej wyspie na Morzu Karaibskim. Wyspa Aruba zachwyca wszystkich, którzy ją odwiedzili i na długo zapada w pamięć. Czy projekt domu Aruba 3 również Wam nie da o sobie zapomnieć? Przekonajmy się!

Niewielki dom idealny dla 3 - 4-osobowej rodziny
Parterowy projekt domu Aruba 3 został zaprojektowany z myślą o 4 osobowej rodzinie. To klasyczna, prosta bryła, której elegancji nadaje połączenie sprawdzonej estetyki z nowoczesną funkcjonalnością. Bryła domu została wykończona białą elewacją, na której tle pierwsze skrzypce gra zastosowane przy głównym wejściu jasne drewno. Klasyczny charakter wykończenia dodatkowo akcentuje dachówka w kolorze czerwonym. Całość tworzy spójną i elegancką kolorystykę. Gotowy projekt domu Aruba 3 na stosunkowo niewielkiej powietrzni – 100 m2, która kwalifikuje go do kategorii małych domów do 100m²  mieści oczekiwania rodziny o funkcjonalnym i  przestronnym domu. Autor projektu zadbał, aby układ funkcjonalny był wyraźnie podzielony na strefę dzienną i wypoczynkową, które znajdują się po przeciwnych stronach domu.

Salon królestwem domu
Otwarta przestrzeń dzienna to idealna przestrzeń do spędzania wspólnie czasu przez domowników. Salon w tym projekcie stanowi największe pomieszczenia w całym domu. W salonie znajduje się również jadalnia. Rozmiary salonu pozwalają zagospodarować go według indywidualnych preferencji np. urządzić w nim miejsce zabaw dla dzieci, czy mały salonik kinowy, zmieści się nawet drapak dla kota.

Przestronna strefa dzienna
W strefie dziennej została zaplanowana kuchnia wraz z przyłączoną do niej spiżarnią. Spiżarka zostanie doceniona zwłaszcza przez rodziny, które nie decydują się na podpiwniczenie domu. Niewątpliwą zaletą tej kuchni jest jej wizualne wydzielenie. W efekcie kuchnia i salon stanowią otwartą przestrzeń przy jednoczesnym zaznaczeniu zakończenia przestrzeni każdego z pomieszczeń. Przy jednym z okien balkonowych przewidziano miejsce na stół i 4 krzesła, a w dalszej części salonu miejsce na zestaw wypoczynkowy i stolik. W strefie dziennej zaprojektowano duże okna, które wychodzą na wszystkie strony świata. Bezpośrednio z salonu można udać się na duży zadaszony taras i delektować się świeżym powietrzem i egzotycznymi koktajlami, które przypomną Wam o małej wysepce, do której nawiązuje nazwa projektu.

Sięgnij po wypoczynek
Dobrym rozwiązaniem z punku widzenia przyszłych domowników jest wyraźne rozdzielenie strefy dziennej i nocnej. W projekcie Aruba 3 obie strefy rozdziela korytarz, dzięki temu w domu panuje ład i harmonia. A każdy z domowników może sam decydować jak chce spędzić wolny czas. Przestrzeń nocna nazywana również rekreacyjną składa się z trzech sypialni. Jedna z nich dedykowana małżonkom posiada oddzielną garderobę i łazienkę. W tej części domu warto zadbać o odpowiednie oświetlenie oraz jak najmniej rozpraszających czynników, tak aby móc swobodnie pracować, uczyć się i wypoczywać.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Aruba 4 102 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 0
Aruba 100 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 0
Aruba 2 103 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Awokado 100 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Elka 5 98 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Decyma 2 98 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Wakacyjny 76 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń