przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 850 zł 3 550 zł
miniaturka

Projekt domu Fistaszek 7

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 850 zł 3 550 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
196
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Fistaszek 7 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Fistaszek 7 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 94.92 m²
 • powierzchnia garażu 20.16 m²
 • powierzchnia zabudowy 149.20 m²
 • powierzchnia dachu 246.20 m²
 • kubatura 539.00 m³
 • wysokość 7.32 m
 • min. gabaryty działki 21.46 × 20.46 m
 • EP 62.75 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30°
stropy: z wiązarów dachowych firmy MITEK
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Fistaszek 7.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Fistaszek 7 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Fistaszek 7

Projekt domu parterowego FISTASZEK 7 jest świetną propozycją dla 2-3-osobowej rodziny, poszukującej klasycznych rozwiązań z nutą nowoczesności. Prezentowany projekt zdecydowanie można zaliczyć do kategorii domów średniej wielkości – jego powierzchnia użytkowa wynosi 94 mkw.

Dom parterowy – swoboda poruszania się
Dlaczego warto rozważyć możliwość realizacji projektu domu parterowego? Taki wybór oferuje szereg zalet. Cały program użytkowy zaplanowany na jednym poziomie jest bardzo praktyczną opcją – ułatwia komunikację. To istotna kwestia w przypadku osób z małymi dziećmi oraz domowników w podeszłym wieku. Do tego niższy koszt budowy oraz stosunkowo szybki czas realizacji inwestycji.

Strefa dzienna – centrum życia rodzinnego
Projekt domu FISTASZEK 7 ma bardzo przejrzysty rozkład pomieszczeń, w którym można zauważyć wyraźny podział na strefę dzienną, nocną i gospodarczą. Atutem projektu jest przestronna część dzienna. To właśnie w salonie koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie wszystkich domowników, dlatego też istotne jest aby był zaprojektowany w sposób przemyślany, z dbałością o szczegóły. Salon w FISTASZKU 7 zachwyca przestronnością – zmieści wygodny zestaw mebli wypoczynkowych, a także stół jadalniany. Uzupełnienie części dziennej stanowi duży, zadaszony taras. Wysokie okna zlokalizowane z dwóch stron budynku optymalnie doświetlają wnętrze, sprawiając, że ogród staje się integralną częścią domu. W projekcie uwzględniono otwartą kuchnię, a jej dopełnieniem jest praktyczna spiżarnia. Sposób usytuowania kuchni pozwoli mieć oko na frontową część posesji.

Pozostałe pomieszczenia
Na strefę nocną, składają się dwie przestrzenne sypialnie. Pokój gospodarzy posiada dostęp do tarasu. Oprócz tego projekt domu uwzględnia ogólnodostępną łazienkę, funkcjonalny przedsionek z miejscem na pojemną szafę, a także bardzo przestronne pomieszczenie gospodarcze z oddzielnym wejściem z tyłu domu. Może ono służyć jako pralnia, schowek lub kotłownia – w przypadku zastosowania innego rodzaju ogrzewania niż uwzględnione w projekcie domu.

Estetyczna aranżacja zewnętrzna
FISTASZEK 7 z zewnątrz sprawia wrażenie bardzo przytulnego i taki też jest w rzeczywistości. Panele elewacyjne w naturalnym, ciepłym odcieniu i kamienne płytki o jasnej barwie nadają mu niesamowitego uroku. Dopełnieniem koncepcji estetycznej jest drewniana stolarka okienno-drzwiowa. Cały projekt cechuje minimalizm. Konstrukcja domu ma formę prostej bryły zaprojektowanej na planie prostokąta, z wysuniętą częścią gospodarczą, a jej zwieńczenie stanowi praktyczny, dwuspadowy dach. Projekt domu obejmuje zastosowanie najnowszych technologii i materiałów, gwarantujących optymalne ocieplenie budynku, zgodne z najnowszymi normami budowlanymi.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie FISTASZEK 7 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

 

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Fistaszek 5 108 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Fistaszek 6 104 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Fistaszek 2 81 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 1
Fistaszek 3 90 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Malmo 109 m2
Pokoje 2| Łazienki 1| Garaż 1
Imbir 2 55 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 1
Decyma 4 94 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Atalia 110 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń