przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł 4 100 zł
miniaturka

Projekt domu Cytrus 2

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
4 450 zł 4 100 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
124
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Cytrus 2 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Cytrus 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 136.13 m²
 • powierzchnia garażu 21.95 m²
 • powierzchnia zabudowy 202.30 m²
 • powierzchnia dachu 250.00 m²
 • kubatura 458.53 m³
 • wysokość 6.42 m
 • min. gabaryty działki 21.94 × 28.24 m
 • EP 12.97 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 35°
stropy: z wiązarów dachowych firmy MITEK lub żelbetowe wylewane
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Cytrus 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Cytrus 2 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Cytrus 2

Projekt domu parterowego CYTRUS 2 jest propozycją dla osób ceniących sobie nowoczesną architekturę i duże przestrzenie. Będzie idealny dla 3-4-osobowej rodziny. Prosta stylistyka projektu wspaniale wpisze się zarówno w krajobraz miejski, jak i wiejski.

Praktyczny dom parterowy
Łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń,  większa swoboda poruszania i zwiększone bezpieczeństwo w przypadku małych dzieci. Takie zalety porterówek docenią nie tylko młodzi inwestorzy z małymi dziećmi, ale również seniorzy. Do tego szybszy czas realizacji projektu domu w porównaniu z projektami z użytkowym poddaszem, a także niższe koszty inwestycji. Czego chcieć więcej?

Interesująca strefa dzienna
W środku naszego CYTRUSA 2 kryje się wyjątkowo przestronny salon o powierzchni 38 mkw. Znajdzie się w nim miejsce nie tylko na wygodny zestaw mebli wypoczynkowych i kącik telewizyjny, ale również na duży stół jadalniany dla całej rodziny i krewnych. Z rozległym salonem połączona została kuchnia we wnęce, a jej uzupełnieniem jest spiżarnia. Za niesamowicie przytulną atmosferę podczas jesiennych i zimowych wieczorów będzie odpowiadał kominek usytuowany w bardzo efektownej i praktycznej lokalizacji. Przedłużenie strefy dziennej stanowi rozległy taras, który z powodzeniem posłuży jako jadalnia w ciepłe, letnie dni. Przytulna aranżacja tarasu w postaci drewnianych paneli umili odpoczynek na świeżym powietrzu.

Funkcjonalny układ pomieszczeń
W projekcie domu wyraźnie wydzielono strefę dzienną i nocną. Trzy sypialnie oddziela od salonu przestronny hol. Pokój sypialny gospodarzy umożliwi podziwianie widoku na ogród tuż po przebudzeniu oraz zaczerpnięcie świeżego powietrza w płuca. A wszystko za sprawą wysokich okien stanowiących wyjście na taras. Pozostałe sypialnie zachwycają optymalną powierzchnią użytkową, która pozwoli nie tylko na odpoczynek, ale także naukę, pracę i rozwijanie pasji. Uzupełnieniem programu funkcjonalnego jest kotłownia, dwie ogólnodostępne łazienki oraz jednostanowiskowy garaż.

Minimalizm w pełnej krasie
Prosty dach bez okapów okryty szarą blachodachówką, jasny tynk i piękne, drewniane panele w naturalnym odcieniu tworzą bardzo przyjemną dla oka aranżację zewnętrzną. Wejście do domu urozmaica praktyczny, zadaszony ganek, a masywny filar podkreśla nowoczesną stylistykę. Nieskomplikowana bryła budynku to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również bardzo estetyczne. Całość koncepcji swoją prostotą nawiązuje nieco do architektury skandynawskiej i domów w stylu nowoczesnej stodoły.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie CYTRUS 2 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 6 164 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 5 146 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Cytrus 136 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 4 153 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 0
Feniks 3 142 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Ariel 128 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 2 90 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 1
Mandarynka 70 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń