przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne Komentarze
3 850 zł
miniaturka

Projekt domu Teo 2

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
3 850 zł
Realizacja zamówienia w 30 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
37
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Teo 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Teo 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Teo 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 86.70 m²
 • powierzchnia garażu 19.20 m²
 • powierzchnia zabudowy 104.50 m²
 • powierzchnia dachu 141.00 m²
 • kubatura 430.00 m³
 • wysokość 8.50 m
 • min. gabaryty działki 19.30 × 20.90 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek TERMALICA 24 + styropian
ogrzewanie:

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Teo 2.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Teo 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Teo 2 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Teo 2

TEO to niewielki (86,7 m2) dom mieszkalny przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni zaprojektowano bogaty program funkcjonalny. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz duże wielofunkcyjne pomieszczenie gospodarcze, które z powodzeniem może zostać zaadaptowane na kotłownię na paliwo stałe. Na poddaszu znajduje się funkcjonalna łazienka oraz trzy sypialnie. Sypialnia rodziców dodatkowo posiada oddzielną garderobę. TEO to dom o prostej bryle, której elementem charakterystycznym jest dostawiony do bocznej ściany budynku jednostanowiskowy garaż, stanowiący niezależną konstrukcję. Garaż może być dostawiony do głównej bryły domu nawet po jego wybudowaniu. Takie rozwiązanie powoduje zmniejszenie strat ciepła, a co za tym idzie polepsza bilans energetyczny budynku. TEO jest również pewnego rodzaju zaproszeniem do zabawy w architekturę. Projekt posiada kilka rozwiązań stylistycznych elewacji. Dzięki takiemu podejściu inwestor może wybrać projekt, który najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom, gustom oraz idealnie komponuje się z otoczeniem. Do rodziny projektu TEO należą również projekty: NEO, ZEO charakteryzujące się specyficzną architekturą oraz rozwiązaniami funkcjonalnymi.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Teo 4 87 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Teo 5 87 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Teo 87 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Teo 3 87 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Mirabelka 117 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Groszek 80 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Zeo 97 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Zeo 2 95 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Ewa Tarnowska-Wrona MTM STYL

Koszty szacunkowe na podstawie projektów podobnych wynoszą: system zlecony 234.326 zł ;system gospodarczy 184.712 zł. Proszę tylko pamiętać, iż podane koszty nie są właściwym kosztorysem i mogą się różnić od rzeczywistych cen. Podane ceny są cenami netto i nie zawierają cen instalacji. Mamy nadzieję, iż to pomoże Państwu ocenić przybliżone koszty realizacji.

Ireneusz

Dziękuję za odpowiedź. Taki szacunkowy kosztorys często przy projektach jest podawany. To znacznie ułatwia wstępną weryfikację czy możemy się w przybliżonej kwocie zamknąć. Pozdrawiam.

Ewa Tarnowska-Wrona MTM STYL

Kosztorysy, które posiadamy w sprzedaży są opracowywane na podstawie naszej dokumentacji projektowej przez firmę kosztorysową. Nie jesteśmy firmą wykonawczą, więc nie jesteśmy w stanie sami oszacować kosztów budowy. Kosztorys budowlany jest produktem, który sprzedajemy dlatego też jest pobierana za niego opłata. W cenie jest pełny kosztorys inwestorski z wyszczególnieniem każdego materiału oraz robocizny, zaś na stronie podajemy podsumowanie poszczególnych pozycji z kosztorysu w celach informacyjnych. Proszę wziąć pod uwagę fakt, iż projekt Teo 2 jest projektem w przygotowaniu co oznacza, iż jest w fazie koncepcji. Do takich projektów nie jesteśmy w stanie podać kosztów budowy przed ukończeniem projektu. Mogę co najwyżej podać szacunkowe koszty budowy opracowane na podstawie kosztorysów do projektów podobnych.

Ireneusz

Projekt bardzo ciekawy. Chciałem wziąć go pod uwagę, ale brak kosztów budowy mnie zniechęcił. Według mnie odpłatny kosztorys budowy to naciąganie na kasę. Skoro przedmiotem sprzedaży jest projekt to absurdalne jest branie pieniędzy za informację o kosztach. Zapłać za to, żeby się dowiedzieć ile coś kosztuje? Może w sklepach powinna być opłata za informację o cenie towaru. Pozdrawiam.

Lukas

Mały, nowoczesny i bardzo dobrze przemyślany projekt