Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Więźba dachowa
wypełnij
Pokrycie dachowe
wypełnij
Blacha na rąbek
wypełnij
Zmiany w projekcie
wypełnij
Opis do projektu Pliszka 4
Pliszka 2 to dom energooszczędny z użytkowym poddaszem i piwnicą. Zapewnia wygodę 4 – 5-osobowej rodzinie. Zwartą bryłę z tradycyjnie ukształtowanym dachem urozmaica charakterystyczny wykusz w salonie z doprojektowanym wygodnym balkonem na poddaszu. Wejście do domu wyeksponowane zostało niedużym, wspartym na kolumnach zadaszeniem, tworząc tym samym stylowy ganek. Na parterze znajduje się dodatkowy pokój oraz łazienka. Poddasze zostało zagospodarowane trzema sypialniami oraz dużą łazienką. Pliszka 4 nadaje się do zbliźniaczenia. W piwnicy przewidziano kotłownię, której gabaryty umożliwiają stosowanie paliwa stałego.
u nas Pliszka na etapie wykańczania wnętrza. z perspektywy czasu widzimy ze niewiele mamy miejsca na szafy, w tym celu musieliśmy pozbyć się 2 okien ... wiatrołap rzeczywiście jest mały-po zabudowaniu szafą - jeśli 1 osoba przygotowuje się do wyjścia 2 musi się przeciskać :(
arch,. Agnieszka Minta MTM Styl
Witam
W odpowiedzi na uwagi dotyczące projektu Pliszka 4, informuję, iż nie wydaje się aby wielkość wiatrołapu przy porównaniu z innymi projektami budziła zastrzeżenia. Proszę zauważyć, że przewidziano już w nim szafę. Co się zaś tyczy pomieszczenia gospodarczego, to należy pamiętać, że pełni on tutaj rolę np. spiżarni. Szereg pomieszczeń gospodarczych o pow. 11,0m2, 8,6m2, 10,1m2, 26,1m2 znajduje się w piwnicy, i na pewno ich powierzchnia jest wystarczająca. Co się zaś tyczy schodów, ich szerokość wynosi 95cm, i jest to powszechnie stosowana szerokość biegu w budynkach jednorodzinnych. Szerokość wymagana w WT wynosi 80cm. Taras nad wykuszem jest wynikową rzutu parteru. Jego powiększenie wiązałoby się z powiększeniem dolnej kondygnacji, co zaś wpłynęłoby na zwiększenie powierzchni użytkowej parteru oraz powierzchni zabudowy całego budynku. Zaznaczam, że dom ten ma powierzchnię użytkową 126,30m2. Powiększenie pomieszczeń, o których była mowa wyżej wpłynęłoby na powiększenie powierzchni całego domu, a tym samym wrzucenie go na kolejny pułap wielkości domów. A nam zależało na optymalnej powierzchni w domu o średnich gabarytach. Pozdrawiam
Lolo xx
Ogólnie projekt jest niezły,ale są pewne mankamenty a mianowicie: wiatrołap jest malutki,pomieszczenie gospodarcze też nie zdaje egzaminu oraz garderoba na piętrze to po prostu klitka.Schody na piętro są bardzo wąskie i balkon nad wykuszem bardzo skromny.Pozostałe rzeczy są zadowalające.
arch. Elżbieta Wysocka MTM Styl
Witam,
garaż można doprojektować na etapie adaptacji budynku. Może to zrobić nasza pracownia lub architekt adaptujący na podstawie naszej zgody.
Ewa Kołtun
Witam, chciałabym się spytać czy jest możliwość doprojektowania do tego domku garażu?
Lista kategorii, w których można znaleźć projekt Pliszka 4
Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail. Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.
Zostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, jaki jest termin ukończenia projektu.
Jeśli zostawisz nam swój adres e-mail, otrzymasz powiadomienie o dostępności projektu Pliszka 4. W momencie gdy projekt będzie gotowy wyślemy Ci wiadomość.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 577 007 206
Wprowadzenie zmian w projekcie gotowym jest możliwe. Nasza pracownia wyraża bezpłatną zgodę na następujące zmiany:
dostosowanie fundamentów do warunków geotechnicznych w miejscu posadowienia budynku
realizacja budynku w lustrzanym odbiciu
zmiana technologii wykonania domu: materiałów ściennych, izolacyjnych i wykończeniowych przy spełnieniu wymaganych normą własności użytkowych ścian
zmiany wymiarów rzutu poziomego budynku w granicach 5%
zmiana rodzajów stropów przy zachowaniu układu konstrukcyjnego oraz wymaganej wytrzymałości
zmiana pokrycia dachowego na ciężkie po dostosowaniu konstrukcji budynku do zwiększonego ciężaru pokrycia dachowego
zmiana kąta nachylenia dachu w granicach 5 °
podpiwniczenie budynku lub rezygnacja z podpiwniczenia
zmiana lokalizacji ścian działowych i wewnętrznych otworów drzwiowych (przy zachowaniu nośności elementów konstrukcyjnych budynku)
zmiana wykonania wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych zgodnie z uzyskanymi warunkami zapewnienia dostaw mediów do budynku mieszkalnego
zmiana ilości, wielkości i usytuowania otworów okiennych i drzwiowych
Inne zmiany, które nie zostały uwzględnione w standardowej zgodzie wymagają odrębnej zgody pracowni. Prosimy o ich podanie podczas składania zamówienia na projekt.
u nas Pliszka na etapie wykańczania wnętrza. z perspektywy czasu widzimy ze niewiele mamy miejsca na szafy, w tym celu musieliśmy pozbyć się 2 okien ... wiatrołap rzeczywiście jest mały-po zabudowaniu szafą - jeśli 1 osoba przygotowuje się do wyjścia 2 musi się przeciskać :(
Witam W odpowiedzi na uwagi dotyczące projektu Pliszka 4, informuję, iż nie wydaje się aby wielkość wiatrołapu przy porównaniu z innymi projektami budziła zastrzeżenia. Proszę zauważyć, że przewidziano już w nim szafę. Co się zaś tyczy pomieszczenia gospodarczego, to należy pamiętać, że pełni on tutaj rolę np. spiżarni. Szereg pomieszczeń gospodarczych o pow. 11,0m2, 8,6m2, 10,1m2, 26,1m2 znajduje się w piwnicy, i na pewno ich powierzchnia jest wystarczająca. Co się zaś tyczy schodów, ich szerokość wynosi 95cm, i jest to powszechnie stosowana szerokość biegu w budynkach jednorodzinnych. Szerokość wymagana w WT wynosi 80cm. Taras nad wykuszem jest wynikową rzutu parteru. Jego powiększenie wiązałoby się z powiększeniem dolnej kondygnacji, co zaś wpłynęłoby na zwiększenie powierzchni użytkowej parteru oraz powierzchni zabudowy całego budynku. Zaznaczam, że dom ten ma powierzchnię użytkową 126,30m2. Powiększenie pomieszczeń, o których była mowa wyżej wpłynęłoby na powiększenie powierzchni całego domu, a tym samym wrzucenie go na kolejny pułap wielkości domów. A nam zależało na optymalnej powierzchni w domu o średnich gabarytach. Pozdrawiam
Ogólnie projekt jest niezły,ale są pewne mankamenty a mianowicie: wiatrołap jest malutki,pomieszczenie gospodarcze też nie zdaje egzaminu oraz garderoba na piętrze to po prostu klitka.Schody na piętro są bardzo wąskie i balkon nad wykuszem bardzo skromny.Pozostałe rzeczy są zadowalające.
Witam, garaż można doprojektować na etapie adaptacji budynku. Może to zrobić nasza pracownia lub architekt adaptujący na podstawie naszej zgody.
Witam, chciałabym się spytać czy jest możliwość doprojektowania do tego domku garażu?