Projekty średnich domów od 100m² do 140m²

Projekty domów średnich od 100 m2 do 140 m2 to najczęściej poszukiwane projekty domów jednorodzinnych. Projekty z tej kategorii łączą w sobie funkcjonalność i komfort użytkowania. Zaprojektowane zostały jako domy energooszczędne, dzięki czemu mogą cieszyć właścicieli niższymi rachunkami. Są to zarówno domy parterowe: Neptun 5, Aster, jak i domy z użytkowym poddaszem: Amarylis, Albit.

wyszukiwarka zaawansowana

Projekty domów od 100 m² do 140 m² to najbardziej praktyczna kategoria domów w relacji koszty budowy do potrzeb. Domy o tej powierzchni są najbardziej optymalne i komfortowe. Inwestorzy decydując się na budowę domu wychodzą z założenia, że dom powinien posiadać pewną przestrzeń, komfort, bo należy zapewnić rodzinie możliwie dobre warunki do życia.

Powierzchnia użytkowa 100-140 m² daje możliwość stworzenia optymalnego układu pomieszczeń. Domy w tej kategorii pozwalają na ergonomiczne zaaranżowanie pomieszczeń oraz wzbogacenie programu funkcjonalnego o dodatkowe pomieszczenia typu: spiżarnia, garderoba, pralnia itp. Parametry powierzchniowe domu są na tyle uniwersalne, że w zależności od preferencji możemy wybrać do realizacji dowolny typ domu: parterowy, z użytkowym poddaszem czy piętrowy. Wybór rodzaju zabudowy zależy już tylko od indywidualnych preferencji oraz potrzeb domowników.

Powiązane kategorie