przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 650 zł 4 350 zł
miniaturka

Projekt domu Jemioła 4

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 650 zł 4 350 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
901
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Jemioła 4 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Jemioła 4 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 125.55 m²
 • powierzchnia garażu 21.81 m²
 • powierzchnia zabudowy 196.24 m²
 • powierzchnia dachu 268.07 m²
 • kubatura 695.00 m³
 • wysokość 6.95 m
 • min. gabaryty działki 28.98 × 18.38 m
 • EP 69.13 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: pompa ciepła
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Poziom cen: Sekocenbud III kw 2020, dostawcy, producenci
27%
61%
13%
stan zerowy
(fundamenty i ściany fundamentowe)
40 622 zł
stan surowy otwarty
(ściany konstrukcyjne i działowe, konstrukcja dachu z pokryciem)
196 385 zł
stolarka okienna i drzwiowa
87 425 zł
∑ =
stan surowy zamknięty
(bez instalacji)
324 433 zł
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House
Bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 500
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Jemioła 4

Projekt JEMIOŁA 4 jest propozycją nowoczesnego domu parterowego z jednostanowiskowym garażem. Dom zaprojektowano w stylu nowoczesnej stodoły, uwielbianym przez rzesze osób poszukujących swojego wymarzonego projektu domu. Na powierzchni użytkowej wynoszącej 125,55 m2 mieszczą się m.in. trzy sypialnie, w związku z tym dom będzie interesującą propozycją dla 4-5-osobowej rodziny.

Dom w stylu nowoczesnej stodoły
JEMIOŁA 4 jest bardzo wyrazistym przykładem stylu architektonicznego nazywanego modern barn house. Prosta bryła budynku utworzona na planie prostokąta, dwuspadowy dach bez okapów oraz oszczędne środki dekoracyjne tworzą minimalistyczny projekt domu, świetnie wpisującego się zarówno w krajobraz miejski, jak i wiejski. Jasny tynk oraz panele elewacyjne z naturalnego drewna nadają lekkości całej aranżacji zewnętrznej. Dom z pewnością przypadnie do gustu wszystkim koneserom nowoczesnej architektury.

Na pozór skromny projekt domu?
Od strony frontowej JEMIOŁA 4 sprawia wrażenie niczym niewyróżniającego się domu, ale wystarczy zerknąć na boczną elewację, aby zobaczyć jego piękno w pełnej krasie. Uzupełnieniem idei projektowej są niesamowite przeszklenia w postaci wysokich okien o geometrycznym kształcie, które idealnie komponują się z bryłą architektoniczną budynku. Stanowią one nie tylko ozdobę, ale również doświetlają wnętrze. Projekt urozmaica zachwycająca loggia z tyłu domu, mająca formę wnęki tworzącej zadaszony taras. Przytulną atmosferę podczas odpoczynku w ogrodzie podkreślą drewniane panele pokrywające całą tylną ścianę budynku od strony tarasu.

Funkcjonalne wnętrze
Program użytkowy projektu domu został podzielony na trzy części. Strefę dzienną tworzy rozległy salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Spiżarnia znajduje się obok kuchni i prowadzi do niej wejście z holu. Swojego rodzaju uzupełnieniem części dziennej jest taras oraz krajobraz wchodzący do wnętrza poprzez duże przeszklenia. Strefę nocną stanowią 3 sypialnie. Największa z nich została wyposażona w prywatną łazienkę oraz garderobę. JEMIOŁA 4 oferuje również 2 ogólnodostępne łazienki. Na strefę gospodarczą składa się pomieszczenie pomocnicze łączące wnętrze domu z garażem oraz kotłownia.

Nowoczesne technologie i niskie koszty realizacji
Wysoki strych daje pełną swobodę poprowadzenia wentylacji mechanicznej przewidzianej w dokumentacji projektowej. W prezentowanym projekcie domu zaproponowano także nowoczesne, energooszczędne ogrzewanie na pompę ciepła. Konstrukcja budynku jest bardzo prosta – została utworzona na planie prostokąta i zwieńczona dwuspadowym dachem. Takie rozwiązania są najszybsze i najtańsze w realizacji. Dom będzie świetną propozycją na działki z wjazdem od strony wschodniej lub południowej, wtedy salon usytuowany od strony południowej będzie odpowiednio doświetlony.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie JEMIOŁA 4 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Grupa budujących - Budujemy Jemiołę
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Jemiołę, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Jemioła.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 6 126 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 5 122 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 3 142 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 2 122 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki dr-S 79 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 2 90 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Opuncja 87 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 1
Mandarynka 70 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń