Projekt domu Imbir 2
ten projekt w ciągu 7 dni
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 55.07 m²
- powierzchnia garażu 19.84 m²
- powierzchnia zabudowy 100.85 m²
- powierzchnia dachu 147.00 m²
- kubatura 356.00 m³
- wysokość 6.15 m
- EP 69.34 kWh/(m²rok)
Technologia wykonania
dach: | dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30° |
stropy: | belki drewniane + wełna mineralna |
ściany: | 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian |
ogrzewanie: | gazowe, na paliwo stałe |
stolarka: | brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann |
Rysunki szczegółowe
Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.
Koszty budowy
Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Imbir 2.
Zadzwoń: 577 007 206
Cena kosztorysu dla projektu Imbir 2 wynosi 500 zł.
Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.
Kosztorys budowlany zawiera:- tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
- przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
- zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
- zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
- zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.
Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.
wycena budowy domu



Zapytaj o bezpłatną wycenę
Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.
Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.





Dodatki do projektu
Opis do projektu Imbir 2
Imbir 2 to projekt domu parterowego o gabarytach mieszkania, zaprojektowany z myślą o potrzebach 2-osobowej rodziny, która pragnie się cieszyć niczym nieskrępowaną swobodą. Program funkcjonalny jest przejrzysty i optymalnie zaprojektowany. Zwarta bryła, dwuspadowy dach, garaż w bryle budynku czynią dom tanim w realizacji. Jest to bez wątpienia projekt godny polecenia jako alternatywa dla małego mieszkania w budynku wielorodzinnym. We wnętrzu znajdziemy otwartą strefę dzienna z salonem, jadalnią oraz kuchnią. Z salonu znajduje się wyjście na sporej wielkości taras umożliwiający relaks na świeżym powietrzu. W projekcie znajduje się również sypialnia, która pomieści dużą szafę w zabudowie oraz funkcjonalna łazienka. W bryłę budynku został wkomponowany jednostanowiskowy garaż z przejściem do kotłowni. Ze względu na sporą kotłownię można zastosować ogrzewanie na paliwo stałe.
Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie Imbir 2 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.
Pani Sylwio doprojektowanie poddasza użytkowego w tym projekcie wiąże się z koniecznością wprowadzenia istotnych zmian w projekcie, których koszt może okazać się nieporównywalny z ceną projektu. Konieczne jest przeprojektowanie stropu oraz wygospodarowanie miejsca na klatkę schodową na parterze. Są to istotne zmiany konstrukcyjne. Zalecam wybór gotowego projektu z poddaszem. W wiadomości prywatnej wysłałam Pani propozycje niedużych domów z poddaszem i garażem w bryle budynku.
czy jest mozliwosc zmodyfikowania projektu o poddasze użytkowe ??/
Pani Joanno strop jak najbardziej można zmienić. Zmiany należałoby dokonać na etapie adaptacji projektu z architektem miejscowym
Bardzo ładny dom, wystarczający dla pary, proszę podać czy mogę zrobić strop betonowy gęstożebrowy?
Ciekawy projekt, jestem zainteresowana.Proszę podać koszt budowy , stan surowy zamknięty.
Witam, rysunki szczegółowe przesłałam Panu na prywatny adres. Niestety nadal nie mamy opracowanego kosztorysu tego domu. Dla orientacji można się posłużyć kosztorysem domu IMBIR.
Pozytywny, chce otrzymać więcej informacji jestem zainteresowany Pozdrawiam
Witam, niestety nie mamy sporządzonego szczegółowego kosztorysu tego domu. Dla szacunkowego określenia kosztów budowy można posłużyć się kosztorysem domu IMBIR. Koszt m2 powierzchni użytkowej domu będzie się wahał między 2100-3000zł.
Jaki jest koszt budowy?
Bardzo dobry układ nadaje sie do adaptacji i po podniesieniu wysokości (ściana kolankowa min 0,5m) na adaptację na poddasze uzytkowe w późniejszym terminie. Jestem sam wstępnie zainteresowany tym projektem.