koszyk
lupka

Projekt domu Jemioła 6

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Jemioła 6
4 749 zł 4 399 zł
Najniższa cena 30 dni przed promocją 4249 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Projekt w niższej cenie
Sprawdź
 • Dostępny w 24H
 • Bezpłatna wysyłka
 • Zwrot/wymiana 14 dni

Porozmawiaj o projekcie

wyślij pytanie

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 125.20 m²
 • powierzchnia garażu 21.78 m²
 • powierzchnia zabudowy 193.93 m²
 • powierzchnia dachu 271.29 m²
 • kubatura 543.20 m³
 • wysokość 7.42 m
 • min. gabaryty działki 29.05 × 18.45 m
 • EP 58.21 kWh/(m²rok)

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: jednorodzinny
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + wełna mineralna ISOVER
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Parter

Projekt domu Jemioła 6 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Jemioła 6 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie
radaptacja projektu ikona

Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki

W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.


Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.

Wyślij pytanie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Jemioła 6.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Jemioła 6 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Bezpłatny PAKIET DODATKÓW

dodatek Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna
Charakterystyka energetyczna
dodatek Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
dodatek Dziennik budowy
Dziennik budowy
dodatek BIOZ
BIOZ

Dodatki w DOBREJ CENIE

Zamów razem z projektem
dodatek Kosztorys budowlany
Kosztorys budowlany
600
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
1425
dodatek Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
712
dodatek Schemat szamba
Schemat szamba
70zł 60
dodatek Projekt altanki
Projekt altanki
420
dodatek Projekt garażu
Projekt garażu
840
dodatek Gotowe moduły ogrodów
Gotowe moduły ogrodów
80
dodatek Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji
780zł 580
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Jemioła 6

Jemioła 6 to parterowy projekt domu, który charakteryzuje się oryginalnym wyglądem elewacji oraz otwartą przestrzenią dzienną z tzw. wysokim sufitem. Projekt należy do kategorii projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły, który wyróżnia prostokątna bryła, przykryta dwuspadowym dachem bez okapów oraz wysokie przeszklenia.

Elewacja z drewna opalanego ogniem
Elewacja w projekcie Jemioła 6 została w zdecydowanej większości wykończona deskami opalanymi ogniem. Technika wypalania drewna, zwana Shou Sugi Ban, pochodzi z Japonii i  zyskuje coraz więcej zwolenników w Europie. Dzięki wypalaniu drewno staje się trwalsze, odporniejsze na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz biologicznych, takich jak: wiatr, wilgoć, szkodniki czy grzyby, a także zyskuje unikalny wygląd. W zależności od techniki wypalani, uzyskuje się inną fakturę drewna. W projekcie Jemioła 6, zastosowaliśmy deski z wyraźnymi spękaniami, podkreślającymi efekt opalania. Dla kontrastu ściana szczytowa z dużymi przeszkleniami została wykończona tradycyjną deską elewacyjną w naturalnym odcieniu. W połączeniu z dwuspadowym dachem w grafitowym odcieniu dom zyskuje niezwykle oryginalny charakter. W ofercie posiadamy projekt domu Jemioła 5, w którym również zastosowaliśmy deski opalane ogniem na elewacji, ale ich faktura jest bardziej delikatna i wyglądem przypomina stare drewno.

Otwarta przestrzeń dzienna
Jemioła 6 to nowoczesny projekt domu, który wyróżnia się nie tylko stylem wykończenia, ale również funkcjonalnym układem wnętrz. Przez wiatrołap, w którym przewidziano miejsce na pojemne szafy w zabudowie, wchodzimy do holu, który prowadzi do wielofunkcyjnej strefy dziennej. Przestronny salon z miejscem do wypoczynku przed kominkiem, płynnie łączy się z reprezentacyjną jadalnią, która jest częścią przestrzeni kuchennej. W kuchni zaprojektowano długi blat roboczy oraz wysoką zabudową. Obok kuchni znajduje się również pojemna spiżarnia z wejściem od strony holu. Otwarta przestrzeń umożliwia łatwą aranżację wnętrza, w tym możliwość wstawienia wyspy kuchennej z dodatkowym miejscem do spożywania posiłków. Strefa dzienna posiada tzw. wysoki sufit, który dodatkowo podkreśla wysokie geometryczne okno w salonie.

Prywatna strefa domowników
Funkcjonalny program wewnętrzny został podzielony na trzy strefy, które rozgranicza hol, biegnący wzdłuż budynku. Komfortową strefę nocną tworzą trzy wygodne sypialnie, rodzinna łazienka oraz toaleta. Główna sypialnia tworzy apartament gospodarzy z prywatną łazienką oraz garderobą. W projekcie przewidziano również wydzieloną strefę gospodarczą, którą tworzy jednostanowiskowy garaż z przejściem do pomieszczenia gospodarczego z dodatkowym wyjściem zewnętrznym. Nowoczesny styl wykończenia podkreślają wysokie przeszklenia, które stanowią nie tylko ozdobę budynku, ale również doświetlają wnętrze. Projekt urozmaica taras w formie loggi, na który prowadzą szerokie przeszklenia, umożliwiające mieszkańcom swobodną komunikację z ogrodem.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie Jemioła 6 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Grupa budujących - Budujemy Jemiołę
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Jemiołę, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Jemioła.

Inne wersje projektu Jemioła 6

ZOBACZ WIĘCEJ

Projekty podobne do projektu Jemioła 6

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń