przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 850 zł 3 550 zł
miniaturka

Projekt domu Mandarynka 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 850 zł 3 550 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
517
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Mandarynka 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Mandarynka 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Mandarynka 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 70.73 m²
 • powierzchnia zabudowy 56.23 m²
 • powierzchnia dachu 78.08 m²
 • kubatura 356.00 m³
 • wysokość 8.26 m
 • min. gabaryty działki 15.21 × 16.51 m
 • EP 85.07 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Mandarynka 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Mandarynka 2 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Mandarynka 2

Projekt domu MANDARYNKA 2 to idealne rozwiązanie dla 2-3 osobowej rodziny. Inspiracją do nazwy był zwarty, filigranowy kształt owoców drzewa mandarynkowego, czym charakteryzują się również projekty domów z tej serii. Ich atutem jest kompaktowa bryła budynku i stosunkowo niewielki rozmiar.

Nowoczesny projekt domu
Projekt domu MANDARYNKA 2 wprawia w zachwyt już od pierwszego wejrzenia. Nowoczesna aranżacja zewnętrzna w postaci jasnej elewacji, pokrytej grafitowymi płytkami, została uzupełniona o drewniane panele, ocieplające nieco surowy i minimalistyczny styl całej koncepcji. Dodatkowymi elementami ozdobnymi są drewniane przepierzenia, które będą idealnie współgrać z roślinnością pnącą. Z tyłu domu znajdziemy rozległy taras o oryginalnym, asymetrycznym kształcie, a na poddaszu – duży balkon, idealnie dopełniający stylistykę budynku. Wprawdzie w projekcie nie ma garażu, ale alternatywnym rozwiązaniem może być dobudowanie wiatyz boku budynku, która idealnie wpasowałaby się w całą aranżację. Osobom zainteresowanym posiadaniem  garażu, polecamy gotowy projekt domu MANDARYNKA.

Praktyczne wnętrza parteru
Po wejściu do naszej MANDARYNKI 2, znajdziemy się w przedsionku wyposażonym w przestrzeń na pojemne szafy. Następnie, idąc wzdłuż holu, trafimy do komfortowego salonu z otwartą kuchnią. Mimo niedużej powierzchni, w salonie bez problemu zmieści się kącik telewizyjny i stół jadalniany, oddzielający subtelnie strefę odpoczynku od strefy kuchennej. Z kolei w kuchni z pewnością nie zabraknie miejsca na kulinarne eksperymenty domowników. Przedłużeniem strefy dziennej jest przestrzenny taras z wejściem w postaci wysokich drzwi balkonowych, powiększających optycznie wnętrze i zapewniających odpowiednią ilość naturalnego światła.

Użytkowe poddasze w projekcie domu
Schody zlokalizowane przy głównym wejściu zaprowadzą nas na poddasze, a tam zobaczymy dwie sypialnie oraz łazienkę z miejscem na wszystkie potrzebne elementy wyposażenia. Pokoje sypialne mają dostęp do dużego balkonu, który w wiosenne i letnie poranki umożliwi domownikom zaczerpnięcie się świeżym powietrzem i pomoże nabrać energii na cały dzień. Pomimo stosunkowo niewielkiej powierzchni, w sypialniach znajdzie się przestrzeń na pojemne szafy oraz biurka do nauki i pracy. Uzupełnieniem użytkowej części poddasza jest malutki balkon od strony frontowej, optymalnie doświetlający hol i zapewniający dostęp z poddasza do widoku na wjazd na posesję.

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie MANDARYNKA 2 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Inne wersje

Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 1
Mandarynka 70 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 2 90 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Opuncja 87 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 0
Limonka 61 m2
Pokoje 2| Łazienki 1| Garaż 0
Szyszka 2 dr-S 21 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń