przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 900 zł 3 600 zł
miniaturka

Projekt domu Rozłogi 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 900 zł 3 600 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
129
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Rozłogi 2 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Rozłogi 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 151.34 m²
 • powierzchnia garażu 18.53 m²
 • powierzchnia zabudowy 216.95 m²
 • powierzchnia dachu 318.05 m²
 • kubatura 970.00 m³
 • wysokość 6.51 m
 • min. gabaryty działki 32.04 × 23.80 m
 • EP 43.46 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 35°
stropy: z wiązarów dachowych firmy MITEK
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: pompa ciepła
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Poziom cen: Sekocenbud II kw 2019, dostawcy, producenci
16%
66%
18%
stan zerowy
(fundamenty i ściany fundamentowe)
34 784 zł
stan surowy otwarty
(ściany konstrukcyjne i działowe, konstrukcja dachu z pokryciem)
128 329 zł
stolarka okienna i drzwiowa
32 022 zł
∑ =
stan surowy zamknięty
(bez instalacji)
195 134 zł
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House
Bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 399
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Rozłogi 2

Rozłogi 2 to niezwykle efektowny parterowy projekt domu w stylu dworkowym, o starannie przemyślanym programie użytkowym wnętrza. Klasyczne proporcje bryły oraz piękna kompozycja elewacji, podkreślają tradycyjny charakter domu. Na tle prostokątnej bryły wyróżnia się centralnie położone wejście główne oraz ganek wsparty na dwóch kolumnach, który jest charakterystycznym elementem architektury dworkowej. Podobne rozwiązanie zastosowano od strony ogrodu, projektując zadaszenie nad tarasem wsparte na kolumnach. Dwuspadowy dach został przykryty dachówką ceramiczną w kolorze ceglastym, który idealnie współgra z białym tynkiem na elewacji. Wokół symetrycznie rozmieszczonych i podzielonych szprosami okien zaprojektowano, tradycyjne okiennice w szarym kolorze.

Reprezentacyjna strefa dzienna
Jest to parterowy projekt domu, w którym układ funkcjonalny wnętrza czytelnie definiuje poszczególne strefy użytkowe. Centralne miejsce w domu zajmuje strefa dzienna z przestronnym salonem połączonym z jadalnią. Ponad 40 metrowy salon pomieści duży zestaw wypoczynkowy z miejscem do relaksu przed kinem domowym oraz kominkiem. Z salonu można wyjść na zadaszoną część tarasu, z miejscem do wypoczynku oraz spożywania posiłków. W salonie przewidziano również miejsce na duży stół, który idealnie sprawdzi się przy rodzinnych spotkaniach w większym gronie. W programie użytkowym kuchni mamy do dyspozycji wygodny blat roboczy oraz spiżarnię z dużą ilością miejsca do przechowywania.

Prywatny apartament gospodarzy
Strefa nocna została podzielona na dwie części, znajdujące się po przeciwległych stronach salonu. W jednej z nich zaprojektowano apartament gospodarzy z wygodną sypialnią, prywatną garderobą oraz łazienką. Po przeciwległej stronie domu znajdują się dodatkowe dwie sypialnie, każda z własną garderobą oraz ogólnodostępna łazienka. Układ funkcjonalny w tej części domu uzupełnia gabinet, który z powodzeniem może pełnić funkcję sypialni dla gości oraz pralnia. W projekcie znajduje się również jednostanowiskowy garaż z przejściem do pomieszczenia gospodarczego, które posiada drzwi zewnętrzne od strony ogrodu. Projekt ze względu na swoja powierzchnię użytkową oraz bogaty układ funkcjonalny zaliczamy do kategorii projekty dużych domów powyżej 140 m2.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie Rozłogi 2 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Awokado 3 108 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 1
Fistaszek 7 95 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Cytrus 136 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 2 122 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń