przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 150 zł
miniaturka

Projekt domu Aruba 4

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
4 150 zł
Realizacja zamówienia w 30 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
193
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Aruba 4 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Aruba 4 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 102.12 m²
 • powierzchnia garażu 21.62 m²
 • powierzchnia zabudowy 186.11 m²
 • powierzchnia dachu 280.02 m²
 • kubatura 328.97 m³
 • wysokość 7.56 m
 • min. gabaryty działki 21.44 × 25.64 m

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 35°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Aruba 4.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Aruba 4.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Aruba 4 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Aruba 4

Ciepły powiew wiatru, słoneczna pogoda, bujna roślinność wokół i drink z parasolką w dłoni… Brzmi jak wakacje na rajskiej wyspie? Niekoniecznie! Leniwe popołudnie na rozległym tarasie naszego domu wg projektu domu ARUBA 4 jest godną alternatywą dla odpoczynku na karaibskiej wyspie Aruba, której prosta forma była inspiracją do stworzenia całej kolekcji domów parterowych ARUBA w podobnym stylu.

Słoneczna aranżacja zewnętrzna
Jasny tynk, drewniane panele w słonecznym odcieniu i dachówka w kolorze czerwonej cegły tworzą przyjemną dla oka kompozycję. Stylistykę dopełnia drewniana stolarka okienno-drzwiowa w naturalnym odcieniu. Wysunięta bryła garażu i wyciągnięty poza bryłę budynku dach tworzą praktyczne zadaszenie wejścia głównego, wspierane na estetycznej kolumnie. Z tyłu domu znajduje się przestronny taras z posadzką o pięknym, piaskowym odcieniu kojarzącym się z wyspiarskim klimatem. W związku ze sporą powierzchnią tarasu, może on służyć jako strefa jadalna podczas sprzyjającej pogody.

Strefa dzienna
Program użytkowy domu rozmieszczony na jednym poziomie jest bardzo praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem, przyjaznym zarówno dla rodzin z malymi dziećmi jak i seniorów.  Strefa dzienna domu w postaci rozległego salonu z otwartą kuchnią została wyraźnie oddzielona od strefy nocnej. W salonie znalazło się miejsce na stół jadalny, dużą kanapę i kominek. Pomieszczenie doświetlają wysokie okna usytuowane z dwóch stron budynku. Z jednej strony domu stanowią wyjście na taras, a z drugiej - ukazują widok na ogród, umilając rodzinne posiłki przy wspólnym stole. W kuchni znajdziemy optymalną ilość blatów kuchennych oraz oddzielną spiżarnię.

Część nocna
Na strefę nocną składają się trzy sypialnie. Pokój sypialny gospodarzy został wyposażony w wyjście na taras, garderobę oraz własną łazienkę, co zdecydowanie podniesie komfort życia jej użytkowników. W domu usytuowano oczywiście również drugą, rodzinną łazienkę, z miejscem na wszystkie potrzebne sprzęty, łazienkę dla gości oraz kotłownię z pralnią, przez którą można przejść do garażu z jednym miejscem parkingowym. Dom ARUBA 4 należy do kategorii domów średniej wielkości, a jego praktyczne wnętrza z pewnością zadowolą osoby poszukujące optymalnej przestrzeni dla 3-4-osobowej rodziny.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie ARUBA 4 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 0
Aruba 100 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 0
Aruba 2 103 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 0
Aruba 3 100 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Fistaszek 5 108 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Umbra 88 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Decyma 2 98 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Decyma 10 97 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń