przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 750 zł 4 450 zł
miniaturka

Projekt domu Malutki 3

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 750 zł 4 450 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
144
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Malutki 3 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Malutki 3 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Malutki 3 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 90.25 m²
 • powierzchnia zabudowy 70.61 m²
 • powierzchnia dachu 122.21 m²
 • kubatura 435.00 m³
 • wysokość 8.65 m
 • min. gabaryty działki 19.85 × 17.05 m

Technologia wykonania

dach: blachodachówka płaska modułowa Ruukki Hyygge, kąt nachylenia 45°
stropy: żelbetowe
ściany: 2-warstwowe - bloczki z betonu komórkowego + wełna mineralna ISOVER
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Malutki 3.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Malutki 3 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Malutki 3

Projekt domu MALUTKI 3 onieśmiela swoją aranżacją zewnętrzną powstałą poprzez połączenie prostoty z oryginalnością. Jest propozycją z kolekcji domów w stylu nowoczesnej stodoły. Na powierzchni 90 mkw. zaplanowano program użytkowy, który zapewni komfort 3-4-osobowej rodzinie.

Dom z użytkowym poddaszem
Obecność dwóch poziomów w projekcie domu pozwoliła stworzyć w pełni przemyślany układ funkcjonalny, który cechuje optymalne wykorzystanie przestrzeni i dopasowanie do potrzeb współczesnych inwestorów. Strefa dzienna znajduje się na parterze, a sypialnie – na poddaszu. Wyraźne wyodrębnienie stref funkcjonalnych jest najlepszym rozwiązaniem dla dużych rodzin.

Część dzienna w projekcie domu
Po wejściu do domu znajdziemy się w praktycznym przedsionku, z którego jest dostęp do kotłowni. Idąc dalej zobaczymy wydzieloną kuchnię, łazienkę i duży salon po przeciwległej stronie domu. W przestrzeni kuchennej znalazło się miejsce na liczne blaty kuchenne i barek śniadaniowy. Centrum życia domowników stanowi salon, idealny na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Jest on maksymalnie doświetlony i uwzględnia przestrzeń na duży stół jadalniany. Zimowe wieczory umili kominek, a letnie popołudnia - zadaszony taras w formie werandy okalającej budynek z dwóch stron.

Projekt domu dla 4-osobowej rodziny
Na poddaszu zaprojektowano 3 sypialnie i rodzinną łazienkę. Sypialnia gospodarzy posiada dostęp do własnej garderoby i przestronnego balkonu, który będzie świetnym miejscem do podziwiania zachodów słońca i sposobem na poranne orzeźwienie tuż po wstaniu z łóżka. Mieszkańcy dwóch pozostałych sypialni również będą mogli czerpać radość z posiadania własnego balkonu, ponieważ architekci ulokowali drugą loggię po przeciwnej stronie budynku.

Oryginalne wykończenie elewacji
Jak przystało na domy w stylu nowoczesnej stodoły, projekt domu charakteryzuje prosta forma architektoniczna zwieńczona dwuspadowym dachem bez okapów. Jasna blacha na rąbek okrywająca dach i część elewacji kreuje niesamowity efekt estetyczny. Uzupełniają go drewniane panele elewacyjne w pięknym, naturalnym odcieniu. Cała kompozycja jest bardzo elegancka i dzięki dużej ilości elementów drewnianych tworzących wykończenie budynku, w wyraźny sposób nawiązuje on do natury, dlatego też projekt idealnie wpisze się w każdy krajobraz – zarówno miejski jak i wiejski.

Grupa budujących - Budujemy Malutkiego
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Malutkiego, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Malutki.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Malutki 6 92 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 7 119 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 5 122 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki dr-S 79 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 1
Mandarynka 70 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 0
Limonka 61 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń