przewiń do góry

Projekt domu Mandarynka 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Mandarynka 2
3 950 zł 3 550 zł
Realizacja zamówienia w 2-3 dni robocze
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
242
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 70.73 m²
 • powierzchnia zabudowy 56.23 m²
 • powierzchnia dachu 78.08 m²
 • kubatura 356.00 m³
 • wysokość 8.26 m
 • min. gabaryty działki 15.21 × 16.51 m
 • EP 53.64 kWh/(m²rok)

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: jednorodzinny
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: blacha na rąbek, kąt nachylenia 40°
ogrzewanie: gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux

Parter

Projekt domu Mandarynka 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Mandarynka 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Mandarynka 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Mandarynka 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Mandarynka 2 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Dodatki do projektu

Darmowe dodatki

dodatek Rzut w skali 1:500 Rzut w skali 1:500
Gratis!
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna Charakterystyka energetyczna
Gratis!
dodatek Zgoda na zmiany Zgoda na zmiany
Gratis!
dodatek BIOZ BIOZ
Gratis!
dodatek Poradnik kolorów Poradnik kolorów
Gratis!
wypełnij formularz
dodatek Konfigurator ogrzewania Konfigurator ogrzewania
Gratis!
dodatek Poradnik okna dachowe Velux Poradnik okna dachowe Velux
Gratis!
wypełnij formularz

Ekstra dodatki

dodatek Kosztorys budowlany Kosztorys budowlany 500
dodatek Tablica informacyjna Tablica informacyjna 60zł 20
dodatek Dziennik budowy Dziennik budowy 10zł 1,23
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu Dodatkowy egzemplarz projektu 1185
dodatek Elektroniczna wersja projektu Elektroniczna wersja projektu 593
dodatek Schemat szamba Schemat szamba 70zł 60
dodatek Projekt altanki Projekt altanki 420
dodatek Projekt garażu Projekt garażu 840
dodatek Schemat rekuperacji Schemat rekuperacji 550
zobacz więcej dodatków
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
System grzewczy
grafika Viessmann
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Mandarynka 2

Projekt domu MANDARYNKA 2 to idealne rozwiązanie dla 2-3 osobowej rodziny. Inspiracją do nazwy był zwarty, filigranowy kształt owoców drzewa mandarynkowego, czym charakteryzują się również projekty domów z tej serii. Ich atutem jest kompaktowa bryła budynku i stosunkowo niewielki rozmiar.

Nowoczesny projekt domu
Projekt domu MANDARYNKA 2 wprawia w zachwyt już od pierwszego wejrzenia. Nowoczesna aranżacja zewnętrzna w postaci jasnej elewacji, pokrytej grafitowymi płytkami, została uzupełniona o drewniane panele, ocieplające nieco surowy i minimalistyczny styl całej koncepcji. Dodatkowymi elementami ozdobnymi są drewniane przepierzenia, które będą idealnie współgrać z roślinnością pnącą. Z tyłu domu znajdziemy rozległy taras o oryginalnym, asymetrycznym kształcie, a na poddaszu – duży balkon, idealnie dopełniający stylistykę budynku. Wprawdzie w projekcie nie ma garażu, ale alternatywnym rozwiązaniem może być dobudowanie wiatyz boku budynku, która idealnie wpasowałaby się w całą aranżację. Osobom zainteresowanym posiadaniem  garażu, polecamy gotowy projekt domu MANDARYNKA.

Praktyczne wnętrza parteru
Po wejściu do naszej MANDARYNKI 2, znajdziemy się w przedsionku wyposażonym w przestrzeń na pojemne szafy. Następnie, idąc wzdłuż holu, trafimy do komfortowego salonu z otwartą kuchnią. Mimo niedużej powierzchni, w salonie bez problemu zmieści się kącik telewizyjny i stół jadalniany, oddzielający subtelnie strefę odpoczynku od strefy kuchennej. Z kolei w kuchni z pewnością nie zabraknie miejsca na kulinarne eksperymenty domowników. Przedłużeniem strefy dziennej jest przestrzenny taras z wejściem w postaci wysokich drzwi balkonowych, powiększających optycznie wnętrze i zapewniających odpowiednią ilość naturalnego światła.

Użytkowe poddasze w projekcie domu
Schody zlokalizowane przy głównym wejściu zaprowadzą nas na poddasze, a tam zobaczymy dwie sypialnie oraz łazienkę z miejscem na wszystkie potrzebne elementy wyposażenia. Pokoje sypialne mają dostęp do dużego balkonu, który w wiosenne i letnie poranki umożliwi domownikom zaczerpnięcie się świeżym powietrzem i pomoże nabrać energii na cały dzień. Pomimo stosunkowo niewielkiej powierzchni, w sypialniach znajdzie się przestrzeń na pojemne szafy oraz biurka do nauki i pracy. Uzupełnieniem użytkowej części poddasza jest malutki balkon od strony frontowej, optymalnie doświetlający hol i zapewniający dostęp z poddasza do widoku na wjazd na posesję.

Projekt domu na zgłoszenie - projekt domu bez pozwolenia
Mandarynka 2 to kolejny projekt domu w naszej ofercie, który posiada powierzchnię zabudowy do 70 m2. Daje to możliwość jego budowy na zgłoszenie. Budowa domu na zgłoszenie to jedno z założeń programu Nowy Polski Ład. Program zaczął obwiązywać od 1 stycznia 2022 roku. Wszystkie projekty, których powierzchnia zabudowy nie przekracza 70 m2 będą mogły być realizowane bez pozwolenia na budowę. Budowa taka nie będzie również wymagała kierownika budowy oraz prowadzenia dziennika budowlanego. Inwestor, który zdecyduje się na budowę domu bez pozwolenia, razem z projektem będzie musiał złożyć oświadczenie, że inwestycja jest realizowana celem zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Wszystkie budowane domy o powierzchni do 70 m2 muszą być budynkami wolnostojącymi i posiadać nie więcej niż dwie kondygnacje. Obszar oddziaływania budowanego domu musi natomiast w całości mieścić się na działce lub działkach, na których jest realizowana inwestycja. Oczywiście każda budowa domu o powierzchni zabudowy do 70 m2 w drodze zgłoszenia musi spełniać warunki Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego bądź wydane przez urząd Warunki Zabudowy.

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie MANDARYNKA 2 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Inne wersje projektu Mandarynka 2

Projekty podobne do projektu Mandarynka 2

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń