przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 650 zł 3 350 zł
miniaturka

Projekt domu Elka 4

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 650 zł 3 350 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
221
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Elka 4 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Elka 4 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 91.12 m²
 • powierzchnia zabudowy 122.08 m²
 • powierzchnia dachu 210.75 m²
 • kubatura 450.00 m³
 • wysokość 7.04 m
 • min. gabaryty działki 18.75 × 21.55 m
 • EP 31.16 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - YTONG 36,5 cm + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Elka 4.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Elka 4 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Elka 4

Projekt domu jednorodzinnego Elka 4 przyciąga uwagę prostą bryłą. Budynek charakteryzuje się nowoczesnym rozkładem wnętrz i elegancką elewacją. Jest to idealna propozycja domu dla pary lub rodziny z jednym albo dwójką dzieci. Elka 4 ma ponad 91 m² powierzchni użytkowej i należy do kategorii projekty domów do 100 m2. Projekt ma wyraźnie zaznaczone strefy: strefa dzienna oraz strefa nocna domu, w której autor projektu przewidział dwie sypialnie. Pomiędzy sypialniami zaprojektowano łazienkę oraz kotłownię z wyjściem do ogrodu. Projekt domu Elka 4 jest doskonałym wyborem dla inwestorów, którzy szukają do zamieszkania niedużego domu parterowego o prostej bryle i nowoczesnym układzie pomieszczeń.

Układ pomieszczeń
Wejście do budynku jest zadaszone i usytuowane w niewielkim podcieniu. Zlokalizowana w wiatrołapie duża wnęka umożliwia zaaranżowanie obszernej szafy na wierzchnie okrycia. Pomimo niewielkiego metrażu autor projektu wygospodarował miejsce na garderobę. Zlokalizowano ją niedaleko strefy wejścia oraz kuchni. Zaletą projektu jest przejrzysty układ pomieszczeń i podział wnętrz na: strefę dzienną obejmującą przestronny salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, z której można przejść do spiżarni; a także strefę nocną z dwiema sypialniami i łazienką. Ogromny atut projektu stanowią duże przeszklenia salonu, które umożliwiają odpowiednie doświetlenie wnętrza. Z salonu można wyjść na zadaszony taras, gdzie odpoczynek na świeżym powietrzu będzie możliwy nawet podczas silnego nasłonecznienia albo opadów deszczu. Autor projektu przewidział jeszcze jedno wyjście na taras, które zostało zaprojektowane z większej sypialni.

Komunikacja
Projekt domu Elka 4 ma niewielką, zwartą bryłę, co pozytywnie wpływa na bilans energetyczny budynku. Usytuowanie pomieszczeń mieszkalnych na jednym poziomie ułatwia komunikację i stanowi niewątpliwy atut dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób, które mają problemy z przemieszczaniem się po schodach. Otwarty układ strefy dziennej stwarza dogodne warunki dla osób, które lubią spędzać czas w gronie rodzinnym niezależnie od tego, w którym pomieszczeniu tej strefy się znajdują.

Wygląd zewnętrzny budynku
Nowoczesny wygląd budynku sprawia, że projekt Elka 4 cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów, którzy poszukują do zamieszkania niewielkich domów parterowych. Jego niewątpliwy atut to elegancka elewacja z udziałem białego tynku, drewnianej szalówki oraz szarej cegły. Uroku bryle dodaje kopertowy dach, który oprócz walorów estetycznych ma jeszcze inną zaletę - cechuje się wysoką odpornością na niesprzyjające działanie silnych podmuchów wiatru.

Grupa budujących - Budujemy Elki
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Elki, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Elka. Dołącz do grupy - czekamy na Ciebie :) W grupie zawsze raźniej.

Inne wersje

Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Elka 2 86 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Elka 5 98 m2
Pokoje 3| Łazienki 0| Garaż 0
Elka 2 dr-ST 87 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Elka 3 91 m2

Projekty podobne

Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Umbra 88 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Decyma 2 98 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Fistaszek 2 81 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Fistaszek 81 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń