Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Więźba dachowa
wypełnij
Pokrycie dachowe
wypełnij
Blacha na rąbek
wypełnij
System grzewczy
wypełnij
Zmiany w projekcie
wypełnij
Opis do projektu Elka 3
Elka 3 to niewielki projekt domu parterowego, w którym wygodę użytkowania odnajdzie 3 – 4-osobowa rodzina. Pomimo niewielkiej powierzchni, projekt zalicza się bowiem do kategorii projektów domów do 100 m2, w układzie funkcjonalnym zostało uwzględnione wszystko czego może potrzebować współczesna rodzina. Prosta bryła, niskie koszty budowy oraz szybki czas realizacji to tylko niektóre zalety projektu.
Prosta bryła w nowoczesnym wydaniu Projekt domu Elka 3 zaprojektowano na rzucie prostokąta i przykryto kopertowym dachem. Klasyczna biała elewacja idealnie kontrastuje z ceglaną dachówką. Elementem wyróżniającym budynek jest wykorzystanie na elewacji jasnych płytek elewacyjnych oraz szalówki w kolorze naturalnego drewna. Taki dobór materiałów elewacyjnych ociepla dom, dając wrażenie większej przytulności. Pomimo, że projekt domu Elka 3 można zaliczyć do projektów domów nowoczesnych, świetnie wpisze się zarówno w miejski, jak i wiejski krajobraz.
Tani w budowie i użytkowaniu Projekt domu Elka 3 będzie idealny dla młodego małżeństwa lub osób starszych na emeryturze. Niewątpliwie jednym z największych atutów projektu są niskie koszty budowy oraz niewielkie koszty późniejszej eksploatacji. Projekt domu Elka 3 to również szybki czas budowy. Projekt posiada więźbę dachową w technologii Mitek, co dodatkowo przyspiesza jego realizację. Projekt należy do grupy projektów domów do 250 tys. zł, a więc stanowi doskonałą alternatywę dla mieszkania w bloku.
Przejrzysty układ funkcjonalny Układ funkcjonalny domu został podzielony na dwie strefy użytkowe ulokowane po przeciwległych stronach domu. Część dzienną tworzą przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia ze spiżarnią. Część nocna to dwie wygodne sypialnie oraz wspólna łazienka. Autor projektu wygospodarował również miejsce na niewielką garderobę ulokowaną przy wiatrołapie. Układ funkcjonalny dopełnia kotłownia zaprojektowana pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe lub paliwo stałe, do wyboru przez inwestora. Kotłownia posiada niezależne wyjście na zewnątrz, co w przypadku projektów domów z kotłownią na paliwo stałe, ułatwia wnoszenie opału.
Grupa budujących - Budujemy Elki Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Elki, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Elka. Dołącz do grupy - czekamy na Ciebie :) W grupie zawsze raźniej.
Witam. Ja z męzem jesteśmy na etapie adaptacji projektu. Niedługo mam zamiar założyć bloga na mojabudowa.pl więc będę starć się pisać na bieżąco co i jak :-)
Wojciech
Wojciech Małecki
Krzysztof
witam czy ktos juz korzystal z tego projektu?
Lista kategorii, w których można znaleźć projekt Elka 3
Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail. Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.
Zostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, jaki jest termin ukończenia projektu.
Jeśli zostawisz nam swój adres e-mail, otrzymasz powiadomienie o dostępności projektu Elka 3. W momencie gdy projekt będzie gotowy wyślemy Ci wiadomość.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 577 007 206
Wprowadzenie zmian w projekcie gotowym jest możliwe. Nasza pracownia wyraża bezpłatną zgodę na następujące zmiany:
dostosowanie fundamentów do warunków geotechnicznych w miejscu posadowienia budynku
realizacja budynku w lustrzanym odbiciu
zmiana technologii wykonania domu: materiałów ściennych, izolacyjnych i wykończeniowych przy spełnieniu wymaganych normą własności użytkowych ścian
zmiany wymiarów rzutu poziomego budynku w granicach 5%
zmiana rodzajów stropów przy zachowaniu układu konstrukcyjnego oraz wymaganej wytrzymałości
zmiana pokrycia dachowego na ciężkie po dostosowaniu konstrukcji budynku do zwiększonego ciężaru pokrycia dachowego
zmiana kąta nachylenia dachu w granicach 5 °
podpiwniczenie budynku lub rezygnacja z podpiwniczenia
zmiana lokalizacji ścian działowych i wewnętrznych otworów drzwiowych (przy zachowaniu nośności elementów konstrukcyjnych budynku)
zmiana wykonania wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych zgodnie z uzyskanymi warunkami zapewnienia dostaw mediów do budynku mieszkalnego
zmiana ilości, wielkości i usytuowania otworów okiennych i drzwiowych
Inne zmiany, które nie zostały uwzględnione w standardowej zgodzie wymagają odrębnej zgody pracowni. Prosimy o ich podanie podczas składania zamówienia na projekt.
Witam. Ja z męzem jesteśmy na etapie adaptacji projektu. Niedługo mam zamiar założyć bloga na mojabudowa.pl więc będę starć się pisać na bieżąco co i jak :-)
Wojciech Małecki
witam czy ktos juz korzystal z tego projektu?