przewiń do góry
Dane Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
2 950 zł 2 450 zł
miniaturka

Projekt domu Szyszka 2 dr-S

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
2 950 zł 2 450 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
274
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Szyszka 2 dr-S - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Szyszka 2 dr-S - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Szyszka 2 dr-S - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 21.06 m²
 • powierzchnia zabudowy 34.85 m²
 • powierzchnia dachu 41.04 m²
 • kubatura 143.00 m³
 • wysokość 5.20 m
 • min. gabaryty działki 18.43 × 17.07 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Classic Ruukki, kąt nachylenia 18°
stropy: drewniane
ściany: drewniane, szkieletowe
ogrzewanie: kominkowe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Szyszka 2 dr-S.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Szyszka 2 dr-S wynosi 399 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
15 ofert kredytu w jednym miejscu
logo Open Finance

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Szyszka 2 dr-S

SZYSZKA 2 DR-S` to kompaktowy domek letniskowy z antresolą. Minimalizm i zastosowanie naturalnych materiałów oraz kolorystyki dają gwarancję, że budynek dopasuje się do każdego krajobrazu.

Co ma w środku SZYSZKA 2 DR-S?
Aneks kuchenny i łazienka, które znajdują się we wnętrzu sprawią, że ucieczka poza miasto będzie mogła trwać dłużej i to w komfortowych warunkach. Mimo niedużych rozmiarów budynku, istnieje możliwość aranżacji wielu miejsc sypialnych. Dom może pomieścić nawet 6 osób podczas wakacyjnego wyjazdu ze znajomymi czy też rodziną. Program użytkowy obejmuje utworzenie dwóch sypialni, w tym jednej na antresoli, oraz przestronnego salonu. Przeszklona ściana zaciera granicę między wnętrzem a otoczeniem, odpowiednio doświetla pomieszczenia i powoduje, że domek letniskowy wydaje się bardzo przestronny. Duże okna pozwalają wyeksponować w pełni walory krajobrazu. Ogromny atut SZYSZKI 2 DR-S to obecność częściowo zadaszonego tarasu, który jest przedłużeniem części dziennej.

Niczym górskie szczyty…
Aranżacja zewnętrzna prezentowanego projektu domku letniskowego i cały zamysł artystyczny są niezwykle interesujące. Minimalistyczna forma inspirowana górskimi graniami, odważne, geometryczne kształty i niesamowite przeszklenia tworzą bardzo oryginalną całość. Dokumentacja projektowa zakłada utworzenie konstrukcji i wykończenia elewacji z drewna. Dzięki użyciu takich materiałów cała koncepcja nabrała lekkości i idealnie wpisuje się w krajobraz naturalny. Kontrastowe barwy paneli podkreślają nowoczesny charakter projektu.

Domek letniskowy tani w budowie
Nieduża powierzchnia, wyjątkowo prosta konstrukcja i płaski dach gwarantują niskie koszty realizacji. Inwestycja we własny domek letniskowy jest szczególnie ciekawą propozycją dla osób, które marzą o domu, ale nie mogą sobie na niego pozwolić. Posiadanie własnego miejsca na łonie natury pozwoli również zaoszczędzić na wakacyjnych wyjazdach. Oferując nasz projekt wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, którzy preferują sprawdzone miejsca wypoczynku i nie przepadają za męczącymi, długimi podróżami za granicę.

W związku z tym, że projekt domku letniskowego posiada powierzchnię poniżej 35 mkw., nie jest wymagane pozwolenie na jego budowę. Z punktu widzenia prawa taki obiekt to budynek rekreacji indywidualnej.

SZYSZKA 2 DR-S jest projektem domku letniskowego, który idealnie sprawdzi się jako weekendowa odskocznia od codziennego życia w pośpiechu. Będzie również atrakcyjną propozycją dla inwestorów, którzy chcieliby zbudować nowoczesny kompleks wypoczynkowy.

Inne wersje

Pokoje 2| Łazienki 1| Garaż 0
Szyszka 3 dr-S 21 m2
Pokoje 1| Łazienki 1| Garaż 0
Szyszka dr-S 16 m2

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń