Projekt domu Goździk 2
- Dostępny w 24H
- Bezpłatna wysyłka
- Zwrot/wymiana 14 dni
- Regulamin promocji >>
- Drukuj kartę projektu
-
Dodaj do ulubionych
- Porównaj ulubione
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 169.11 m²
- powierzchnia garażu 18.99 m²
- powierzchnia piwnicy 97.23 m²
- powierzchnia zabudowy 127.79 m²
- powierzchnia dachu 242.00 m²
- kubatura 1090.00 m³
- wysokość 9.66 m
- EP 18.87 kWh/(m²rok)
Technologia i rodzaj zabudowy
zabudowa: | jednorodzinny dwulokalowy |
ściany: | 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian |
stropy: | żelbetowe, wylewane |
dach: | dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 45° |
ogrzewanie: | na paliwo stałe |
Rysunki szczegółowe
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki
W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.
Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.
Koszty budowy
Bezpłatny PAKIET DODATKÓW
Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Opis do projektu Goździk 2
Goździk 2 to projekt domu dwurodzinnego z podpiwniczeniem. Projekt cechuje klasyczna bryła przykryta dwuspadowym dachem. Układ funkcjonalny został dostosowany do potrzeb dwóch rodzin. Oddzielna komunikacja oraz rozdzielenie funkcji mieszkalnych zapewnia bezkonfliktowe życie dwóm, a nawet trzem pokoleniom jednej rodziny. Układ funkcjonalny parteru rozdzielono pomiędzy dwie rodziny. Zaprojektowano tu małe mieszkanie z wygodną sypialnią i aneksem kuchennym oraz strefę dzienną, którą tworzą salon z jadalnią oraz kuchnia ze spiżarnią. Poddasze stanowi strefę nocną, znalazły się tu trzy sypialnie, ogólnodostępna łazienka i wspólna garderoba. W piwnicy zaprojektowano strefę gospodarczą, jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię. Kotłownia jest przeznaczona na paliwo stałe.
Zmniejszenie projektu Goździk 2 do powierzchni 100 m2 to tak naprawdę zaprojektowanie domu od podstaw. Chętnie przejrzymy naszą ofertę i przygotujemy propozycje projektów domów spełniających Pani preferencje.
Można przerobić ten projekt tak aby większa część mieszkalna miała łącznie dół i góra powiedzmy 100 m?Dodam jeszcze że interesowalby mnie taki projekt ale bez garażu i piwnicy aby jak najbardziej zminimalizować koszty budowy
Panie Kamilu, wizualizacja jest inwencją grafika, ale w projekcie użyto dachówki suwakowej firmy CREATON. Oto link:
http://www.creaton.pl/produkty/dachowka-ceramiczna/dachowka-suwakowa/maxima/
Jaka dachówka jest użyta przy wizualizacji projektu?
1-czy jest mozliwosc budowy tego domu bez piwnicy? 2-jaki wtedy jest koszt budowy takiego domku? 3-czy byłby ktos chętny udzielic wiecej info kto już posiada taki domek pozdrawiam
Panie Krzysztofie to temat na dłuższą rozmowę dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego w tej sprawie z arch. Tomaszem Sobieszukiem, tel. 85 740 87 50
Czy ten projekt jest mozliwy w Standarcie NF-15?. Bylby to projekt domu pasywnego z piwnica igarazem w bryle budynku.
Witam, niestety nie mamy sporządzonego kosztorysu domu bez podpiwniczenia. Szacuje się, że koszt metra kwadratowego piwnicy to połowa kosztu metra kwadratowego nadziemia. Istnieje możliwość zbudowania tego domu bez podpiwniczenia , należy jedynie przewidzieć miejsce na zlokalizowanie kotlowni w parterze budynku.
stan surowy otwarty czyli bez okien 135 000 z dolepionym garażem bez podpiwniczenia - robocizna plus materiał
Jaki bybły koszt tego domu bez podpiwniczenia i czy w ogóle jest taka mozliwość?
Witam, Very best house, Kazahstan Almaty, Didar
kupiłam projekt i go buduję od wiosny 2013
jeśli o mnie chodzi długo się zastanawiałam nad tym projektem ale nie odpowiada mi to, że jest podpiwniczony jak i brak możliwości usadzenia kotłowni np przy schodach coś na wzór projektu studia z500 Z178...
Jestem zainteresowana. Bardzo podoba mi się ten projekt a po modyfikacji byłby idealny. Wejście osobno dla drugiej rodziny na pietrze, parter z prawej strony dwa niezależne pokoje z łazienkami i garderobami lewa strona bez żadnych zmian. Na pietrze kuchnia dla drugiej rodziny. zamiast schodów w tym miejscu na parterze gdzie są małe pom.gosp. i mały gabinet Widziałabym wysuniety do przodu z prawej strony pokój tak aby dach pokrywwał powstaly w ten sposób mały taras przed kuchnią i wejściem z parteru. Opał na węgiel. Kwestia dostarczenia go do piwnicy.
Witam, łatwiej będzie dokonać potrzebnych zmian w GOŹDZIKU 2 niż przenosić garaż do piwnicy. Dla bezpieczeństwa proszę zapytać osobę, która będzie dokonywała zmian, co jej zdaniem będzie wymagało mniejszego nakładu pracy.
Wszystko zależy jak dom będzie usytuowany dom na działce... w moim przypadku właśnie położenie tego pokoju/sypialni to największy problem. Tam jak dla mnie powinien być pokój gościnny ewentualnie połączony z kuchnią aby maksymalnie wykorzystać nasłonecznienie i korzystanie z tarasu. Dodatkowo problem dochodzi z piwnicą/popdpiwniczeniem bo w związku z tym rosną koszty:( Osobiście już wyboru dokonałam, czekam teraz na warunki zabudowy i do dzieła :) Lewa część podobna ale ta senioratka zmieni postać swoją w układzie!
Moim zdaniem, jeśli dom miałby być z senioratką, to usytuowanie sypialni jest idealne. Co do podpiwniczenia, to zależy od potrzeb. Ja zdecydowałam się na tej projekt (ale jeszcze jestem przed zakupem, gdyż czekam na uregulowanie spraw związanych z działką) właśnie ze względu na piwnicę i prostą formę :-) Jak na dzień dzisiejszy, planuję Goździka z garażem w piwnicy, ale zamiast senioratki planuję gabinet i drugi pokój (układ taki jak w Goździku pierwszym, tylko zamiast garażu pokój). W związku z tym mam pytanie, czy lepiej kupić projekt Goździk i dokonać zmian związanych z przeniesieniem garażu do piwnicy a garaż w parterze zamienić na pokój, czy rozsądniej byłoby się zdecydować na Goździka 2 i dokonać zmian w obrębie senioratki (wc na dole ma być takiej wielkości jak w Goździku 1, czyli nieco większe niż w Goździkku 2).
Szkoda, że prawa część domu - mniejszego mieszkania ma sypialnię w części gdzie powinien jak dla mnie znajdywać się salon z aneksem kuchennym. Wejście idealnie usytuowane. Bez podpiwniczenia zmniejszyłoby to koszty a kotłownię umieściłabym pod schodami lub tuż obok.