przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 650 zł 3 350 zł
miniaturka

Projekt domu Daglezja W

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 650 zł 3 350 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
84
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Daglezja W - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Daglezja W - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Daglezja W - usytuowanie na działce

Uwaga

Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i wymogów przeciwpożarowych.

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 136.99 m²
 • powierzchnia garażu 18.49 m²
 • powierzchnia zabudowy 101.45 m²
 • powierzchnia dachu 85.60 m²
 • kubatura 668.00 m³
 • wysokość 7.45 m
 • min. gabaryty działki 14.67 × 25.85 m
 • EP 65.65 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: papa - dach płaski (spadek ok 2-3%)
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Daglezja W.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Daglezja W wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Daglezja W

DAGLEZJA W to ultranowoczesny, minimalistyczny projekt domu piętrowego z płaskim dachem. Będzie szczególnie interesującą propozycją dla osób posiadających wąską działkę. Jego atutem jest obecność 2 pełnych pięter, co pozwoli na swobodną aranżację wnętrz, bez obawy o niepraktyczne skosy dachu. Mimo kompaktowej, wydłużonej formy architektonicznej, dom spokojnie spełni potrzeby 4-osobowej rodziny.

Nowoczesny dom z charakterem
Idę projektu stanowi utworzenie domu o prostej, zwartej bryle zaprojektowanej na planie prostokąta, z wysuniętym w stronę frontu jednostanowiskowym garażem. Wydawać by się mogło, że taka koncepcja nie zaskoczy niczym nadzwyczajnym koneserów nowoczesnej architektury, jednak to nieprawda! DAGLEZJA W urzeka swoją wyrazistą elewacją. Odważne dodatki w postaci rdzawoczerwonych, drewnianych paneli i połączenie jasnego tynku z grafitem tworzy niezwykle interesującą kompozycję. Projekt domu zachwyca również od strony tarasu. Duże witryny szklane nadają bryle budynku lekkości, a uroku dodaje przestronny balkon, będący uzupełnieniem strefy tarasowej.

Projekt domu na wąską działkę
Nieskomplikowany charakter projektu gwarantuje łatwość i szybkość budowy, a także stosunkowo niskie koszty realizacji. Projekt domu DAGLEZJA W oprócz tego, że jest doskonałą propozycją na wąską działkę, sprawdzi się również jako dom do zabudowy bliźniaczej. Prosta konstrukcja budynku gwarantuje, że koszty budowy będą przyjazne dla portfela. Budynek można usytuować na granicy działki pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i wymogów przeciwpożarowych.

Praktyczny rozkład pomieszczeń
Dom cechuje typowy dla projektów przeznaczonych na wąską działkę układ funkcjonalny zaprojektowany wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego. Na parterze ulokowano przestronny salon z dużą, otwartą kuchnią i strefą jadalnianą. Architekt zaproponował zaaranżowanie stołu jadalnianego przy panelu ściennym z kominkiem, subtelnie oddzielając w ten sposób salon od części kuchennej. Rozległa przestrzeń kuchenna z miejscem na liczne blaty zdecydowanie uprzyjemni przygotowywanie posiłków i ułatwi wspólne spędzanie czasu z rodziną. Wnętrza będą optymalnie doświetlone dzięki dużym witrynom szklanym, przez które można przejść na taras. Na parterze znajdziemy również łazienkę, jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię. Schody usytuowane wzdłuż holu prowadzą na piętro.

Komfortowa strefa nocna
Wspinając się po stopniach jednobiegowych schodów trafimy na piętro, na którym zaplanowano strefę sypialną. Największy z pokoi sypialnych wyposażono w prywatną łazienkę i sporych rozmiarów garderobę. Dwie pozostałe sypialnie mają dostęp do balkonu z widokiem na tylną część posesji. Układ pomieszczeń jest w pełni przemyślany i dopracowany w najmniejszym szczególe. Dzięki temu, że sypialnia gospodarzy została odseparowana o pozostałych pokoi przestronnym holem, gospodarze będą mieli zapewnioną ciszę i spokój podczas zasłużonego odpoczynku. i ogólnodostępną, przestrzenną łazienkę. Uzupełnieniem części nocnej jest rodzinna łazienka.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie DAGLEZJA W został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Projekt domu DAGLEZJA W polecamy wszystkim osobom zafascynowanym prostotą i nowoczesnym stylem w architekturze. Będzie on ciekawą opcją dla rodziny z dwójką dzieci.

 

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Daglezja 545 m2

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Jadeit 2 192 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Dracena W 109 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 4 153 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Jarzębina W 110 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń