BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Pliszka 2 dr-T

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 000 zł 2 700
Realizacja zamówienia w ciągu 24H
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny
arch. Justyna Rozbicka - MTM STYL
Porozmawiajmy o projekcie
arch. Justyna Rozbicka

577 007 517

577 007 517

lub
wyślij pytanie
51
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Pliszka 2 dr-T - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Pliszka 2 dr-T - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Pliszka 2 dr-T - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 126.70 m²
 • powierzchnia zabudowy 89.23 m²
 • powierzchnia dachu 162.00 m²
 • kubatura 589.00 m³
 • wysokość 8.81 m
 • min. gabaryty działki 17.71 × 20.88 m
 • EP 2017 59.18 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blachodachówka, kąt nachylenia 42°
stropy: na belkach drewnianych
ściany: szkielet drewniany
ogrzewanie: gazowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
bezpłatna
wycena budowy domu

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Pliszka 2 dr-T.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Pliszka 2 dr-T wynosi 390 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Zmiany
w projekcie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 390
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Pliszka 2 dr-T


Pliszka 2 DR-T to wariant innego projektu z naszej oferty o nazwie Pliszka. Od pierwowzoru różni się mniejszą bryłą, co wynika z braku w jej obrębie garażu. Prezentowany projekt jest doskonałą propozycją dla inwestorów, którzy szukają projektów domów na wąską działkę. Dom wybudowany według projektu Pliszka 2 DR-T z powodzeniem wpisze się w nieruchomość gruntową o szerokości nieprzekraczającej 18 m. 


Podobieństwa i różnice
Na czym polegają różnice między tym projektem a domem o nazwie Pliszka? Autor przewidział inny niż w wersji podstawowej materiał oraz kolorystykę pokrycia dachowego. W tym przypadku zastosowano brązową blachodachówkę. Konstrukcja wspierająca ganek jest zdecydowanie lżejsza, a podmurówka zyskała kolor jasnego piaskowca. Charakterystyczne obramowanie otworów okiennych oraz drzwi zewnętrznych nadaje budynkowi charakteru i sprawia, że staje się on bardziej wyrazisty, a jednocześnie eliminuje konieczność stosowania dekoracyjnych materiałów na elewacji.


Informacje ogólne o projekcie
Pliszka 2 DR-T należy do kategorii projektów domów z użytkowym poddaszem . Pomimo niedużego metrażu będzie w stanie zapewnić komfort 5-osobowej rodzinie. Zastosowane w projekcie detale architektoniczne –obramowania otworów okiennych; nieduży ganek osłaniający strefę wejścia oraz ryzalit w kształcie trapezu – podnoszą atrakcyjność bryły i nadają budynkowi dworkowego wyglądu.


Układ pomieszczeń parteru
Układ pomieszczeń mieszkalnych w projekcie Pliszka 2 DR-T jest identyczny z tym, jaki autor zaproponował w projekcie stanowiącym jego pierwowzór. Na parterze zaproponowano otwartą strefę dzienną z dużym salonem i jadalnią, których przestrzeń przechodzi naturalnie w otwartą kuchnię oraz strefę wejścia i prowadzące na poddasze schody. Na granicy salonu oraz kuchni zaprojektowano ściankę, która wizualnie oddziela oba pomieszczenia, ale ich nie zamyka. Atrakcyjność wnętrza podnosi usytuowany centralnie kominek oraz taras, na który można wyjść z jadalni.
Na parterze autor projektu przewidział też jeden pokój, który w zależności od potrzeb inwestora, może posłużyć jako sypialnia albo gabinet. Sporych rozmiarów łazienka pozwoli zaaranżować wnętrze z prysznicem.
Strefa nocna na poddaszu
Na poddaszu domu zostały zaprojektowane trzy sypialnie. Dwie z nich zyskały dostęp do niedużego balkonu. Ich zaletą jest spory metraż i ustawne wnętrze. Trzecia sypialnia jest nieco mniejsza, ale również daje dużo możliwości aranżacyjnych. Obok niej autor projektu przewidział dostępną z przedpokoju garderobę. Układ funkcjonalny dopełnia duża, rodzinna łazienka, w której inwestor może zaaranżować komfortową strefę kąpielową.

Inne wersje

 • Pliszka 4 125 m2
 • Pliszka 131 m2
 • Pliszka 2 124 m2
 • Pliszka 2 dr-S 125 m2
więcej

Projekty podobne

 • Arnika 2 dr-T 135 m2
 • Anka dr-ST 116 m2
 • Indygo 2 dr-T 135 m2
 • Dudek 2 dr-T 142 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
Nikt jeszcze nie ocenił tego projektu