Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Więźba dachowa
wypełnij
Pokrycie dachowe
wypełnij
Blacha na rąbek
wypełnij
Zmiany w projekcie
wypełnij
Opis do projektu Kote 2
Kote 2 to projekt domu w użytkowym poddaszem zaprojektowany dla 4-osobowej rodziny. Na powierzchni użytkowej ok. 110 m2 zaprojektowano wszystko czego może potrzebować współczesna rodzina. Projekt posiada prostą bryłę przykrytą dwuspadowym dachem. Całość utrzymano w nowoczesnym stylu. Zaproponowano tu minimalistyczną elewację, na której pojawił się biały tynk i drewniana szalówka. Dach pokryto dachówką w grafikowym kolorze. Autor projektu zaproponował również szara stolarkę okienną i drzwiową. Całość ociepla deska elewacyjna w kolorze naturalnego drewna. Dodatkową zaletą projektu jest jednostanowiskowy garażu doklejony do głównej bryły budynku. Budowa garażu w bryle budynku jest zdecydowanie tańsza niż budowa garażu wolnostojącego. To również wygodne przejście do domu bez konieczności przemakania podczas deszczu lub mrozu. Garaż w bryle budynku z całą pewnością ułatwi nam wnoszenie zakupów.
Dom z poddaszem najczęściej wybierany przez inwestorów Projekt domu z użytkowym poddaszem to rodzaj domu najczęściej wypierany przez inwestorów. Poddasze to dodatkowa przestrzeń mieszkalna, która inwestorzy mogą wykorzystać wg własnego uznania. Poddasze to nie tylko sypialnie, idealnie sprawdzi się również jako przestrzeń rekreacyjna. Dom z użytkowym poddaszem posiada mniejszą powierzchnię zabudowy niż dom parterowy o takiej samej powierzchni mieszkalnej, dlatego wybór domu z poddaszem to pozwala zaoszczędzić miejsce na działce. Użytkowe poddasze to również więcej światła. Okna dachowe wprowadzają więcej naturalnego światła, dzięki czemu pomieszczenia są jaśniejsze i bardziej przytulne.
Otwarta i funkcjonalna część dzienna Układ funkcjonalny domu został rozdzielony pomiędzy dwie kondygnacje. Na parterze pojawiła się otwarta część dzienna. Zaprojektowano tu salonem i otwartą kuchnię. Taki układ pomieszczeń tworzy idealną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z rodziną i z całą pewnością posiada wiele zalet. Pomieszczenia są bardziej przestronne i jasne. Otwarta przestrzeń to również większe możliwości aranżacyjne oraz łatwiejsza komunikacja. Największą zaletą z całą pewnością jest możliwość wspólnego spędzania czasu. Otwarta przestrzeń pozwala na wspólne spędzanie czasu osobom przygotowującym posiłki oraz tym relaksującym się w salonie. Układ funkcjonalny parteru dopełnia niewielkie WC, w który wygospodarowano miejsce na piec grzewczy, spiżarnia zlokalizowana przy kuchni oraz funkcjonalny wiatrołap z miejscem na pojemna szafę.
Poddasze – miejsce wypoczynku Na poddaszu to prywatna przestrzeń mieszkańców. Dzięki temu, że jest oddzielone od części dziennej daje więcej prywatności i spokoju. Zaprojektowano tu trzy funkcjonalne sypianie oraz rodzinną łazienkę. Każda z sypialni posiada miejsce na wygodne łóżko, biurko oraz pojemna szafę w zabudowie. Największa sypialnia rodziców posiada prywatną garderobę, co podnosi komfort jej użytkowania. W łazience, pomimo niewielkich rozmiarów, wygospodarowano miejsce na prysznic i dużą wannę. Dzięki temu mieszkańcy mają do wybory możliwość porannej i wieczornej toalety.
Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail. Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.
Zostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, jaki jest termin ukończenia projektu.
Jeśli zostawisz nam swój adres e-mail, otrzymasz powiadomienie o dostępności projektu Kote 2. W momencie gdy projekt będzie gotowy wyślemy Ci wiadomość.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 577 007 206
Wprowadzenie zmian w projekcie gotowym jest możliwe. Nasza pracownia wyraża bezpłatną zgodę na następujące zmiany:
dostosowanie fundamentów do warunków geotechnicznych w miejscu posadowienia budynku
realizacja budynku w lustrzanym odbiciu
zmiana technologii wykonania domu: materiałów ściennych, izolacyjnych i wykończeniowych przy spełnieniu wymaganych normą własności użytkowych ścian
zmiany wymiarów rzutu poziomego budynku w granicach 5%
zmiana rodzajów stropów przy zachowaniu układu konstrukcyjnego oraz wymaganej wytrzymałości
zmiana pokrycia dachowego na ciężkie po dostosowaniu konstrukcji budynku do zwiększonego ciężaru pokrycia dachowego
zmiana kąta nachylenia dachu w granicach 5 °
podpiwniczenie budynku lub rezygnacja z podpiwniczenia
zmiana lokalizacji ścian działowych i wewnętrznych otworów drzwiowych (przy zachowaniu nośności elementów konstrukcyjnych budynku)
zmiana wykonania wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych zgodnie z uzyskanymi warunkami zapewnienia dostaw mediów do budynku mieszkalnego
zmiana ilości, wielkości i usytuowania otworów okiennych i drzwiowych
Inne zmiany, które nie zostały uwzględnione w standardowej zgodzie wymagają odrębnej zgody pracowni. Prosimy o ich podanie podczas składania zamówienia na projekt.