m2
m2
kondygnacje
pokoje
łazienki
garaż
więcej opcji »

Projekt domu Aloes 2

arch. Tomasz Sobieszuk
W ciągu ostatnich 7 dni
projekt Aloes 2
obejrzało 71 osób
Promocyjna cena projektu 2 980 zł 2 780
lub Zamów projekt telefonicznie
577 007 517 577 007 517
Ewa Tarnowska-Wrona - MTM STYL
Ewa Tarnowska-Wrona
Chętnie odpowiem na pytania dotyczące projektu Aloes 2

577 007 517

577 007 517

WYŚLIj PYTANIE
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy
 • Ekstra dodatki

Parter

Projekt domu Aloes 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Aloes 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Aloes 2 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 132.20 m²
 • powierzchnia garażu 18.60 m²
 • powierzchnia zabudowy 123.80 m²
 • powierzchnia dachu 232.00 m²
 • kubatura 770.00 m³
 • wysokość 8.93 m
 • min. gabaryty działki 24.05 × 18.75 m
 • EP 2017 67.92 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
dach: blachodachówka, kąt nachylenia 42°
ogrzewanie: gazowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Aloes 2.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Aloes 2 wynosi 240 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Bezpłatne dodatki

Charakterystyka energetyczna
Charakterystyka energetyczna
Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji
Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
Plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
Plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
Poradnik kolorów FOVEO TECH
Poradnik kolorów FOVEO TECH
wypełnij formularz
czytaj więcej
Dobór i wycena ogrzewania podłogowego PURMO
Dobór i wycena ogrzewania podłogowego PURMO
wypełnij formularz
czytaj więcej
Konfigurator systemu ogrzewania VIESSMANN
Konfigurator systemu ogrzewania VIESSMANN
otwórz konfigurator
czytaj więcej
Wycena pokrycia dachowego RUUKKI
Wycena pokrycia dachowego RUUKKI
wypełnij formularz
czytaj więcej

Dodatki w dobrej cenie

Tablica informacyjna
Tablica informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60 zł 0 zł
Dziennik budowy
Dziennik budowy
czytaj więcej
Cena: 10 zł 0 zł
Schemat szamba
Schemat szamba
czytaj więcej
Cena: 70 zł 20 zł
Gotowy moduł ogrodu
Gotowy moduł ogrodu
czytaj więcej
Cena: 60 zł 20 zł
Projekt altanki
Projekt altanki
czytaj więcej
Cena: 420 zł 0 zł
Projekt garażu
Projekt garażu
czytaj więcej
Cena: 840 zł 400 zł
Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
czytaj więcej
Cena: 15% wartości projektu
Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
czytaj więcej
Cena: 495 zł

Opis do projektu Aloes 2

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4 – 5-osobowej rodziny Na parterze zaprojektowano salon z jadalnią i kuchnią, gabinet, sporą łazienkę, kotłownię, spiżarnię pod schodami oraz garaż.Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz garderoba dostępna z jednego z pokoi.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Budowa domu
Więźba dachowa
Pokrycia dachowe
Blacha na rąbek stojący
System grzewczy
Okna dachowe
System ociepleń
Rekuperacja
Kredyt hipoteczny
Zmiany w projekcie

Opinie o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
Oceń projekt:
średnia ocen: 4,7/5, oddane głosy: 6
Andrzej P

WITAM, zakupiłem ten projekt domku, proszę o kontakt osobę która już wybudowała i mogłaby podzielić się informacjami oraz zdjęciami z budowy. Mój mail and18@wp.pl. za wszelkie informacje z góry dziękuję

Elżbieta Żurawska (MTM STYL)

Do Pana Mariana: Aloes 2 jest projektem energooszczędnym, który wymaga dostosowania projektu do standardu NF40. Proponuję skontaktować sie z naszym architektem 85 740 87 54 i zapytać ile będzie kosztowało dostosowanie tego projektu do standardu NF40 oraz jakie zmiany będą musiały zostać wykonane. Na pytanie czy warto ubiegać się o dopłatę każdy inwestor musi odpowiedzieć sobie sam. Jeśli planuje Pan zbudować dom jak najtaniej to raczej nie ma sensu ubiegać się o dopłatę, bo spełnienie wymogów NFOŚiGW wiążę się m.in. z zastosowaniem rekuperacji, urządzeń grzewczych o bardzo wysokiej sprawności, zastsowania stolarki trzyszybowej itp.To kosztowne rozwiazania. Jeśli zaś zakłada Pan, że chce mieć dom energooszczędny, chce w niego zainwestować, by w przyszłości mieć niższe koszty eksploatacji, wyższy standard itp. to myślę, że warto.

Marian Boguszewski

do p. Żurawskiej pytanie: czy już projekt aloes 2 jest ostatecznie wyliczony do NFoś ? Czy jak Pani pisała projekt jest juz wstępnie zweryfikowany przez NFOŚ. Idzie wiosna czas zacząć budowę. Jak czytam różne informacje to wiele osób pisze, że te dopłaty NFOŚ nie są warte zastanawiania. Czy Państwo jako doświadczona pracownia też tak myślicie ? I mówią tez niektórzy, że tylko projekty indywidualne mogą osiągnąć te dopłaty i to jak projektujący nadzworuje budowę. Już nie wiem czy czekać na dopłaty czy machnąc ręką bo i tak nie spełnie warunków..dylematy laika biorącego się za budowę. Proszę o trochę rozjaśnień.

arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl

Grubość i materiały z jakich wykonane jest ocieplenie domu to: na ścianach zewnętrznych -styropian 20 cm, podłoga na gruncie-styropian 20 cm, dach w krokwiach-35cm wełny mineralnej, dach na jętkach-40 cm wełny mineralnej. Parametr EUco liczony jest na Warszawę. Przewidzieliśmy wentylację mechaniczna z rekuperacją oraz wentylacje grawitacyjną, w przypadku zastosowania pierwszej nie ma potrzeby wykonywania kominów wentylacyjnych. Przy liczeniu parametru EUco przyjęto współczynnik dla okien 0,9.

Elżbieta Żurawska

Do Pana Mariana. Jeśli chodzi o dopłaty NFOŚ sytuacja na ten moment jest jeszcze dość skomplikowana, ponieważ nie ma ostatecznych wytycznych dla projektów. Pod koniec listopada, na początku grudnia ukaże się ostateczny dokument, który będzie precyzował wymagania i wówczas raz jeszcze dokonamy wyliczeń parametrów wg ostatecznej normy. Nasze projekty zostały przeliczone zgodnie z wytycznymi NFOŚ jakie do tej pory zostały podane do publicznej wiadomośći, ale tak jak napisałam powyżej ulegną one jeszcze prawdopodobnie kosmetycznym zmianom. Po drugie każdy projekt będzie musiał przejść weryfikację, którą przeprowadzi niezależny ekspert. Nasze projekty będziemy wstępnie weryfikować jako MTM STYL zgodnie z wytycznymi NFOŚ, tak by ułatwić inwestorom planującym skorzystanie z dopłaty właściwy wybór projektu. Oprócz samego projektu ważne będzie jego usytuowanie na działce, strefy klimatyczne, rodzaj zmian zastosowanych w projekcie. Te indywidualne, niezależne od projektu czynniki mogą spowodować odchylenie od naszych wyliczeń na plus lub na minus, stąd konieczność weryfikacji projektu po dokonaniu adaptacji. Proszę na śledzić naszą stronę www, gdzie będziemy na bieżąco informować o programie dopłat. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: 85 740 87 59

Marian Boguszewski

Kilka pytań. Jakiej grubości jest ocieplenie i na którą strefe wyliczone jest EUco =24,2 ? Jaki jest ogrzewany dom i jaka wentylacja, bo nie mogę otworzyć wszystkich zakładek na stronie. Czy U dla okien z pdfu Wersja CE czyli 1,1 jest w stanie dać podawane na stronie EUco. Interesuje mnie bo myśle o dotacjach. Co w przypadku jeśli projekt nie uzyska dotacji mimo Państwa zapewnień ?? Bo rozumiem, że nie musze nic zmieniac w domu, zeby uzyskać ten współczynnik poniżej 40 o którym mówi NFoś ??Zostaje tylko wrysowanie na działke bo nic nie zamierzam zmieniać w projekcie.

arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl

Witam, szerokość schodów wewnętrznych to 2x95cm, szerokość spocznika -95cm.

Sylwia

Witam, czy mogłabym prosić o podanie szerokości schodów. Z góry dziękuję za odpowiedź.

arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl

Witam, tak, istnieje taka możliwość. Z powodu różnicy poziomów posadzek parteru i garażu (garaż jest obniżony ok. 36cm) należy doprojektować schodki. Zmiany takiej może dokonać architekt na etapie adaptacji projektu.

limonka

Witam, czy istnieje możliwość zrobienia przejścia pomiędzy garażem i kotłownią? Czy byłaby to duża zmiana w projekcie oraz czy wiązałaby się ona z dopłatą do ceny projektu? Z góy dziękuje za odpowiedź.

arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl

Witam, istnieje możliwość doprojektowania jeszcze jednego miejsca postojowego w garażu. Można to zrobić na wiele sposobów.

arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl

Witam, niestety nie posiadamy kosztorysu ani zestawienia materiałów do tego projektu. Zmiany technologii budowy domu może dokonać architekt adaptujący projekt. W naszych projektach ściana fundamentowa wykonana jest z bloczków betonowych.

Asia Janik

Witam, czy jest mozliwość wybudowania garażu dwustanowiskowego w tym projekcie? Bardzo podoba mi się ten projekt ale potrzebuję garażu dwustanowiskowego.

Krzysztof Skrzypiec

Witam. Jestem posiadaczem projektu aloes 2. Czy jest możliwość otrzymania od państwa zestawienia materiałów? I drugie pytanko, czy można zamienić pustaka u220 na maxa i murować ścianę na 28,8 cm, co wiązało by się ze zmianą szerokości ściany fundamentowej. I ewentualnie z czego wykonać ścianę fundamentową? Pozdrawiam