przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
5 350 zł 5 050 zł
miniaturka

Projekt domu Szpak 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
5 350 zł 5 050 zł
Realizacja zamówienia w 5-7 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
126
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Szpak 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Szpak 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Szpak 2 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 170.68 m²
 • powierzchnia garażu 38.56 m²
 • powierzchnia zabudowy 199.89 m²
 • powierzchnia dachu 357.00 m²
 • kubatura 625.00 m³
 • wysokość 8.40 m
 • min. gabaryty działki 30.54 × 30.14 m
 • EP 68.63 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blachodachówka, kąt nachylenia 45°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek z betonu komórkowego SOLBET 24 cm + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Szpak 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Szpak 2 wynosi 800 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Szpak 2

Szpak 2 to projekt domu z użytkowym poddaszem, którego układ funkcjonalny został podzielony pomiędzy dwa budynki połączone ze sobą łącznikiem. Główny budynek mieszkalny charakteryzuje się zwartą bryłą, która została zwieńczona dwuspadowym dachem. Projekt wyróżnia się stylowym, tradycyjnym wykończeniem elewacji, który podkreślają okna ze szprosami oraz drewniane okiennice. Jasny tynk dodaje lekkości i w połączeniu z szarą blachodachówką tworzy efektowną całość.

Bogaty układ funkcjonalny w dwóch budynkach
Jest to tradycyjny projekt domu, którego wejście główne zostało zadaszone, tworząc reprezentacyjny ganek z drewnianymi kolumnami. W części dziennej na parterze znajduje się przestronny salon, który pomieści wygodne sofy, idealne do wypoczynku przed kominkiem i kinem domowym. W częściowo zamkniętej kuchni zaprojektowano funkcjonalny układ szafek oraz wygodny blat roboczy. Tuż obok wygospodarowano miejsce na jadalnię. Dodatkowy pokój na parterze, sprawdzi się zarówno jako gabinet jak i sypialnia dla gości. W jego pobliżu zaprojektowano łazienkę z prysznicem. Bardzo interesująco prezentuje się zadaszony taras, który doskonale sprawdzi się jako letni salon na świeżym powietrzu, płynnie połączony ze strefą dzienną domu. Zadaszenie nad tarasem, podobnie jak przy wejściu głównym, również zostało wsparte na drewnianych kolumnach, zaś drewniane, białe balustrady dodatkowe podkreślają wyjątkowy charakter domu. W części nocnej na poddaszu znajdują się trzy pokoje, garderoba oraz łazienka z narożną wanną. Doskonałe doświetlenie strefy nocnej zapewniają okna połaciowe oraz okna w ścianach szczytowych. Program funkcjonalny w budynku głównym uzupełnia kotłownia, która jest połączona z łącznikiem prowadzącym do części gospodarczej.

Budynek gospodarczy z możliwością prowadzenia działalności
Łącznik pomiędzy dwoma budynkami posiada praktyczne wejście zewnętrzne od strony ogrodu, które umożliwia łatwy dostęp do części gospodarczej. Jest to parterowy budynek podzielony na dwie części. W jednej z nich zaprojektowano dwustanowiskowy garaż z kanałem samochodowym dla miłośników motoryzacji. Drugą część stanowi duże pomieszczenie gospodarcze z dodatkowym wejściem od strony frontowej. Znajduje się tam również nieduży, zadaszony taras w podcieniu. Budynek gospodarczy idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej lub można go przekształcić na część mieszkalną pod wynajem. Ze względu na sporą powierzchnię użytkową projekt zaliczamy do kategorii projekty dużych domów powyżej 140 m2

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie Szpak 2 został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Szpak dr-S 142 m2

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Jagodowy 2 dr-T 169 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Jagodowy dr-S 164 m2
Pokoje 8| Łazienki 3| Garaż 2
Karmin 2 199 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Wolta 158 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń