przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 950 zł 4 650 zł
miniaturka

Projekt domu Pogodny 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 950 zł 4 650 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
418
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Pogodny 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Pogodny 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Pogodny 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 150.35 m²
 • powierzchnia garażu 23.46 m²
 • powierzchnia zabudowy 142.19 m²
 • powierzchnia dachu 188.69 m²
 • kubatura 881.94 m³
 • wysokość 8.08 m
 • min. gabaryty działki 25.72 × 17.38 m
 • EP 21.66 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: na paliwo stałe, gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux,
brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Pogodny 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Pogodny 2 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Pogodny 2

POGODNY 2 to projekt domu z kolekcji domów inspirowanych nowoczesnymi stodołami. Projekt ten charakteryzuje się prostą bryłą budynku i drewnianą elewacją pięknie współgrającą z dachem pokrytym antracytową blachą. Z zewnątrz projekt domu POGODNY 2 kusi licznymi przeszkleniami od strony salonu, przestrzennym tarasem wyłożonym drewnianymi panelami oraz rozległym balkonem na użytkowym poddaszu. Spoglądając na prezentowaną wizualizację nie sposób jest powstrzymać pojawiającą się chęć eksploracji jego bogatego i funkcjonalnego wnętrza.

Co kryje się w środku?
Ogromny atut tego projektu to rozległy salon z licznymi przeszkleniami przyjemnie doświetlającymi wnętrze i umożliwiającymi podziwianie malowniczych zachodów słońca w gronie bliskich. W strefie dziennej znajdzie się przestrzeń na duży stół z krzesłami i kącik wypoczynkowy w pobliżu kominka. Salon został połączony z otwartą kuchnią, w której nie zabraknie miejsca na przeprowadzanie kuchennych rewolucji. Dopełnieniem przestrzeni kuchennej jest barek śniadaniowy z widokiem na ogród oraz spiżarnia. Strefę dzienną uzupełnia rozległy taras. Pozostałą część parteru stanowi komfortowa łazienka w której znalazło się miejsce również na prysznic,  kotłownia i jednostanowiskowy garaż. Nieopodal wejścia głównego znajdują się schody prowadzące do części użytkowej poddasza.

Atuty poddasza
Na poddaszu znajdują się trzy spore sypialnie i dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję gabinetu czy też pokoju gościnnego. Główna sypialnia została wyposażona w dwie garderoby, co zapewni większy komfort podczas porannych przygotowań jej użytkownikom. W pobliżu schodów ulokowana została okazałych rozmiarów łazienka z miejscem na wszystkie potrzebne elementy wyposażenia. Bez problemu zmieszczą się w niej dwie umywalki, wanna z jacuzzi oraz prysznic. Po przeciwnej stronie poddasza zaprojektowane zostały dwie dodatkowe, przestrzenne sypialnie. Co ciekawe, jedna z nich posiada specjalnie wydzieloną strefę przeznaczoną do pracy.Taki układ funkcjonalny z pewnością zadowoli rodziców użytkujących główną sypialnię i szukających chwili wytchnienia w domowym zaciszu, z dala od pełnych energii, żądnych przygód pociech.

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie POGODNY 2 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie VELUX posiada duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie POGODNY 2 został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Więcej projektów w stylu nowoczesnej stodoły znajdziesz TUTAJ

 

 

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Pogodny 138 m2

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 7 119 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 0
Daktyl 133 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Weranda dr-S 111 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 2 90 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń