przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 650 zł 4 300 zł
miniaturka

Projekt domu Jemioła 6

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 650 zł 4 300 zł
Realizacja zamówienia w 5-7 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
472
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Jemioła 6 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Jemioła 6 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 125.55 m²
 • powierzchnia garażu 21.81 m²
 • powierzchnia zabudowy 196.24 m²
 • powierzchnia dachu 268.07 m²
 • kubatura 695.00 m³
 • wysokość 6.95 m
 • min. gabaryty działki 28.98 × 18.38 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: pompa ciepła

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Jemioła 6.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Jemioła 6.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Jemioła 6 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Jemioła 6

Jemioła 6 to parterowy projekt domu, który charakteryzuje się oryginalnym wyglądem elewacji oraz otwartą przestrzenią dzienną z tzw. wysokim sufitem. Projekt należy do kategorii projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły, który wyróżnia prostokątna bryła, przykryta dwuspadowym dachem bez okapów oraz wysokie przeszklenia.

Elewacja z drewna opalanego ogniem
Elewacja w projekcie Jemioła 6 została w zdecydowanej większości wykończona deskami opalanymi ogniem. Technika wypalania drewna, zwana Shou Sugi Ban, pochodzi z Japonii i  zyskuje coraz więcej zwolenników w Europie. Dzięki wypalaniu drewno staje się trwalsze, odporniejsze na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz biologicznych, takich jak: wiatr, wilgoć, szkodniki czy grzyby, a także zyskuje unikalny wygląd. W zależności od techniki wypalani, uzyskuje się inną fakturę drewna. W projekcie Jemioła 6, zastosowaliśmy deski z wyraźnymi spękaniami, podkreślającymi efekt opalania. Dla kontrastu ściana szczytowa z dużymi przeszkleniami została wykończona tradycyjną deską elewacyjną w naturalnym odcieniu. W połączeniu z dwuspadowym dachem w grafitowym odcieniu dom zyskuje niezwykle oryginalny charakter. W ofercie posiadamy projekt domu Jemioła 5, w którym również zastosowaliśmy deski opalane ogniem na elewacji, ale ich faktura jest bardziej delikatna i wyglądem przypomina stare drewno.

Otwarta przestrzeń dzienna
Jemioła 6 to nowoczesny projekt domu, który wyróżnia się nie tylko stylem wykończenia, ale również funkcjonalnym układem wnętrz. Przez wiatrołap, w którym przewidziano miejsce na pojemne szafy w zabudowie, wchodzimy do holu, który prowadzi do wielofunkcyjnej strefy dziennej. Przestronny salon z miejscem do wypoczynku przed kominkiem, płynnie łączy się z reprezentacyjną jadalnią, która jest częścią przestrzeni kuchennej. W kuchni zaprojektowano długi blat roboczy oraz wysoką zabudową. Obok kuchni znajduje się również pojemna spiżarnia z wejściem od strony holu. Otwarta przestrzeń umożliwia łatwą aranżację wnętrza, w tym możliwość wstawienia wyspy kuchennej z dodatkowym miejscem do spożywania posiłków. Strefa dzienna posiada tzw. wysoki sufit, który dodatkowo podkreśla wysokie geometryczne okno w salonie.

Prywatna strefa domowników
Funkcjonalny program wewnętrzny został podzielony na trzy strefy, które rozgranicza hol, biegnący wzdłuż budynku. Komfortową strefę nocną tworzą trzy wygodne sypialnie, rodzinna łazienka oraz toaleta. Główna sypialnia tworzy apartament gospodarzy z prywatną łazienką oraz garderobą. W projekcie przewidziano również wydzieloną strefę gospodarczą, którą tworzy jednostanowiskowy garaż z przejściem do pomieszczenia gospodarczego z dodatkowym wyjściem zewnętrznym. Nowoczesny styl wykończenia podkreślają wysokie przeszklenia, które stanowią nie tylko ozdobę budynku, ale również doświetlają wnętrze. Projekt urozmaica taras w formie loggi, na który prowadzą szerokie przeszklenia, umożliwiające mieszkańcom swobodną komunikację z ogrodem.

Grupa budujących - Budujemy Jemiołę
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Jemiołę, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Jemioła.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 5 122 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 4 126 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 3 142 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 2 122 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki dr-S 79 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 2 90 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Opuncja 87 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 1
Mandarynka 70 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń