Projekty domów do 150 tys. zł

Projekty domów do 150 tyś zł to kategoria domów małych i niedrogich w budowie. Charakteryzują się nie tylko niskimi kosztami budowy, ale również niższymi rachunkami w późniejszej eksploatacji. Sprawdź koszty budowy projektów: Poziomka 3 dr-T, Imbir 2, Szyper 6 dr-S oraz Motylek 2.

Projekty domów do 150 tyś zł obejmują grupę projektów, w której koszt budowy stał się głównym kryterium doboru projektów. Dom tani w budowie to przede wszystkim dom o niewielkiej powierzchni użytkowej, który coraz częściej staje się alternatywą dla mieszkania w bloku. Ograniczone możliwości finansowe coraz częściej wymuszają zmniejszanie kosztów budowy, a co za tym idzie metrażu budowanego domu.

Projekty domów tanich w budowie charakteryzują się prostą bryłą, bez nadmiaru detali. Najczęściej są to domy z dachem dwuspadowym, osadzone na planie prostokąta lub kwadratu. Domy nie posiadają piwnicy. Zaprojektowana w ten sposób bryła budynku zapewnia mniejsze ryzyko popełnienia błędów przez ekipę wykonawczą. Domy tanie w budowie posiadają prosty i czytelny układ funkcjonalny pomieszczeń. Doskonale łączą funkcje ekonomiczne, praktyczne i funkcjonalne.

Prosta konstrukcja oraz zastosowanie sprawdzonych i trwałych materiałów sprawiają, że domy stają się także łatwe w realizacji. Coraz częściej zwraca się także uwagę na koszty utrzymania domu. Zwarta bryła oraz niewielka powierzchnia użytkowa sprawiają, że oprócz niższych kosztów budowy, zaproponowane projekty będą również tanie w późniejszej eksploatacji.

Powiązane kategorie