przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 150 zł 3 800 zł
miniaturka

Projekt domu Pliszka 2 dr-T

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 150 zł 3 800 zł
Realizacja zamówienia w 5-7 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
63
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Pliszka 2 dr-T - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Pliszka 2 dr-T - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Pliszka 2 dr-T - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 126.70 m²
 • powierzchnia zabudowy 89.23 m²
 • powierzchnia dachu 162.00 m²
 • kubatura 589.00 m³
 • wysokość 8.81 m
 • min. gabaryty działki 17.71 × 20.88 m
 • EP 59.18 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blachodachówka, kąt nachylenia 42°
stropy: na belkach drewnianych
ściany: szkielet drewniany
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Pliszka 2 dr-T.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Pliszka 2 dr-T wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Pliszka 2 dr-T


Pliszka 2 DR-T to wariant innego projektu z naszej oferty o nazwie Pliszka. Od pierwowzoru różni się mniejszą bryłą, co wynika z braku w jej obrębie garażu. Prezentowany projekt jest doskonałą propozycją dla inwestorów, którzy szukają projektów domów na wąską działkę. Dom wybudowany według projektu Pliszka 2 DR-T z powodzeniem wpisze się w nieruchomość gruntową o szerokości nieprzekraczającej 18 m. 


Podobieństwa i różnice
Na czym polegają różnice między tym projektem a domem o nazwie Pliszka? Autor przewidział inny niż w wersji podstawowej materiał oraz kolorystykę pokrycia dachowego. W tym przypadku zastosowano brązową blachodachówkę. Konstrukcja wspierająca ganek jest zdecydowanie lżejsza, a podmurówka zyskała kolor jasnego piaskowca. Charakterystyczne obramowanie otworów okiennych oraz drzwi zewnętrznych nadaje budynkowi charakteru i sprawia, że staje się on bardziej wyrazisty, a jednocześnie eliminuje konieczność stosowania dekoracyjnych materiałów na elewacji.


Informacje ogólne o projekcie
Pliszka 2 DR-T należy do kategorii projektów domów z użytkowym poddaszem . Pomimo niedużego metrażu będzie w stanie zapewnić komfort 5-osobowej rodzinie. Zastosowane w projekcie detale architektoniczne –obramowania otworów okiennych; nieduży ganek osłaniający strefę wejścia oraz ryzalit w kształcie trapezu – podnoszą atrakcyjność bryły i nadają budynkowi dworkowego wyglądu.


Układ pomieszczeń parteru
Układ pomieszczeń mieszkalnych w projekcie Pliszka 2 DR-T jest identyczny z tym, jaki autor zaproponował w projekcie stanowiącym jego pierwowzór. Na parterze zaproponowano otwartą strefę dzienną z dużym salonem i jadalnią, których przestrzeń przechodzi naturalnie w otwartą kuchnię oraz strefę wejścia i prowadzące na poddasze schody. Na granicy salonu oraz kuchni zaprojektowano ściankę, która wizualnie oddziela oba pomieszczenia, ale ich nie zamyka. Atrakcyjność wnętrza podnosi usytuowany centralnie kominek oraz taras, na który można wyjść z jadalni.
Na parterze autor projektu przewidział też jeden pokój, który w zależności od potrzeb inwestora, może posłużyć jako sypialnia albo gabinet. Sporych rozmiarów łazienka pozwoli zaaranżować wnętrze z prysznicem.
Strefa nocna na poddaszu
Na poddaszu domu zostały zaprojektowane trzy sypialnie. Dwie z nich zyskały dostęp do niedużego balkonu. Ich zaletą jest spory metraż i ustawne wnętrze. Trzecia sypialnia jest nieco mniejsza, ale również daje dużo możliwości aranżacyjnych. Obok niej autor projektu przewidział dostępną z przedpokoju garderobę. Układ funkcjonalny dopełnia duża, rodzinna łazienka, w której inwestor może zaaranżować komfortową strefę kąpielową.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Pliszka 4 125 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Pliszka 131 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Pliszka 2 124 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Pliszka 2 dr-S 125 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Arnika 2 dr-T 135 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Anka dr-ST 116 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Indygo 2 dr-T 135 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Dudek 2 dr-T 142 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń