koszyk
lupka

Projekt domu Teo 2

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
Projekt domu
Teo 2
4 549 zł 4 199 zł
Najniższa cena 30 dni przed promocją 4049 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Projekt w niższej cenie
Sprawdź
 • Dostępny w 2-3 dni
 • Bezpłatna wysyłka
 • Zwrot/wymiana 14 dni

Porozmawiaj o projekcie

wyślij pytanie

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 89.00 m²
 • powierzchnia garażu 19.08 m²
 • powierzchnia zabudowy 91.77 m²
 • powierzchnia dachu 141.00 m²
 • kubatura 280.61 m³
 • wysokość 8.56 m
 • min. gabaryty działki 19.24 × 20.89 m

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: jednorodzinny z użytkowym poddaszem
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian Termo Organika
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 45°
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Parter

Projekt domu Teo 2 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Teo 2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Teo 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie
radaptacja projektu ikona

Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki

W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.


Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.

Wyślij pytanie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Teo 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Teo 2 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Bezpłatny PAKIET DODATKÓW

dodatek Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna
Charakterystyka energetyczna
dodatek Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
dodatek Dziennik budowy
Dziennik budowy
dodatek BIOZ
BIOZ

Dodatki w DOBREJ CENIE

Zamów razem z projektem
dodatek Kosztorys budowlany
Kosztorys budowlany
600
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
1365
dodatek Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
682
dodatek Schemat szamba
Schemat szamba
70zł 60
dodatek Projekt altanki
Projekt altanki
420
dodatek Projekt garażu
Projekt garażu
840
dodatek Gotowe moduły ogrodów
Gotowe moduły ogrodów
80
dodatek Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji
660zł 460
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Teo 2

TEO 2 to niewielki projekt domu z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Jest to dom o prostej bryle, której elementem charakterystycznym jest dostawiony do bocznej ściany budynku jednostanowiskowy garaż, stanowiący niezależną konstrukcję. Garaż może być dostawiony do głównej bryły domu nawet po jego wybudowaniu. Takie rozwiązanie powoduje zmniejszenie strat ciepła, a co za tym idzie polepsza bilans energetyczny budynku.

Minimalistyczna seria projektów TEO
Projekt domu TEO 2 wyróżnia się prosta bryłą przykrytą dwuspadowym dachem bez okapów. Biała elewacja z dużymi przeszkleniami i prostym dachem przykrytym blachą na rąbek w grafitowym odcieniu podkreślają minimalistyczny charakter budynku nawiązujący do stylu nowoczesnej stodoły. Projekt posiada kilka rozwiązań stylistycznych elewacji. Dzięki takiemu podejściu inwestor może wybrać projekt, który najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom, gustom oraz idealnie komponuje się z otoczeniem. Do rodziny projektów TEO należą również projekty: NEO oraz ZEO charakteryzujące się oryginalną architekturą oraz rozwiązaniami funkcjonalnymi.

Bogaty program funkcjonalny
Na stosunkowo niewielkiej powierzchni użytkowej (89 m2) zaprojektowano bogaty program funkcjonalny. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz duże wielofunkcyjne pomieszczenie gospodarcze, które z powodzeniem może pełnić funkcję kotłowni gazowej oraz pralni. Może ono zostać również zaadaptowane na kotłownię na paliwo stałe. Na poddaszu znajduje się funkcjonalna strefa prywatna domowników. Zaprojektowano w niej trzy wygodne sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Sypialnia rodziców dodatkowo posiada oddzielną garderobę. Wszystkie sypialnie posiadają wysokie okna w postaci portfenetrów ze szklanymi balustradami, które idealnie doświetlają wnętrza.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie TEO 2 został  zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje projektu Teo 2

ZOBACZ WIĘCEJ

Projekty podobne do projektu Teo 2

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Ewa Tarnowska-Wrona MTM STYL

Koszty szacunkowe na podstawie projektów podobnych wynoszą: system zlecony 234.326 zł ;system gospodarczy 184.712 zł. Proszę tylko pamiętać, iż podane koszty nie są właściwym kosztorysem i mogą się różnić od rzeczywistych cen. Podane ceny są cenami netto i nie zawierają cen instalacji. Mamy nadzieję, iż to pomoże Państwu ocenić przybliżone koszty realizacji.

Ireneusz

Dziękuję za odpowiedź. Taki szacunkowy kosztorys często przy projektach jest podawany. To znacznie ułatwia wstępną weryfikację czy możemy się w przybliżonej kwocie zamknąć. Pozdrawiam.

Ewa Tarnowska-Wrona MTM STYL

Kosztorysy, które posiadamy w sprzedaży są opracowywane na podstawie naszej dokumentacji projektowej przez firmę kosztorysową. Nie jesteśmy firmą wykonawczą, więc nie jesteśmy w stanie sami oszacować kosztów budowy. Kosztorys budowlany jest produktem, który sprzedajemy dlatego też jest pobierana za niego opłata. W cenie jest pełny kosztorys inwestorski z wyszczególnieniem każdego materiału oraz robocizny, zaś na stronie podajemy podsumowanie poszczególnych pozycji z kosztorysu w celach informacyjnych. Proszę wziąć pod uwagę fakt, iż projekt Teo 2 jest projektem w przygotowaniu co oznacza, iż jest w fazie koncepcji. Do takich projektów nie jesteśmy w stanie podać kosztów budowy przed ukończeniem projektu. Mogę co najwyżej podać szacunkowe koszty budowy opracowane na podstawie kosztorysów do projektów podobnych.

Ireneusz

Projekt bardzo ciekawy. Chciałem wziąć go pod uwagę, ale brak kosztów budowy mnie zniechęcił. Według mnie odpłatny kosztorys budowy to naciąganie na kasę. Skoro przedmiotem sprzedaży jest projekt to absurdalne jest branie pieniędzy za informację o kosztach. Zapłać za to, żeby się dowiedzieć ile coś kosztuje? Może w sklepach powinna być opłata za informację o cenie towaru. Pozdrawiam.

Lukas

Mały, nowoczesny i bardzo dobrze przemyślany projekt